ФОРМУЛА 1 - сезон 2012 - ГРОЗНИ, но СМЕЛИ - тема 4

  • 15 960
  • 728
  •   1
Отговори
# 45
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
пода на Ред Бул искри в предната част т.н. tea tray

ще бъде интересно дали Ред Бул-а на Фетел ще премине през проверката след финала зад дебелината на планката под пода на колата
 Whistling Whistling Whistling Whistling

към Алонсо: натискай защото Фетел има проблем с планката на колата си Crazy Party Party Party Party

# 46
# 47
  • Мнения: 201
Честито на Фетелките  Grinning
Честито и на Нандолетките  Grinning Много добро каране и минимизиране  Crazy  Stop
Искаше ми се и Лу да е на подиум, но уви..., проблемите на Марк изчезнаха точно, толкова ненадейно, както се и появиха  Mr. Green

Ферари имат много добро състезателно темпо  Peace Поне при Нандо е така  Wink Нищо още не е загубено за тях  Peace

Мойте хора обаче са ми тъмна индия  Mr. Green Така и не успяха през целия сезон да работят еднакво добре с всички типове гуми, задължително с единия комплект ще имат проблем  Naughty
Видя се, че с по- твърдите смеси са достатъчно бързи, но това, което загубиха със по- меките, нямаше как да се навакса  Rolling Eyes
Имам чувството, че спряха да развиват колата за този сезон  Whistling, и то от доста време насам  Whistling

# 48
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Честито на Себ,Алонсито добре се справи имам надежда не се отказвам,дано от Ферари действат по въпроса и да направят една бърза кола Mr. Green Peace

# 49
  • София
  • Мнения: 10 023
Честито на победителите!

Разбирам, че е бил хубав старт - току що гледах повторението....бясна съм на тъпаците от Булсатком...програмата им беше толкова объркана и нелепа! От няколко дни съм с убеждението,че почва в 12, прибираме се точно 10 минути преди това и хоп - 14 обиколка. Да ми е за урок, да проверявам от надеждни източници...

Така оплаках се. Не лошо състезание, но отново не съм доволна...на червените все нещо не им достига...най-вече време да наваксат изоставането. За мое съжаление титлата ми се вижда все по-имагинерна, освен ако нещо драматично не се случи с редбула на Фетел...но пък подобни неща също не ме кефят...няма угодия.

Радвам се на Хами, който не се отказва Simple Smile. Даже му стисках палци да успее да изпревари Марк Simple Smile

Ще наваксвам с новините днес, да видя какво се е случвало през уикенда.

# 50
  • Мнения: 201
За всички, които са пропуснали старта  Wink- http://www.youtube.com/watch?v=ny_xe3B31a0

Страхотен беше  Heart Eyes, Нандо направи разногледи Макларъните  Crazy  Mr. Green

Ланче не се предавай толкова лесно  Peace Виж, Нандо вярва че ще празнува в Бразилия  Party 13 точки, не са кой знае, колко голяма разлика, а три старта са си доволно време за обрати, и аз не желая отпадания  Peace. Щом си признаваш, че си стискала палци на Лу, да си призная и аз нещо  Mr. Green  Rolling Eyes, когато даваха, че Хамилтън върти бързи обиколки и топи преднината на Нандо, си помислих, че е добре да не го изпреварва, ако се стигне до там  Wink, всичко това заради желанието ми за по- оспорвана борба за титлата разбира се  Mr. Green

По форумите се пише, че Нандо в интервюто си е казал, че обстановката в Макларън не е добра...  Whistling, някой знае ли нещо, аз не мога да гледам интервютата  Close


П.п

Май е ставало въпрос за липсата на статути в Макларън...

Последна редакция: нд, 28 окт 2012, 15:14 от iulyia

# 51
  • София
  • Мнения: 10 023
Да, каза нещо в духа на: "в МКЛ атмосферата явно не е добра, бореха се един с друг и забравиха, че и аз съм там"...предполагам, не може да устои на съблазънта да каже нещо за МКЛ  Crazy

Ох, Юле, предпочитам да се подготвя за лошия вариант...много трудно преживях фиаското (от моя гледна точка) от 2010...пък каквото стане.

Това май никой не го е отбелязал
http://www.thesun.co.uk/sol/homepage/sport/motorsport/4612210/Ta … wis-Hamilton.html

# 52
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Да, каза нещо в духа на: "в МКЛ атмосферата явно не е добра, бореха се един с друг и забравиха, че и аз съм там"...предполагам, не може да устои на съблазънта да каже нещо за МКЛ  Crazy

Охо  Whistling Whistling Whistling Дълбае в раните Алонсито  Twisted Evil

# 53
  • Мнения: 201
Ланчее, повече брада, повече татуировки..., всички симптоми на човек напускащ Макларън  Joy Странното е, че виждам (ако не ме лъжат очите  Crazy) и повече коса, а мислех, че е дефицитна при него  Wink  Mr. Green

# 54
  • София
  • Мнения: 10 023
Ланчее, повече брада, повече татуировки..., всички симптоми на човек напускащ Макларън  Joy

 Joy Joy Joy

# 55
  • UK
  • Мнения: 600
Честитоооо на всички печеливши!
Резюме на коментара ми за състезанието: Интересен старт, скучно състезание, остроумни тийм радио връзки, малоумни коментатори на булсата! (наистина за последен път гледам по този канал, то като че домашен белот играят)

# 56
# 57
  • София
  • Мнения: 10 023

Страхотна снимка! Честито, Бени!

# 58
  • Мнения: 201
Аз им харесах най- много тази снимка  Grinning




Пропуснала съм, че дедо ви Бърни е имал рожден ден днес  Naughty Ай да ни е жив и здрав  Grinning



Що така не сЪ гледаме в очите, като си говорим  Wink  Mr. Green


Тези двамцата почват да ме притесняват  Mr. Green




# 59
  • София
  • Мнения: 10 023
Аууууу, ами да ни е жив и здрав, дедко Бърни! И скоро пенЦия да вземе и да се кротне малко...

Тези двамцата почват да ме притесняват  Mr. Green


В какъв аспект?

Общи условия

Активация на акаунт