За добрите хора с любов

  • 5 326
  • 31
  •   1
Отговори
  • Мнения: 212

Днес бях силно впечатлена от добрината и професионализма на един човек. По този повод си мисля, че ще е хубаво в този негативен свят да направим една положителна тема, посветена на хора, които са допринесли за подобряване на живота и благосъстоянието на други хора.
Нека темата да е за добрите хора с любов от тези, които са имали щастието да ги срещнат. Добрите дела, освен всичкия си заряд, които носят, са заразни, нали се сещате, предай нататък. Та, който иска, нека сподели срещата си с добрина тук.

# 1
  • Мнения: 212
Моя близка от два месеца е с тежки болки и е почти неподвижна. Минахме през лекари, лекарства и какво ли още не, но тя не спира да се влошава. Така се наложи да се даде пълномощно на децата й, за да боравят те с делата й.
Първият добър човек в тази история е нотариус Валентина Благоева - изключителен човек и отличен професионалист. Тя не само отреагира и посети моята близка, но даде контакт с човек, който може да помогне. Това е другият добър човек в тази история - Жоро Йоргов, срещата ми с когото днес ме порази. Той е чакръкчия /народен лечител способен да намества стави, навехвания, изкълчвания, схващания и т.н./. Впечатли ме факта, че направи домашно посещение, въпреки пренатоварената си програма /не за пари, а от човещина, от желание да помогне на страдащия/, внимамието му към близката ми, даровитостта му да диагностицира бързо и точно проблема. Думи не ми стигат да опиша възхищението си от този човек. Не мога да повярвам, че има такива хора. След срещата си с него не мога да спра да повтарям "Бог да го пази".
за добрите хора с любов   bouquet

# 2
# 3
  • София
  • Мнения: 11 713
Поздравления emma_smith, за темата   bouquet 

# 4
  • София
  • Мнения: 2 217
За съжаление нямам какво да споделя от личния си живот - не съм имала честта да срещна подобни хора....Може и да не се сещам в момента, но едва ли бих забравила един подобен жест -не към мен, изобщо.....
Поздравления за темата!  bouquet
Ще я следя с огромен интерес.

# 5
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 243
О, caffeine,

# 6
  • Kопенхаген
  • Мнения: 663
Дай Боже добрите хора да са повече на таз' земя  Praynig

Не се самоопределяй като ,, добър човек ,, това няма стойност, нека другите да го направят въз основа на делата ти  Grinning



Кафе, позволих си да копирам една снимка от сайта публикуван от теб. Добре е да го видят всички   bouquet


# 7
  • Мнения: 12 473
Заобиколена съм от добри хора - обикновени, не герои..
Отдавна разбрах, че имам нужда само от такива в живота си - за да бъда и аз в своите очи добра.
Помага ми много..

# 8
  • ГО
  • Мнения: 3 955
Хубава тема!

Последна редакция: ср, 24 окт 2012, 11:29 от kama4e

# 9
  • Мнения: X
Свекърва ми.
Не искам да разказвам историята, защото се натъжавам....
ОБОЖАВАМ я ! Благодаря и за всичко от цялото си сърце. НЕВЕРОЯТЕН човек.
И още две добри мои приятелки !
Нищо конкретно може да не казвам но....ми е хубаво да споделя, че ИМАМ такъв човек до себе си.

# 10
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 243
http://bgvesti.com/index.php?option=com_content&view=article … 04&Itemid=107

Вижте доверчиво сложената лапичка в ръката на човека.

# 11
  • Мнения: 37
 Навсякъде около мен е пълно с добри хора. Всеки носи в себе си и доброта, трябва само да я забележиш, да я отключиш...

Заобиколена съм от добри хора - обикновени, не герои..
Отдавна разбрах, че имам нужда само от такива в живота си - за да бъда и аз в своите очи добра.
Помага ми много..
+1...и за малките неща...


# 12
  • Мнения: X
Прекрасна тема   bouquet

Аз съм късметлийка и постоянно срещам такива хора.
Много са ми помагали и ми помагат както приятелите ми, така и хора от форума, които много ценя, а също и абсолютно непознати за мен хора.

Когато ми докривее за нещо, се опитвам да не забравям това.

# 13
  • Kопенхаген
  • Мнения: 663

Благороден човек... животните усещат това....

# 14
  • Талант на 2012,2013 г.
  • Мнения: 3 001
В последните две години все повече срещам добри хора. Сред цялото напрежение и хаос в който живеем ги има. Просто трябва да се поогледаме и да ги видим. И разбира се да ги оценим.

Няма да пиша точно какво ме провокира да споделя , защото хората за които се отнася това няма да го искат. Те затова са и добри.

Но любовта ми към тях е безгранична... Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт