Професионални серии за коса - тема 42

  • 44 270
  • 755
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 372
Нещо май не ме отразихте много много  Grinning Аз съм фен на максимата : "с нахалство към прогрес", та...  Laughing Ползвалили сте ампулите против косопад на Ревлон или на Алфапарф?

Понякога постовете се пропускат неволно. Едва ли е било нарочно.
Понякога се пропускат просто, защото никой от прочелите не е ползвал.
По въпроса не мога да се включа, защото не съм ползвала.


Feeling , за този крем на милкшейк ли говореше миналата тема?   bouquet
http://www.feelunique.com/p/milkshake-Lifestyling-Smoothing-Cream-175ml 

Това е крема, да. Приглаждащ е.
Съфорумка, на която отсипах, сподели, че й е отпуснал къдриците, но и й е харесал. Надявам се да се включи, тя ще се познае.     Hug


Днес ще си поръчвам Joico Moisture Recovery Treatment Balm for Thick/Coarse Dry Hair и Joico Moisture Recovery Shampoo for Dry Hair.

Стават за интензивна хидратация, нали така  Hug

Точно така. Правилно си се ориентирала.   Wink



Привет дами.
Търся съвет при вас и надявам се го открия.
Наскоро се''разделих" с 30см. от косата си,беше доста изтощена/над 10г.не съм подстригвала,освен връхчетата/.Доста е изтъняла и ми се ще да я подхраня,тъй да се каже.
Какво бихте ме посъветвали?

Привет! 
Започни с хидратиращи продукти(гореспоменатите са много добър избор). Когато усетиш косата си мека, жива, бляскава, ще включим протеин(междувременно можеш да хвърлиш по едно око на различните протеини на 1-ва страница), също и колаген(отново посочен в първия пост).   Simple Smile

# 256
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 446
Момичета,мога ли след протеин да ползвам МШ с терапевтичната преса ?  newsm78

може, но да не ти дойде в повече  Peace



reverie  Peace обикновеното макси  Peace

# 257
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
Feeling,благодаря за бързия отговор  Hug
Има ли специален сайт от който поръчвате и дали мога да ги открия на свободна продажба или само при дистрибутори?

# 258
  • Мнения: 372
Feeling,благодаря за бързия отговор  Hug
Има ли специален сайт от който поръчвате и дали мога да ги открия на свободна продажба или само при дистрибутори?

За сега само тук ги има. Заповядай!
http://www.enzo.bg/kozmetika/kozmetika-za-kosa/?f=1-1-2-3649-5625-6043

Иначе, ако пазаруваш от чужбина, в тези сайтове също го има. Английски са, с безплатна доставка и продуктите те чакат в пощата. Има теми и за двата в "на пазар", раздел "пазаруване от чуждестранни сайтове".   Wink
http://www.feelunique.com/brands/joico/moisture-recovery
http://www.lookfantastic.com/brands/joico/shop-by-range/joico-mo … ure-recovery.list



П.С.  Нещо не ме грабна представянето на новата линия на Л'ореал Пр.    newsm78

Последна редакция: чт, 01 ное 2012, 15:40 от Feeling

# 259
  • Мнения: 0
Feeling преди време беше препоръчала тази маска Joico K-Pak Revitaluxe Bio-Advanced Restorative Treatment. Вече няколко пъти я ползвах и съм очарована от ефекта й. Приглажда косата без да отнема от обема, витална и лъскава е след употребата й. Много ти благодаря за споделеното мнение   bouquet (преди доста време беше).

# 260
  • Мнения: 64
  bouquet
благодаря ви:))

# 261
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
  bouquet
Много сте мили!

# 262
  • Мнения: 3
 Знам, Feeling  Wink Аз бях опитала да се пошегувам, ама се получи груба шега, извинявам се, ако е прозвучало много ненамясто  Blush Бих искала да попитам още дали някойл има впечатления от това http://www.enzo.bg/kozmetika/loreal-professionnel/loreal-profess … ive-spray-125-ml/
   Много ми помагате! За съжаление все още нямам натрупан опит да ви отвръщ със същото, но пък с каквото мога   bouquet

# 263
  • Мнения: X

П.С.  Нещо не ме грабна представянето на новата линия на Л'ореал Пр.    newsm78


Мен пък ме озадачи  Flutter Особено ако наистина косата става "кристална"

# 264
  • Мнения: 21 313
Момичета,мога ли след протеин да ползвам МШ с терапевтичната преса ?  newsm78

може, но да не ти дойде в повече  Peace



reverie  Peace обикновеното макси  Peace
Благодаря алена   bouquet

# 265
  • Мнения: 372
Feeling преди време беше препоръчала тази маска Joico K-Pak Revitaluxe Bio-Advanced Restorative Treatment. Вече няколко пъти я ползвах и съм очарована от ефекта й. Приглажда косата без да отнема от обема, витална и лъскава е след употребата й. Много ти благодаря за споделеното мнение   bouquet (преди доста време беше).

Много се радвам!     Hug
Скоро не съм го ползвала, подсещаш ме пак да си взема.   Blush



Знам, Feeling  Wink Аз бях опитала да се пошегувам, ама се получи груба шега, извинявам се, ако е прозвучало много ненамясто  Blush Бих искала да попитам още дали някойл има впечатления от това http://www.enzo.bg/kozmetika/loreal-professionnel/loreal-profess … ive-spray-125-ml/
   Много ми помагате! За съжаление все още нямам натрупан опит да ви отвръщ със същото, но пък с каквото мога   bouquet

Всичко е наред! Няма обидени.   Wink
Преди имаше тук-там мнения са въпросния продукт. Аз не съм ползвала, но предвид, че Абсолют е тежка серия, бих те предупредила да подходиш внимателно.
Без да се натрапвам в избора ти, бих насочила към други термо млека, обаче.   Blush
Каква е косата ти? Как се грижиш за нея? Каква би искала да я видиш? Може би си споделяла и преди, но нека актуализираме информацията, за да изберем най-доброто в случая.     Hug


______Freya_______, значи може би от теб ще чакам отзив.   Flutter

# 266
  • Мнения: 179



Feeling , за този крем на милкшейк ли говореше миналата тема?   bouquet
http://www.feelunique.com/p/milkshake-Lifestyling-Smoothing-Cream-175ml 

Това е крема, да. Приглаждащ е.
Съфорумка, на която отсипах, сподели, че й е отпуснал къдриците, но и й е харесал. Надявам се да се включи, тя ще се познае.     Hug

Кремчето на Милкшейк е много хубаво, наистина приглажда косъма и го прави някак по-лъскав. Понеже имам доста чуплива коса наистина ми се отпуснаха къдриците, но тогава и ползвах хидратираща маска, която също е довела до този ефект. Тези дни мисля да го ползвам в друга комбинация.


Наистина нямам никакво време напоследък и само ви чета вечер, така и не ми остана да споделя за бамбуковата терапия. Очарована съм косата осезаемо беше по-плътна и жилава. Определено ми хареса, но аз не сипах дори половината от серума, защото ми се стори адски мазен. Следващият път ще сложа повече, за да видя как ще ми се отрази.


Новата серия на Лореал ми се струва доста интересна, но да видим кога ще имаме "достъп" до нея.

Имам да споделя за още няколко нови неща, които пробвах, но нека да мине време.

 Hug

# 267
  • Пловдив
  • Мнения: 1 313
Алена, благодаря,  Hug ще пробвам Force Vector тогава.
Между другото да кажа, че съм много доволна от този спрей с колаген е и наистина прави косата сатенено мека  Heart Eyes

# 268
  • Мнения: 1
Feeling, това, за което си показала реклама, е салонна процедура - Кристалсютик, която има и мини дози за домашна употреба. Целта е блясък за боядисана коса.
Между другото, ЛП наскоро пуснаха и един многофункционален спрей - в две разновидности - Поушънайзър, но не съм го пробвала.

Междувременно взех почти цялата серия Митик ойл - шампоан, балсам, масло - доволна съм доста, като изключим аромата. Взех и Еликсир ултим за боядисана коса (с имперски чай), но от класическия съм по-доволна и ще се върна на него, защото този сякаш е малко по-лек и не така ефективен в изглаждането на фриза.

# 269
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 446
Алена, благодаря,  Hug ще пробвам Force Vector тогава.
Между другото да кажа, че съм много доволна от този спрей с колаген е и наистина прави косата сатенено мека  Heart Eyes

много добре си усетила спрея  Peace цялата серия хидратира идеално без утежняване и леко уплътнява  Peace

Общи условия

Активация на акаунт