Халит Ергенч и новата продукция "Великолепният Век"( Muhteşem Yüzyıl) тема 43

  • 50 244
  • 750
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 4 936
и аз  Praynigтръпна в очакване на епизода!

# 691
  • Plovdiv
  • Мнения: 112
Добро утро на всички момичета! Има ли нещо за 70 еп. , дали е излезнал еееее нямам търпение! Според вес Фирузето дали наистина го метнаха  Grinning през терасата?

# 692
  • Мнения: 0
Здравейте,редовно следя темата,но сега реших да се регистрирам,гледам сериала с огромен интерес и само мога да кажа,че вече прекалиха,нали сериите,които се качваха са от турската телевизия,какви права има тв 7 над тях?Моля ви кажете от къде мога да си изтегля 70 епизод?Благодаря на всички,които превеждат сериалчето.СТРАХОТНИ СТЕ!!!!!

# 693
  • Мнения: 14 464
Добро утро и от мен! Hug

Да не припираме екипа по превода,трябва търпение-ще се възнагради с нова серия. newsm10

# 694
  • Мнения: 31
Предложих на екипа да качвам серийте в един сайт. До сега там не сме имали прооблеми. Ако не стане, ще ви помоля и мен да включите в списъка.

# 695
  • Мнения: 4
slon4ik1  би ли пратила на ЛС кой е сайта та да проверявам и там Simple Smile
Иначе и мен ме бройте за новата серия   love001

# 696
  • Мнения: 0
Къде да проверявам за 70 серия с превод  Confused

# 697
  • Мнения: 896
Къде да проверявам за 70 серия с превод  Confused
Момичетата казаха, че когато са готови  и с техническата част ЩЕ НИ УВЕДОМЯТ къде можем да намерим епизода!

# 698
  • Мнения: 0
Къде да проверявам за 70 серия с превод  Confused
Момичетата казаха, че когато са готови  и с техническата част ЩЕ НИ УВЕДОМЯТ къде можем да намерим епизода!

Благодаря много!

# 699
  • пловдив
  • Мнения: 34
Хиляди благодарности на момичетата за превода. newsm51
С нетърпение очаквам нова серия newsm17
Цялото наше семейство се нарежда на опашката newsm03

# 700
  • Мнения: 83
Привет момичета, аз досега не съм писала, но ви следя с интерес от доста време. Благодаря за прекрасния превод на екипа  bouquet Моля да ме включите и мен в списъка. А в случай, че някой има 3-тия сезон, нека да ми пише на лични, ще съм му много благодарна!

# 701
  • BGUGGE
  • Мнения: 5
Привет момичета, аз досега не съм писала, но ви следя с интерес от доста време. Благодаря за прекрасния превод на екипа  Моля да ме включите и мен в списъка

# 702
  • Мнения: 654
Моля ви, момичета! Не пълнете темата с безсмислени постове! Всеки присъстващ в темата следи сериала и очаква превода поредния епизод!
Екипът ще ни уведоми, няма да си води списък кой се е обадил и кой не е!
Бъдете търпеливи! Stop

# 703
  • Мнения: 1
Момичета аз редовно гледам преведените серий но не пиша защото не съм много добре с компа и не зная как да работя с него. Но чета редовно форума и гледам преведените епизоди.Моля Ви ако някъде се качи 70 епизод да разбера и аз къде мога да госс гледам.Много благодарности на екипа които ни доставя това удоволствие.Пожалавам им много, много здраве, щастие и късмет. 

# 704
  • Мнения: 896
smile3511
Скрит текст:
Моля,който има всички епизоди да ми пише на лични

Общи условия

Активация на акаунт