Аранжиране на маса - тема 5

  • 229 200
  • 743
  •   1
Отговори
# 585
  • München, Deutschland
  • Мнения: 6 852
Дани,
и двете ти маси с рози са много хубави. Даже първата сякаш повече ми харесва - много е романтична и много идилично ми става като я гледам. Едва на втората обаче ти забелязах червените прибори - толкова хубаво си пасват с розите  Heart Eyes.

Успех с местенето!

Димс,
при теб пък съм влюбена в цялата ти посуда.  Heart Eyes

Ние Свети Валентин не празнуваме вече, затова нещо друго направих, то пък малко есенно стана, но все пак показвам.  Simple Smile











А обещаното си е обещано - This_season, ето салфетките.  Hug Сега сама разбираш защо казвах, че нямам време да ги редя и снимам, като виждаш колко са.  Laughing Някои снимки са се врътнали, но и така се виждат, не ми се занимава да ги въртя пак.

Затова и казах преди, че направо ти е жал салфетки с такива мотиви да ги пльокнеш на масата без никаква подредба наоколо. И така се появи и горната маса, защото си харесах една салфетка.  Wink

Скрит текст:













Последна редакция: вт, 16 фев 2016, 09:03 от chrissy

# 586
  • Мнения: 3 950
Криси, Благодаря за отделеното внимание!
Познати и  използвани салфетки видях Grinning

Последна редакция: вт, 16 фев 2016, 14:18 от This_season

# 587
  • Мнения: 133
chrissy - благородно ти завиждам за колекцията салфетки. Аз в момента мисля, че имам точно два вида. Крайно време е да потеглям към Икеа (примерно). Масата ти доста ми харесва.
Чинията със свещите от коледната ми маса е с отделения, тя е в комплект с едно като похлупак (беше намалена в Лидл) Wink. А намачканата хартия за печене просто ейтака я сложих, да е в допълнение с кафевите чинии.

danchika - казах ти го вече - страхотни маси, дано да сте си изкарали прекрасно празника.

DimS - също поздравления! Какви са тези червени сърчица на масата?

От мен отново нещо коледно,  в Бг е лято, но тук е един стууууддддд....


Още снимки в блога.

Да ви питам - подготвяте ли нещо по случай Баба Марта, 8-ми март?
 

# 588
  • München, Deutschland
  • Мнения: 6 852
Ех, че красиви снимки, venie,  всеки път ти се възхищавам как снимаш! И DimS също!
За салфетки погледни в TEDI, ако има при вас, в ИКЕА са на двойни цени, аз оттам не взимам... В ДМ преди имаше страшно много, сега някакси изчезнаха  newsm78, или поне при нас.
А по повод студ - вчера при моите баби и дядовци в Плевен било 26°, тук е към 3°...

Аз за 1 март стандартно си украсявам, не само масата, а общо къщата, за 8 март обикновено не, ако се случи да имам букет, организирам нещо набързо. Последните няколко 8 марта от работата синдикатите подаряват на всички жени рози  Laughing, та правя някаква масичка с розата, но не нещо специално.

# 589
  • München, Deutschland
  • Мнения: 6 852
От мен - днешната закуска, но при много лоша светлина снимана:



# 590
  • Плевен
  • Мнения: 602
Привет, момичета!  Hug
Да си покажа и аз масата със сърчица, макар че я направих вчера, за идването на дъщеря ми.


# 591
  • Австрия
  • Мнения: 2 320
Дани, и при теб, значи, червените рози, свещи и вино, са се появили спонтанно като валентинки  Laughing


Димс,
при теб пък съм влюбена в цялата ти посуда.  Heart Eyes

 Hug Имам из шкафовете още - досега въобще не ползвана  Blush Поне 2-3 комплекта  Whistling

А обещаното си е обещано - This_season, ето салфетките.  Hug

Ооо... я къде ми били червените салфетки  Laughing

Криси, доста материал в очакване на реда си  Peace

DimS Какви са тези червени сърчица на масата?

Шоколадови са. Домашните ми развалиха набързо декорацията  Mr. Green

Вени, чудесно подредена, много свежа маса! И много хубава снимка!

Да ви питам - подготвяте ли нещо по случай Баба Марта, 8-ми март?
 

Да. Всяка година едно и също. Традиция  Wink

4BMcollage by Dimitrana S, auf Flickr

Последна редакция: ср, 24 фев 2016, 11:01 от DimS.

# 592
  • Мнения: X
Страхотна тема! Много красиви маси.

Включвам се е една импровизе вечеря у нас:

Скрит текст:









пак бърза след работа на Св.Валентин:



Последна редакция: чт, 25 фев 2016, 22:01 от Анонимен

# 593
  • Мнения: 6 340
Момичета, спешно днес трябва да купя подарък на младо семейство, което е в нов апартамент, който утре ще посетим и ще им гостуваме. Наумила съм да купя красива покривка с тишлайфер, с платнени салфетки и рингчета за салфетките. Може да добавя свещници или нещо друго, т.е. комплект за аранжиране на маса. Моля, ако можете да ме насочите към някой магазин, но в  районът около Ц. Хали, спирка Сердика да метрото, защото единственото ми свободно време за това ще бъде в обедната ми почивка. Довечера  сме на рожден ден, утре на обяд, на рожден ден на детенце на наши и приятели, така че това ми е единственото време нещо да свърша. Снощти след рябота обикалях, но не откривам неща, които да ме грабнат, а пък рингчета дори нямам идея от къде да търся. Благодаря, ако някой се включи.

# 594
  • Мнения: 3 950
Не съм от София, но бих помогнала .
В Айко има покривки.
В Denix може да откриеш пръстени за салфетки. Виждам, че имат щанд на ЦХ.
Там има и разни комплекти за подарък. Примерно за сирена, комплект красиви чаши също може.

# 595
  • Мнения: 2 970
DimS. , страхотни снимки и още по-красиви  и страхотни торти! Ти ли ги правиш? Художник ли си?

# 596
  • Мнения: 6 340
Не съм от София, но бих помогнала .
В Айко има покривки.
В Denix може да откриеш пръстени за салфетки. Виждам, че имат щанд на ЦХ.
Там има и разни комплекти за подарък. Примерно за сирена, комплект красиви чаши също може.
Благодаря!  Последно купих комплект прибори за хранене за 6 човека от ТСМ   много на сметка за 30  лв. + шоколадово кафява българска покривка 220/150 см за холна голяма маса за хранене+органза в много нежен цвят сьомга/екрю и уших при шивачка 3 тишлайфера 50/150 см, които може да се аранжират по различен начин. Надявам се подаръкът да се хареса и най-вече да се ползва със здраве.

# 597
  • Мнения: 3 950
На мен ми харесва! Laughing

# 598
  • Мнения: 6 340
Може да ги снимам днес и да кача снимки, а пък при някое следващо ходене на гости при тези млади хора, ако са ги аранжирали на масата си ще снимам.

# 599
  • Мнения: 3 950
Ууу супер.
Ще се радвам!

Данчика, преместихте ли се на новото място?
Очаквам нови аранжировки на нова маса Simple Smile

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт