Парфюмни размисли и страсти - 164

  • 38 282
  • 739
  •   1
Отговори
# 660
  • София
  • Мнения: 295
Хиноки е един от малкото парфюми, които съм искала да махна веднага от кожата си. Не ме обичат CDG  Crossing Arms

# 661
# 662
  • Мнения: 2 435
Hinokiявно ще се купува от нашенско Rolling Eyes

Сега е момента цените им да скочат до небесата.  Joy

Атти, пишат и за Шалимар Rolling Eyes
Вече спряха почти всичките ми любими парфюми, с изключение на 1-2, така че хич не могат да ме стреснат със забраните си Wink

# 663
  • Germany
  • Мнения: 1 581
raz_nejena, а дано  Praynig Mr. Green
Аз като видна загори тенджера чак сега се прибрах от няколко мини-парфюмни срещи за деня ooooh!
Много обичам такива импровизирани и непринудени срещи. Нищо не ме грабна този път, защото сърцето ми е в плен на Bois d`iris Crazy Crazy Crazy Crazy, но пък се видях с разкошни дами. Приличахме на клуб на анонимните зависими от парфюми Mr. Green.
Хиноки си заслужава всяка стотинка и освен това покупката му е оправдана, защото няма мъж, който да не го хареса Wink. Ние с ММ си го ползваме съвместно, но стои в неговия шкаф Twisted Evil
Харесах много  Chypre Jovoy Paris - невероятно класен типичен шипър Heart Eyes. Преценявам обаче, че ще ми е трудно да го нося, освен в специални за мен случаи.
Изненадващо, но снощи след срещата най-много се радвах на Златото на торенте,в което не усещам прословутото кафе, но стоеше много красиво върху мен. На другата ръка се разнасяше божествения М 7 Oud Absolu Crazy и бях в парфюмна нирвана.
Пробвах смело и безотговорно и Dzing! без никакво предупреждение Crazy ooooh! Crossing Arms
Според деликатната Лю миришел на кожа и телесни течности, на манеж,  Mr. Green, а според мен си мирише на откровени пресни конски ла....на Whistling Crazy Ужас някакъв!
Но пък си изкарахме страхотно и аз съм много доволна и ще очаквам с нетърпение следващата среща.

# 664
  • Мнения: 1 998
...
Много обичам такива импровизирани и непринудени срещи....

Така се получават най-хубавите срещи  Peace И аз днес имах една такава и много ме зареди  Hug
И да кажа много МЕРСИ на НАТАЛИ, тя си знае защо    bouquet Много съм щастлива  Mr. Green

# 665
  • Мнения: 8 462
Да си призная малко завидях за хубавата среща, на която не можах да присъствам. Grinning
Това Хиноки ми стана много любопитно, но като отворих и видях състава, дълбоко се замислих, дали би ми харесало. Ако на някоя от вас е останала някоя капчица, бих пробвала. Hug
Иначе аз съм на вълна Аква ди Парма ирис нобиле. Жужи ми из главата и това е, няма спасение. Heart Eyes

# 666
  • Пловдив
  • Мнения: 691
Сега докапчих миниатюрната пробичка на Hinoki ,която пазих като очите си толкова време  Laughing, сложих я половината на ЛМ . Хареса му, мисли мисли и една от асоциациите която изкара след 10-15 минутно прекарване на кожата му беше "мирише ми на църква"  Shocked ,да... странно, обаче има нещо вярно  Joy , като ми го каза  и аз веднага си го представих без никакъв проблем.  Peace

# 667
  • Чукарландия
  • Мнения: 4 511
Иначе аз съм на вълна Аква ди Парма ирис нобиле. Жужи ми из главата и това е, няма спасение. Heart Eyes


Взех си го лятото. Прекрасен. Heart Eyes

# 668
  • Мнения: 31 172
Сега докапчих миниатюрната пробичка на Hinoki ,която пазих като очите си толкова време  Laughing, сложих я половината на ЛМ . Хареса му, мисли мисли и една от асоциациите която изкара след 10-15 минутно прекарване на кожата му беше "мирише ми на църква"  Shocked ,да... странно, обаче има нещо вярно  Joy , като ми го каза  и аз веднага си го представих без никакъв проблем.  Peace
Ми на църква мирише в гората. Не е мой. Еми, и на теб няма да хареса.

Аз също искам да благодаря много на Нати! Heart Eyes Hug  bouquet

# 669
  • Мнения: 8 462
densi,ти ми познаваш вкуса добре.  bouquet Ами нека тогава му се радват ценителите му, аз ще се концентрирам върху ириса. Hug

# 670
  • Мнения: 129
Уф, писах нещо, но половината изчезна. Както и да е, исках да кажа, че напоследък нямам желание да чета или пиша, освен ако не съм на няколко чаши вино - тогава ми идва музата.
Освен това искам нов парфюм, но не знам кой точно. Миналия месец за малко да купя Nuit de Tubereuse, но в Barneys нямах разфасовки от 50 мл. В момента, в който ми го казаха, почувствах облекчение, така че едва ли го искам чак толкова.
С една жена непрекъснато се връщахме с недоумение към Африканския бал - харесва ли ни, или не. Само на мен ли ми се струва, или базата мирише на червено вино? Реших, че съм се увредила от предишния ден, преминал изцяло в дегустация на такова.
Не се изкуших от любимци като Rose 31 by Le Labo или Une Fleur de Cassie и Iris Poudre by Frederic Malle. Харесах и парфюмните версии на Philosykos (по-кремест, не толкова зелен като едт) и L'Ombre Dans L'Eau (по-зелен и тъмен от едт)

Интересно е, че жената, която не беше сигурна какво точно харесва,  и нямаше никакви знания относно парфюми, брандове и цени се спря конкретно на два: La Chasse aux Papillons и Carnal Flower. Не успях да разбера, кой точно успя да и пробута продаде консултанта, защото бях нападната от консултантката по гримовете и трябваше да дам отпор. Ако си харесваш туберозата, си я харесваш и това си е!  Laughing
Харесвам и ВБ на Том Форд и Кенди на Прада, но не достатъчно, за да ги купя. Всъщност, искам много парфюми, но не ми се дават пари за нищо.    Rolling Eyes
Интересно ми беше да пробвам  местни парфюми, като Ineke. Понеже нямат свой бутик, намерих техни дистрибутори в Сан Франциско. Имаха шест от техните парфюми. Харесах Hothouse Flower (гардения) и Chemical Bonding (свеж, зелен), но не бих платила цената за тях.
Не че това говори много, напоследък май ставам скръндза.  Mr. Green

Иска ми се да посетя някоя парфюмна среща, но съм толкова мързелива. Завиждам ви на ентусиазма.  Blush

Последна редакция: вт, 06 ное 2012, 22:26 от CR

# 671
  • Мнения: 31 172
Има много тамян и много борова гора, смирни и ей такива неща. Хубав е, но си е труден. Смятам че не би го носила, но най-добре е да пробваш.

# 672
  • Мнения: 8 462
Има много тамян и много борова гора, смирни и ей такива неща. Хубав е, но си е труден. Смятам че не би го носила, но най-добре е да пробваш.
Мерси, но така описани съставките не са мои. Харесвам умерено тамян, но в съчетание с борова смола или нещо такова не бих одобрила.  bouquet

# 673
  • в голямото село
  • Мнения: 497
Но тамяна в Хиноки не е убийствен. Не е онзи църковен, тъмен и накъртващ тамян. Прохладната борова гора, "зеленото" ухание е доминиращо. Такова невероятно спокойствие носи това Хиноки.
Заслужава си да се тества.

П.П впечатлението ми е от тест, не съм го носила истински

# 674
  • Мнения: 8 462
vivinka,това е страхотно описание Hug, но то още повече ме убеждава ,че не е мой. Всякакви прохладности не важат при мене. Joy Естествено, че бих го тествала при случай и точно затова съжалявам, че не можах да дойда на срещата.

Общи условия

Активация на акаунт