Халит Ергенч и новата продукция "Великолепният Век"( Muhteşem Yüzyıl) тема 43

  • 50 213
  • 750
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 12
Аз също очаквам с нетърпение новата серия.  bouquet Изключително много благодаря за прекрасните преводи! Hug

# 706
  • Мнения: 19
Предисторията, удобно изтрита, понеже последвалият коментар няма нищо общо с нея.
Сега още повече става ясно, какво се имаше предвид по "оня" спор преди време по превода. Толкова не обичам да излизам права, ама стана факт една част от доводите. Който трябва ще ме разбере, какво имам предвид, а който не иска и си зарява главата в пясъка, пак ще си навива на пръста несъществуващи вини и обвинения в грешна посока. ooooh!
Най-добре е хората, които се заеха да продължат с превода да си намерят решение, кога, как, къде и изобщо дали...
Ами да, по-добре беше да не се вдига такъв скандал около "оная" страница. Наистина беше напълно излишен, но едва ли той е факторът, повлиял за изтриването на епизодите в Мастерса. както беше писано по-горе, подобна съдба са имали и други сериали. Повдигането на темата за "онази" страница обаче тук може също да бъде последвано от триене и бан. Мисля че Тати беше отправил последно предупреждение.

Пак нещо не си разбрала или не искаш да разбереш. Stop Проблема с триенето на торенти няма нищо общо с теб и изобщо с конкретен човек или преводачески екип и мерак.

Не бъркай твой личен проблем с нарушение на правилата в bg-mamma, с права на телевизии и техни чистки по торент тракери.
 
*премахнато от администратор* - ако това е повод за гнева ти, не го отправяш на правилното място.
Правила на форумите в bg-mamma: тук
А ето  тук можеш да се обърнеш и да спориш с администраторите, ако те напира!
Предполагам ще ти отговорят изчерпателно! Grinning

Отговорено на лична. Макар че едва ли си заслужава.

Относно правилата:
Цитат
2. Гневни или оскърбителни постове няма да бъдат толерирани и ще бъдат премахвани.
...
6. Спамът, флудът и "чатът" са забранени
...
Идеята на форума е да се помага на потребителите, а не да се използва за празни приказки  и лични разговори - за празните приказки използвайте чат канала, а за личните разговори има функция Лични съобщения!

Последна редакция: сб, 27 окт 2012, 12:23 от soyafen

# 707
  • Мнения: 0
Здравейте, да се запиша и аз - да споделя какъв бяс ме гони по адрес на ТВ7....... Хайде няма да казвам какво ми се върти в главата, че не е от най-цензурните думи съставено... Само да попитам - има ли вече направена нова тема, че тази аха-аха отново е свършила. Както и да помоля също за инфо къде ще гледаме новата серия, когато това стане ясно, че цялото семейство е в потрес и захлас какво ще правим без любимия сериал тази вечер. Благодаря на всички, които влагат време, сили и ум за нас - напористите любители на филма   bouquet  bouquet  bouquet

# 708
  • Мнения: 654
Здравейте, да се запиша и аз - да споделя какъв бяс ме гони по адрес на ТВ7....... Хайде няма да казвам какво ми се върти в главата, че не е от най-цензурните думи съставено... Само да попитам - има ли вече направена нова тема, че тази аха-аха отново е свършила. Както и да помоля също за инфо къде ще гледаме новата серия, когато това стане ясно, че цялото семейство е в потрес и захлас какво ще правим без любимия сериал тази вечер. Благодаря на всички, които влагат време, сили и ум за нас - напористите любители на филма   bouquet  bouquet  bouquet

Стефи, лидерското място се пада на БТВ.. ТВ7 се учат от тях!

# 709
  • Мнения: 12
Здравейте момичета,аз също искам да ми изпратите линк,ако има преведени сериите някъде-от 26 епизод до края.

# 710
  • Мнения: 0
Здравейте, да се запиша и аз - да споделя какъв бяс ме гони по адрес на ТВ7....... Хайде няма да казвам какво ми се върти в главата, че не е от най-цензурните думи съставено... Само да попитам - има ли вече направена нова тема, че тази аха-аха отново е свършила. Както и да помоля също за инфо къде ще гледаме новата серия, когато това стане ясно, че цялото семейство е в потрес и захлас какво ще правим без любимия сериал тази вечер. Благодаря на всички, които влагат време, сили и ум за нас - напористите любители на филма   bouquet  bouquet  bouquet

Стефи, лидерското място се пада на БТВ.. ТВ7 се учат от тях!

И за тях - същите "приятни" думи, които си мисля......

# 711
  • Мнения: 3
За всички ,които ми писаха на лични и в последния торент тракер ,където до ги имаше вече са изтрити сериите.

# 712
  • Мнения: 0
Аз също следя ВВ от 1 еп.Искам да изкажа безкрайните си благодарности на всички , който превеждат и работят по ВВ.Много се ядосах на тв7, аз го свалях  от мастера до сега .Много ви моля и мен да  включите за  преведена серия на лични

Последна редакция: сб, 27 окт 2012, 13:41 от zatini

# 713
  • Пловдив
  • Мнения: 17
Още един голям фен на серияла се присъединява към вашата група.
Досега гледах всички епизоди в Vbox със превод - нямаше проблем. Ако някой се интересува може да погледне там за преведени епизоди.
Очаквам качването на превод и на 70-ти епизод ( нямам търпение даже  Simple Smile ) Очаквам повече подробности, кога и къде ще бъде качена серията с превода.
P.S. Големи благодарности за преводачите и от мен  Hug

# 714
  • Мнения: 0
Здравейте ! Моля да ме включите и мен в списъка ако е възможно Simple Smile)

# 715
  • Мнения: 896
Момичета какво става? Докато се ориентирам откъде да сваля и започват да трият !!!!! newsm61
Да ми прости господ,ако бъркам,но ми се струва,че има предател тук!???
Докато ми изпратиха  линкове и там вече нямаше нищо!!

# 716
  • Мнения: 31
И аз се нареждам на опашката за чакащите,развалиха ни спокойната и щастлива събота....

# 717
  • Пловдив
  • Мнения: 17
Момичета какво става? Докато се ориентирам откъде да сваля и започват да трият !!!!! newsm61
Да ми прости господ,ако бъркам,но ми се струва,че има предател тук!???
Докато ми изпратиха  линкове и там вече нямаше нищо!!

А в Vbox не ти ли тръгват сериите? Или ти искаш да си ги свалиш първо на pc-то.

# 718
  • Мнения: 13
Момичета, смилете се и над мен Simple Smile

# 719
  • Мнения: 183
Здравейте!
Отдавна не съм влизала във форума, но ви следя. Благодаря на Невин и техническия екип за тяхната всеотдайност!
Беше въпрос на време TV7 да поискат изтриването на сериала. Но на всичко се намира решение. Ако изпращате на лични линк за гледане на преведения сериал, моля ви изпратете ми  Peace
Може ли и на мен един линк, когато е готово!

Общи условия

Активация на акаунт