Халит Ергенч и новата продукция "Великолепният Век"( Muhteşem Yüzyıl) тема 43

  • 50 245
  • 750
  •   1
Отговори
# 675
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765

Относно сериите от 3-ти сезон,за тези които не са ги гледали намерих без да искам един сайт,в който ги има до 69 еп.Ако някой се интересува,мога да пиша на лични  Wink

може там да се продължи да се качва....

# 676
  • Мнения: 5
Относно сериите от 3-ти сезон,за тези които не са ги гледали намерих без да искам един сайт,в който ги има до 69 еп.Ако някой се интересува,мога да пиша на лични  Wink
може там да се продължи да се качва....
За съжаление може би ще спират да ги качват,защото за 70 еп. пише ,че не е излъчен  newsm78
А до миналата седмица ги качваха след сряда и после в събота или най-късно в неделя бяха с превод  Rolling Eyes

# 677
  • Мнения: 0
В главата ми се върти една идея...за новата тема /тази е вече на привършване/, да отговорим на въпроса за предпочитан женски образ- Хюррем, Хатидже, Махидевран, Гюлфем, Нигяр.
Интересно ми е какво мислят жените за други жени. Тук сме предимно жени, а и героите във филма около които се въртят споровете са повечето жени Grinning

Ааааааа, не така. Каква е тази дискриминация  smile3512 
На всички вложили  труд, време и желание сериала да достига до нас   newsm51
Благодаря че ви има   newsm20

# 678
  • Мнения: 0
Преводът е готов

Здравейте на всички фенове на сериала, преводът на 70-ти епизод на "Великолепният век" е готов.

Остава да се довърши техническата част. Утре,живот и здраве ще го качим някъде и ще ви пуснем линкове за он-лайн и директно сваляне..
Бяхме ви обещали,че няма да ви подведем. Ние продължаваме с преводите на сериала.


Поздрави на всички, Невин Иванова...


Благодаря, Невин Иванова и на всички, които работят по превода и субтитрите на сериала.

 За мен превода и субтитрите са много важни. Не бих го гледала с дублаж, защото наистина много добрата актьорска игра, гласовете, интонациите остават скрити, а това отнема много. Да си призная, не си падам по сериалите и не съм предполагала, че толкова много ще ми хареса сериал. Киноманиак съм, харесвам режисьори като Милош Форман, Алън Паркър, Джейн Кемпиън, Стивън Долдри и още много са, следя оскари, бафта, наградите в Кан и т.н. Пиша това, не за да се изтъквам, а защото ако не беше страхотния сценарий, режисура, много добра актьорска игра, не бих и погледнала. И ако не беше вашия превод и субтитри. Не искам да го гледам с дублаж, не искам да го гледам с преводи от руски и каквито варианти има, бих го гледала с вашия превод.
Наистина личи не само познаването на турския език, но и езиковата ви култура, начин на изразяване и стил.

Благодаря, Невин Иванова и на всички, които се трудите, страхотни сте и затова, че не се отказвате.
Моля ви, ако пращате на лични линкове за сваляне, пратете и на мен.
Поздрави

# 679
  • Мнения: 3
Здравейте!
Отдавна не съм влизала във форума, но ви следя. Благодаря на Невин и техническия екип за тяхната всеотдайност!
Беше въпрос на време TV7 да поискат изтриването на сериала. Но на всичко се намира решение. Ако изпращате на лични линк за гледане на преведения сериал, моля ви изпратете ми  Peace

# 680
  • Мнения: 12
Добро утро момичета и момчета!

Като ви изчетох и разбрах,че все още има тук-там преведени последните серии,а и че превода на 70-та серия е вече готов ми дойде душата на място!

Благодаря на всички за положения труд!   bouquet

# 681
  • По света и в нас.
  • Мнения: 3 568
И аз се нареждам за преведения епизод.Предварително Благодаря.

# 682
  • Мнения: 30
И аз се нареждам за  епизода.
Благодарности, момичета!  Grinning

# 683
  • Мнения: 0
Zdraveite - blagodarnosti i ot men za velikolepnia prevod!Epizodite  s dublaj ne struvat - zaedno s Ezel tova sa dvata seriala koito sum izgledala online! Zapisvam se i az za 70 epizod. I edin vupros kum turskogovoriashtite - kakvi dumi tochno proiznasiat kogata minava sultanut - ..... dur?//

# 684
  • Мнения: 1
Здравейте!Чакам с нетърпение новия епизод Two Hearts

Последна редакция: сб, 27 окт 2012, 20:17 от blume777

# 685
  • Мнения: 0
И аз се нареждам за  епизода.
Благодарности, момичета!   Grinning

# 686
  • Варна
  • Мнения: 88
 Аз нещо не мога да се ориентирам в обстановката. Списък ли се прави? И към кого се обръщате да ви прати на лични линковете за новия превод?Надявам се не към преводаческия екип.Защото освен,че ни го превеждат, слагат субове и го качват , сега остава и на всеки поотделно да пращат на лични. Малко прекалено ми се струва. Наясно съм,че трябва да си крием линковете, но мисля,че трябва да се създаде някаква друга организация, например няколко от най-редовните посетители в темата да разполагат с тези линкове, да се знаят кои са тези хора и да се обръщаме лично към тях. Макар, че и това не е гаранция,че някой заинтересуван от триенето им може да се представи като фен и да получи необходимата му информация.

# 687
  • Мнения: 76
Аз нещо не мога да се ориентирам в обстановката. Списък ли се прави? И към кого се обръщате да ви прати на лични линковете за новия превод?Надявам се не към преводаческия екип.Защото освен,че ни го превеждат, слагат субове и го качват , сега остава и на всеки поотделно да пращат на лични. Малко прекалено ми се струва. Наясно съм,че трябва да си крием линковете, но мисля,че трябва да се създаде някаква друга организация, например няколко от най-редовните посетители в темата да разполагат с тези линкове, да се знаят кои са тези хора и да се обръщаме лично към тях. Макар, че и това не е гаранция,че някой заинтересуван от триенето им може да се представи като фен и да получи необходимата му информация.
И аз не разбрах как ще се добера до линка.

# 688
  • Мнения: 67
Благодарим за превода Невин   bouquet

# 689
  • Мнения: 6
Аз нещо не мога да се ориентирам в обстановката. Списък ли се прави? И към кого се обръщате да ви прати на лични линковете за новия превод?Надявам се не към преводаческия екип.Защото освен,че ни го превеждат, слагат субове и го качват , сега остава и на всеки поотделно да пращат на лични. Малко прекалено ми се струва. Наясно съм,че трябва да си крием линковете, но мисля,че трябва да се създаде някаква друга организация, например няколко от най-редовните посетители в темата да разполагат с тези линкове, да се знаят кои са тези хора и да се обръщаме лично към тях. Макар, че и това не е гаранция,че някой заинтересуван от триенето им може да се представи като фен и да получи необходимата му информация.
И аз не разбрах как ще се добера до линка.
Добро утро на всички. Има ли новини около 70 епизод?

Общи условия

Активация на акаунт