9 езиколюбителя и 1/2

  • 16 816
  • 732
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 784
Кой е на балкона, че те уплаши?  Laughing
Бир и теб!

Розе, мерси, ще я потърся.

# 16
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 079
3 -5 скрити картинки бяха  ooooh! страхът ли ме хвана или бейлисът Whistling

# 17
  • Мнения: 3 784
Све скрити са наши 'ора, нямай грижи!  Mr. Green

# 18
  • Сопот, Пловдив
  • Мнения: 1 016
Записвам се и аз да видим ще следя ли само и тук или ще взема и да пиша в темата  Mr. Green . И аз утре ще работя.  ooooh!

# 19
  • Мнения: 3 784
В известна степен, и аз.  Laughing Ще си съчувстваме взаимно.

# 20
  • Мнения: 3 736
Бир вам! Не млъкнали. Виждам, че вчера не само аз съм се чудила дали остарявам и озлобявам. Успокоена.  Mr. Green

Розе, за Румцайс нямаш грижи, имам я.  Heart Eyes А муми(н)троловете ще трябва да закупя, щото имам една, ама на руски, пък не ща да товаря детето като му дойде времето. И "Мили мой Мио".  Heart Eyes Обичам си детските книжки и съм много щастлива, че имам доста, че днешните Франклини нещо...  Confused

# 21
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 079
.... Обичам си детските книжки и съм много щастлива, че имам доста, че днешните Франклини нещо...  Confused

 Hug то да беше само Франклин, с мед да го намажеш  Tired

а ва и да ви го подаряват не го взимайте  ooooh!



кафе вам

# 22
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Йо.  kaffeetrmker_2
Кафе нам. Мерси, Добри.

Коняк с грозде! Правилно. Трънчани казват: Най-убавото мезе за секо пиенье е макя ву.

 hahaha

# 23
  • София
  • Мнения: 5 657
Кой каза кафекафекафекафе? (оглежда се трескаво, а носът й мърда във всички посоки) Оххх, кафееееее (с блаженство, намерила го е все пак). И вам кафе също, може и чай.

Как хубаво ме подсетихте за муминтроловете, ще взема да си я потърся тази книжка  Hug Много си обичам детските книжки и съм започнала малко по малко да си ги изпримъквам при мен. Големите издания с италианските илюстрации вече са си  при мен (Андерсен, Шарл Перо, Пинокио), също и приказките на различните народи, пак с прекрасиви картинки.

# 24
  • Мнения: 3 736
Добри, няма начин, заглавието ме отблъсква много ефективно.  Twisted Evil

# 25
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 079
Добри, няма начин, заглавието ме отблъсква много ефективно.  Twisted Evil

с паника в гласа и нездравословен блясък в очите

- никога, в никакъв случай и за нищо на света, даже с пиЗдолет опрян в челото, не отваряй книжката. повтарям НЕ отваряй книжката и не поглеждай текста.

# 26
  • София
  • Мнения: 6 219
Тази пък се ненаработила! Ей, грехота е да се работи в събота и неделя! Това са дни за почивка!  Naughty

мАни, не питай. ама като не работя през седмицата, редно е поне в събота да поработя!


Много хубави книжки и аз я имам тази сканираната, заедно с още много... Между другото, благодарение на мама, имам завидна колекция от приказки и митове от където ви дойде на ум. половината са на руски, обаче. Едно време докато децата четяха детски романи аз четях само приказки и енциклопедии.

# 27
  • Казанлък of all places
  • Мнения: 689
Станала, погледнала лошо наоколо, намерила изстинало кафе, сварила ново, възстановила йонния баланс.
Кафе вам! И шкембе вам!

# 28
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Оооо, Шкембеее!   newsm20

# 29
  • гр. София
  • Мнения: 2 529
Розе, за Румцайс нямаш грижи, имам я.  Heart Eyes А муми(н)троловете ще трябва да закупя, щото имам една, ама на руски, пък не ща да товаря детето като му дойде времето. И "Мили мой Мио".  Heart Eyes Обичам си детските книжки и съм много щастлива, че имам доста, че днешните Франклини нещо...  Confused

Оооо, "Мили мой Мио"! Обожавам я!  Heart Eyes
Преди няколко години (докато студентствах и имах хубави дълги лета) си направих прочит от-до на цялата детска литература (която е доста). Е няма такъв кеф!  Grinning
Май никога няма да порасна....  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт