Отговори
# 690
  • Мнения: 0

Тази приказка "Фемир" няма кой да я пренапише, дори и да се опита, защото вече ни е разказана и ние я запомнихме, тя е като запечатана в нас, преживявайки я всеки докоснал се до нея има следа в сърцето и ума си. Two Hearts
Поне така е с мен, затова и нямам никакви притеснения, че нещо може да се случи с усещането ми за нея.  Naughty
Г-н Аксой, да си гони рейтинга и интересите  Mr. Green  аз приказката Фемир си я имам, тя си е вече моя Heart Eyes така, че да ме извини... Joy Joy Joy
+1  bouquet

Благодаря Hug

# 691
  • Мнения: 6 105
Здравейте на всички  Hug

Тинче и аз се чувствам по същия начин като теб  Peace и според мен ако продължават да наблягат само на Емир и Гюнеш още повече сериала ще ми стане безинтересен.

 А ти
Скрит текст:
не се притеснявеай толкова,имаме вярва в теб и ще стискаме всички палци и на ръцете и на краката Simple Smile Успех!



# 692
  • Мнения: 2 116
Цитат
превърна в нещо обикновено,на което човек не придава вече никакво значение.

Вера, здравей! Hug
Не бих казала за себе си, че гледам нещо обикновено и без значение. Naughty
Истината е, че се опитвам да намеря връзката с това преди, между това сега и евентуалното онова после в сериала и историята като цяло. newsm78
Няма начин да няма начин, да няма някъде точка в която всичко да се доближи, да се пресече и да е така, че да остана доволна като зрител.


Тинче, здравей! Hug

Така е, не е лесно студентството, ама е винаги готино, защото остава невероятни спомени, нали? Grinning
Успех отново на изпита! Peace

Цитат
нооо с появата на тази мома ми се изпари ентусиазма да гледам.

За себе си, на този етап не бих могла да кажа...че ми липсва ентусиазъм за гледане.
Еее, че можеше да е и далеч по-голям...това е друга тема.  newsm78 Joy
Знам ли...може би защото не го свързвам с определена мома... Joy Joy Joy

Милена,  Hug

# 693
  • Мнения: 2 116



Много ми е любопитно...ами като не й знаем историята на моженето да се целува на Джан, какво ли щеше да е, ако на мястото на Гюнеш беше тя?   Shocked newsm78
Май нямаше да е толкова важно от къде, кога и как се е научила да се целува... Joy Joy Joy

# 694
  • Мнения: 21 201
Добър Ви ден. Hug
Марги и на мен, не ми липсва ентусиазъм за гледане, само, че за разлика от теб, не търся връзка с миналото и настоящето, просто гледам, интересно ми е и толкова.
Дори не се опитвам да сравнявам ФЕмир с Емир и Гюнеш, защото са несравними.
Тинче,
Скрит текст:
ще изкараш повече от задоволителния минимум, успех.
Благодаря за закуската и кафето.

# 695
  • Мнения: 21 201



Много ми е любопитно...ами като не й знаем историята на моженето да се целува на Джан, какво ли щеше да е, ако на мястото на Гюнеш беше тя?   Shocked newsm78
Май нямаше да е толкова важно от къде, кога и как се е научила да се целува... Joy Joy Joy


И аз така мисля, може би защото Джан има повече фенове от Гюнеш(засега, рейтинга, ще има последната дума).
Самото и име значещо слънце, изгрев както Киара написа, го свързвам с образа й.
Дори не и се ядосвам, да изненадах се от страстната и целувка с Емир при положение, че ни я представиха като много неопитна и т.н., но защо да и се ядосвам!?
Младо, симпатично момиче, идващо в големия и всепоглъщащ Истанбул, което се влюби в Емир, без никакви користни цели и подмолни планове. Ако някого трябва да упреквам за нещо, то това не е Гюнеш.
Въпреки, че не се и опитвам дори да намеря връзката с предните сезони, ако все пак го направя, то в моите очи образа на Емир вече няма да е същия. Rolling Eyes

От сета.


Последна редакция: ср, 31 окт 2012, 12:29 от Neidjal

# 696
  • Мнения: 6 105
Марго  Hug Разбрах какво искаш да кажеш,но...просто поне засега Гюнеш не ме грабва и това е,а и сценария не ми е интересен засега,тъй като си представям и каква драма ще последва Явуз като разбере.

Мисля,че твърде много ни натрапиха и казваха,че Гюнеш е израстнала под стъклен похлупак,в златна клетка и т.н. и може би затова беше шока от страстната целувка,а може би просто не ми харесва часта с отмъщението на Емир/Емре.Ако нещата бяха станали постепенно и той беше се привързал по някакъв начин към нея повече щях да го разбера,отколкото това отмъщение,което още повече никак не подхожда на Емир.

А и няма да крия,че Джан и като визия и като характер и като усещане повече ми допада,но ще догледам сериала,пък каквото и да става Simple Smile

# 697
  • Мнения: 21 201
Още снимки от сета.




# 698
  • Мнения: 11 820
Марги  Hug дори и Джан да беше на мястото на Гюнеш аз пак нямаше да съм доволна  Rolling Eyes третия сезон е една измислена пародия която няма много голям смисъл в нея ...хиляди неизяснени въпроси,но аз ще продължа да гледам,защото съм се хванала на хорото и ще продължа да го играя  Mr. Green

# 699
  • Мнения: 21 201
Да изпием по ФЕмирско кафе, заповядайте. Hug

Скрит текст:
Когато изглежда,
че няма надежда,
че всичко е свършено вече –
недей се смущава,
недей се прощава,
недей се предава, човече.
Кажи – не ми пука
от таз несполука –
аз мога, аз вярвам, аз зная,
че въпреки факта,
това е антракта,
това е антракта – не края.
От огън опърлен,
от всички захвърлен,
затворен в най-тъмната стая –
недей се спотайва,
недей се отчайва –
кажи си: това не е края!
Кажи: не ми пука
от таз несполука –
аз мога, аз вярвам, аз зная,
че въпреки факта
това е антракта,
това е антракта – не края!
http://www.sibir.bg/index.php?page=displayTopic&id=5454& … esc&current=3




Мисли и цитати за целувката




~ Целувка в която няма любов, е престъпление, а всяко престъпление носи след себе си нещастие или за сърцето, или за душата.
Петър Дънов

~ Целувката може да е запетая, въпросителен или удивителен знак. Всяка жена би следвало да знае тези основни правила на пунктоацията.
Mistinguett

~ Една законна целувка никога не струва толкова, колкото откраднатата.
Ги дьо Мопасан

~ Целувката е мил начин, измислен от природата, за да спре речта, когато думите станат излишни.
Ингрид Бергман

~ Целунах първото си момиче и изпуших първата си цигара в един и същи ден. От тогава нямам време за цигари!
Артуро Тосканини

~ Има смисъл от целувката само, ако тя предава нещо. Целувката трябва да е проводник на живота.
Петър Дънов

~ Целувката е като солената вода - колкото повече пиеш, толкова повече ожадняваш.
Китайска поговорка

~ Щастието е като целувка - трябва да го споделиш, за да му се насладиш.
Бърнард Мелтзер

~ Целувката е подписът на човек.
Мей Уест

~ Този, който може да говори с очи, умее да целува с поглед.
Густаво Бекер

~ Целувките са ги измислили любовниците, за да намалят числото на казаните глупости.
Неизвестен автор

~ Ако някой те обича, като насочи своите чувства към теб, то е целувка.
Петър Дънов

~ Любовта диктува, но целувката записва тайни в сърцето.
Неизвестен автор

~ Целувката е нещо, при което хората са толкова близо един до друг, че не могат да видят нищо грешно в другия.
Рене Ясенек

~ По-добре плесница през лицето, отколкото неискрена целувка.
Еврейска поговорка

~ Може да завладяваш със сабя, но теб те завладяват с целувка.
Даниел Хенсиус

~ Целувката, според нейния произход, показва начин, по който можем да се спасим от злото в света.
Петър Дънов

~ Целувката е първата и последната дума на влюбените.
А. Бине

~ Целувката е нещо, което не можеш да даваш без да взимаш и не можеш да взимаш, без да даваш.
Неизвестен автор

~ Не в първата целувка, а във сетната щастливо тържествува любовта.
Павел Матев

~ Целувката прави сърцето отново младо и скрива годините.
Рупърт Брук

~ Нейните устни долепени до неговите можеха да му кажат повече неща, отколкото колебливите й думи.
Маргарет Мичел

~ Не съм я целувал. Шепнех в устата й.
Чико Маркс

~ Винаги целувай децата си за лека нощ, дори ако са вече заспали.
Хорас Джаксън Браун

~ Мъжът открадва първата целувка, моли за втората, изисква третата, без да пита си взема четвъртата, снизходително приема петата, а всички останали - изтърпява.
Хелън Роуланд

~ Ако някога се чудиш дали да целунеш красиво момиче, винаги оставяй на нея задачата да се чуди.
Томас Карлайл

http://www.pozitivnoto.info/2010/07/celuvkata-kato-shtastieto-misli-citati.html

# 700
# 701
  • Мнения: 21 201
От сета.



Страшни шапки имат. Joy









# 702
  • Мнения: 6 105
Наде  Hug

Ако не бъркам-това май е озета,дано скоро се преведе и на английски  Peace

Emir'in Yolu 2.Bölüm

Emir, Güneş’i kendine sırılsıklam aşık etmeyi başarır. Güneş her fırsatta Emir’le gizli gizli buluşurken, Emir ise adım adım intikam planını yürütür. Emir’e olan duygularıyla baş etmeye çalışan Can, Güneş ve Emir’i birlikte görmesiyle sarsılır. Emir, Güneş’le bir an önce hedefe yürümek isterken, Güneş’in hayatını kısıtlayan kurallar yüzünden yavaşlamak zorunda kalır. Zaman ilerledikçe Emir’in gerçek kimliğini gizlemesi güçleşmeye başlar. Öte yandan, vargücüyle kulübun hazırlıklarıyla ilgilenen Koray ise Pınar’a karşı adını koyamadığı bir ilgi duymaya başlar. Ne var ki, Pınar’la yakınlaşmaya başladığı sırada sokakta Hande’ye benzeyen birini görmesiyle neye uğradığını şaşırır. Hande’nin sessiz sedasız Türkiye’ye geri döndüğünden şüphelenen Koray alt üst olur.Emir’in zorlamalarıyla abisinin katı kuralları arasında bunalan Güneş’in ihtiyaç duyduğu destek ise beklenmedik bir yerden gelir. Aklı iyice karışan Güneş, Emir’le geçireceği tek bir dakika için her şeyi göze almışken, Emir intikam oyununun son perdesine bir nefes kadar yakındır… 2 Kasım Cuma Saat 20:00

# 703
  • Мнения: 21 201
Още снимки от сета.

# 704
  • Мнения: 21 201
Охххх, с Гугъла не се справям добре, но и от малкото, което разбрах е интересен като, че ли озета, а и Ханде май, ще се завърне. newsm78

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт