Отговори
# 30
  • Мнения: 2 885
Вие ме взехте на бъзик.  Joy
Имаме годишнина - чашата червено винце ми е до дясната ръка.
Гилти, в Дъблин12 ще я водя колата.

# 31
  • Мнения: 0

За мед. сестрите - се кандидатства направо с преведена и легализирана диплома. Всичко признават. Проверяват дипломата, отнема време, но било задължение на работодателя.


Нем, това е абсолютна новина за мен!
Аз доколкото знам няма мед.сестра, която да може да започне работа докато не се регистрира в Irish Nursing Board. А там е много трудно. И скъпичко също. А не мога да открия нито една българка, която да е минала по този път и да е получила регистрация. Та във връзка с това ми беше въпросът-ако някой познава такава-да каже, да знам че не е невъзможно Simple Smile
Ноооооо!, с тази нова информация, която ми даваш, още сега се заемам да проуча въпроса.
Благодаря Simple Smile

# 32
  • Мнения: 1 393
То хубаво Дъблин 12, но на каква диагностика? Моето пежо много ми гори. Поне така мисля аз. Много дълбока ми бърка в джоба.

Дзак намерим ме:)

# 33
  • Мнения: 2 885
Гилти, ако ти е удобно насам да дойдеш, веднага ти давам координати. Наши хора са.

kamfog, аз имам познати лекари, а не мед. сестри. Това ми споделиха, това писах. Повече не зная, наистина.

# 34
  • Мнения: 0

Са знам, че това е изцяло лично решение. Обаче Вие сте там, а аз много обичам съветите. Дали правилни или лоши си преценявам сам. Но колкото повече съвети и различни виждания, толкова по - добре.
Та ще съм благодарен де.


Намали разходите или пък похарчи каквото можеш за едни незабравими моменти с близките-което избереш Wink
Но остани със семейството си за Коледните и Новогодишни празници. Така де, Ирландия няма да избяга, а и всички казват че сега не е лсено за работа, а и приятелят може да помогне след НГ. Пък може пък тук да излезе някаква работа по празниците, да се поупражни Ц категорията (Честито!)-да не се харчат готови пари иде дума:)
Но в крайна сметка не се знае колко време ще търсиш работа в Ирландия и колко ще мине докато дойде семейството ти. Имам познат, който замина за Англия и не са го виждали вече година. Да не ти е криво, че си ги оставил сами за празниците.
Това е моето виждане, но решението, както каза си е твое. Успех Simple Smile

# 35
  • Cavan, Ireland
  • Мнения: 316
Гилти, провери си сензора на бензиновата помпа, или си смени свещите, моята старата от това гореше много, сега новата ми бяга 270 мили с 40 евро бензин, иде ми да я разцелувам


камфог ако имаш фейс да ми се включиш да ти кажа набързо Petya Racheva (червена коса, сив пуловер на профилната снимка)

# 36
  • Мнения: 6 274
Лелееее, аз да се замОтам малко У Фейса и вие изписахте света! Joy

Чоси, определено хостел.
Няма кво да чакаш.
На това аз му викам отлагане на неизбежното Mr. Green и залудо харчене на пари в Бг.
Има хостели и за по €11 на нощ с включена закуска, не е толкова скъпо, споко.
И аз бих те поканила с радост вкъщи, но сме на 6 часа от Дъблин и по- скоро ще ти направя мечешка услуга. Sad

Нем, браво, че се оправяш, цокни са и едно винце за годишнината и всичко ще е шест. Joy

Дзак, ти що ми шпионираш дружките у Фейса? Mr. Green Hug

Аз утре няма да почивам, ще имам две чистения.
Кой ме би през устата да казвам, че почивам в сряда?!  Crossing Arms

# 37
  • Мнения: 0

kamfog, аз имам познати лекари, а не мед. сестри. Това ми споделиха, това писах. Повече не зная, наистина.

Ей тъкмо ме зарадва! И бързо ме угаси Wink
Това обяснява нещата- сигурно вече имат регистрация в Англия, а това се признава в Ирландия.
И аз вече няколко дни се чудя дали не тръгна по утъпкания вече път за мед. сестри за Англия и после да се мъча да се прехвърля в Ирландия, но не ми се живее там Sad
Нищо, всяко късче инфо е полезно.
Дали ще можеш да ги питаш за името на агенцията Нем, ако може и имат проблем да пишеш тук-пиши ми на лични.

Лека Нощ на Всички! Тук е мнооого късно smile3524

# 38
  • Cavan, Ireland
  • Мнения: 316
Ееее Джу ние с тебе не можем си похарчим парите хахаха

Нем, честита годишнина   bouquet

# 39
  • Мнения: 6 274
Хахахахахаха...
Дзак, предлагам да се съберем и да ги изпием дружно. Wink
Ще викнем и Нем. Mr. Green
Joy Joy Joy

Ама съм и аз една голяма, бяла птица!  Embarassed
НЕЕЕЕМММ, ЧЕСТИТА ГОДИШНИНА! Hug
ДА СЕ ОБИЧАТЕ ОЩЕ ДЪЪЪЪЛГИ ГОДИНИ!
И наздраве.... хълцук!  hahaha

# 40
  • Cavan, Ireland
  • Мнения: 316
Ех момичета, замотах се пак на този компютър, а мислех да лягам рано, но пък си струваше Simple Smile

Лека нощ и утре пак  Hug абе като казахте пиене, се сетих, че готвих следобеда едни кълки за Джон и сипах половин бира, да взема да си глътна другата половина хаха  Whistling

# 41
  • Мнения: 1 393
Честита годишнина Нем.
Извинявай за пропуска.

Нищо не разбирам от коли. Карам я редовно при дилъра от който я купих и той я сервизира. Но имаме една дизелова еко не знам какъв си двигател. Преди това един голф блу моушън и моята направи пие бензин в сравнение с другите две.

Оставете ме да си публикувам поста и пийте колкото искате. Трябва да спя вече.

# 42
  • Мнения: 2 885
Аз сега съм с Renault Scenic и ще я водя на софтуерна диагностика. Пустата електроника /всичко е ел, с карта е/ нещо дава проблем и ми се нулира часовника. А най-важното в една дамска кола е ЧАСОВНИКА.

Благодаря за поздравленията. Flowers Four Leaf Clover

Наздраве. Лягам си аз. Че утре пак много задачки. Crazy

# 43
  • Мнения: 1 393
една приятелка и тя се оплакваше от същия проблем. нейната 09 и редовно и прави проблем компютъра. ние имаме лагуна, но засега няма проблем. на голфа му се беше прецакал компютъра 2 месеца след като излезе от магазина. но беше в гаранция и го оправиха.

# 44
  • Мнения: 6 274
Ей, пропихме се в тая държава, ей! Drunk
Joy

Хайде, лекичка и от мен, че утре не в 6.30ч, ма в 8.00ч пак ще трябва да ставам. Tired

Дзак, колко време се пътува от нас до вас, знаеш ли?  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт