Аранжиране на маса - тема 5

  • 229 164
  • 743
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 197
Здравейте  bouquet
радвам се, че има момичета, които все още пишат тук. Да си призная, в последната 1 година не съм се старала много в украсите, но днес имах приятелки нагости и създадох малко пролетно настроение. Flowers Sunflower

# 406
  • Мнения: 2 961
Много пролетна!

# 407
  • Мнения: 1 110
Искам да побутна малко тази тена, толкова ми харесва.  Grinning Peace

# 408
  • Мнения: 721
danchika , както винаги масата ти е прекрасна   smile3501 Много пролетна и носи много настроение Simple Smile

# 409
  • Русе
  • Мнения: 410
Данчика, много сладурска маса! Напомня за наближаващия Великден  Simple Smile Колажа е страхотен!

# 410
  • Мнения: 197
Благодаря ви  bouquet за комплиментите, мили дами!  bouquet
Сигурно ще навлека гнева си на някои, ама не го правя с лоши чувства.
Катo прочета изречението "да побутна темата" лошо ми става. Няма нужда от бутане, ако ви се пише, пишете, ако ви се коментира- коментирайте, ама какво е това побутване. Толкова кофти дума, че като я чуя си скубя косите.

# 411
  • Мнения: 1 110
Съжалявам  Peace

# 412
  • DE
  • Мнения: 971
Ох,ох,ох не бях се появявала от давна...сега ме разсмяхте Mr. Green
Дани, направо сме си за побутване hahaha
А снимките в темата са толкова красиви!
Аз бях спряла да пиша преди време, заради една девойка и нейните неловки коментари.
Поуцвети се на вън-може да се запиша скоро и аз с нещо-нали знаете...градинско Mr. Green

# 413
  • Мнения: 335
Здравейте и адмирации към всички таланти в темата  Simple Smile Много красиви неща и доста полезна инфо, ще я изчета цялата, но преди това минавам за съвет. Съжалявам, ако сте го обсъждали преди, но знаете ли от къде мога да намеря еднократен рънър (банкетна ролка) от декоративна хартия? Питам,  тъй като на едно фирмено парти, агенцията която бяхме наели да украсяват използваха такъв в ябълково зелено. Стои много красиво и същият ефект като рънъра от сатен/плат, но просто май е по евтин и като салфетките - ползваш - хвърляш. Ще съм благодарна, ако някой се включи по моят въпрос. Поздрави ! Simple Smile

# 414
# 415
  • Мнения: 335
Feria99 страшно много благодаря  Hug Снощи сън не спах ще намеря ли Simple Smile
 
А да ме ориентирате и  към някакъв сайт с декоративни салфетки ? Търся ей такива
  bouquet

# 416
  • Австрия
  • Мнения: 2 312
..някакъв сайт с декоративни салфетки..

Веднага се сещам за Butlers, те имаха точно такива салфетки. Сега виждам, че имат с точки, но в други цветове. Светлосини с точки има също, но са памучни. Предлагат и памучни покривки за маса, които, лично, много харесвам и пасват чудесно със салфетките..

Дано съм ти била полезна, DramaQueen  Peace

Поздрави за всички  Grinning В очакване на великденските декорации съм  Hug

# 417
  • Мнения: 301
А колко струват тези ролки за маси, че на сайта не видях цена?

# 418
  • Мнения: 385
Аз току-що питах, 40лв. са тези,които са с флорални шарки,а едноцветните около 32лв.Много са красиви и вече си харесах няколко неща.

# 419
  • Мнения: 301
Аз току-що питах, 40лв. са тези,които са с флорални шарки,а едноцветните около 32лв.Много са красиви и вече си харесах няколко неща.

Благодаря  Hug Наистина са много красиви.

Общи условия

Активация на акаунт