мъртъв плод

  • 4 534
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 77
Здравейте
възможно ли е да нося мъртъв плод без да усетя или видя някакви признаци?
В седмия месец съм
newsm78

# 1
  • София
  • Мнения: 4 884
Здравейте
възможно ли е да нося мъртъв плод без да усетя или видя някакви признаци?
В седмия месец съм
newsm78
Има ли някакви основания да мислиш подобно ужасно нещо или си си втълпила нещо Rolling EyesИ ако имаш каквото и да е притеснение,защо просто не отидеш да те видят на УЗИ и ще се успокоиш Peace

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 4 481
Трябва да усещаш движения на бебето - имаше някаква норма, но не помня каква, примерно десет движения за час или нещо подобно. Такова нещо може да остане незабелязано не повече от ден-два според мен.

# 3
  • София
  • Мнения: 7 994
Ако имаш съмнения, отиди веднага на лекар, за да те видят.

# 4
  • Мнения: 2
ami nai dobre otidi nezabavno na lekar  az zagubih bebeto si v sedmiqt mesec i sedem dena sym go nosila myrtvo v men bez da razbera kakvo e stanalo

# 5
  • Мнения: 9 365
Ако имаш съмнения, отивай на лекар. Никакви такива вярвания за движението на бебето и т.н. И двете ми деца понеже бяха от по-големите не правеха много движения, но се родиха напълно здрави. Пожелавам същото и на теб. Но при съмнение - доктор да види бебето на ехограф.

# 6
  • Мнения: 77
мъртво е било от месец. вчера го родих утре ме изписват. малката имала хидроцефалия- вода в мозъчето. аз съм добре физически

# 7
  • Мнения: 30
Много съжалявам за загубата.Позволявам си да ти пиша,за да ти разкажа ,за една моя близка.Която роди мъртво бебе малко преди да влезе в деветия месец.Беше голяма мъка,няколко месеца по късно забременя.И сега се радва на момченце ,което този месец ще стане на годинка.Знам как се чувстваш и знам ,че съм длъжна да ти дам надежда,за да продължиш напред.Моята позната изживя голяма болка,но радостта ,която я сполетя ,я заличи.Вярвам и съм сигурна,че след тази мъка.Ще те сполети радостта,която сполетя моята близка.Вярвай и не се отказвай да продължиш напред.

# 8
  • Мнения: 2
offffffffffffff men me  izpisaha minaliqt ponedelnik ot bolnicata znam kakvo e za men beshem pyrva i mnogo jelana bremennost  vsichko beshe nared prez cqloto vreme i v edin moment mi se preobyyrna jivota kato mi kazaha che e pochinalo mnogo mi teji

# 9
  • Мнения: 1
за пръв път пиша във форум, но много ми тежи и реших да споделя моя проблем. Имам едно живо родено дете и след няколко години решихме да имаме още едно. За съжаление резултата е две прекъснати бременности в третия и четвъртия месец поради мъртъв плод. Всички ме съветват да си направя изследвания, но аз не знам към кой д-р да се насоча. Моля, посъветвайте ме! Много съм объркана. Cry

# 10
# 11
  • Тук у дома с двете ми деца.
  • Мнения: 121
Здравей килър аз имах твоя проблем имам едно дете и след това два мисед аборта. НАЙ ХУБАВОТО ДНЕС СЪМ ЩАСТЛИВА МАМА НА ДВЕ ДЕЦА .
 Какво направих аз- отидох в Плевен при доц. Конова назначиха ми изследвания. Предписаха профилактично лечение и резултатът е налице.
Целувам и прегръщам всички вас които сте загубили бебчета, защото това никога не се забравя знам го от опит. Кураж вярваите. Всички вие ще иамате бебчета убедена съм  ylinfant smile3504 newsm30 newsm32 Hug

# 12
  • Мнения: 102
Съжалявам за загубата Ви Praynig Слава Богу аз не съм имала такива проблеми,но Ви препоръчвам  да отидете в Национална Генетична Лаборатория,която се намира на 14 ет. в Майчин дом гр.София.
Пожелавм успех и живи и здрави  baby_neutral на финала.

# 13
  • Мнения: 1 131
Съжалявам за това,което се е случило.Знам как се чувстваш,изгубих моето момиченце в 34 г.с. Бъди силна .Прегръщам те Hug

Общи условия

Активация на акаунт