Пазаруване от enzo.bg (4)

  • 130 302
  • 767
  •   1
Отговори
# 570
  • Варна
  • Мнения: 610
Днес си получих новите 2 парфюма, които си поръчах от сайта - Paul Smith-Rose (100ml. tester) и Dsquared2 Crystal Creek Wood EDP-30ml. Всичко е перфектно, парфюмчетата са 100% оригинални Heart Eyes но все пак  да не забравяме че не са от най-комерсиалните и ментосваните попринцип
Paul Smith Rose ми е любим  Heart Eyes Аз си взех Paul Smith Sunshine за мен и мъжки за мъжа ми и съм много доволна. Сега обмислям дали да си купя продукти за коса, които фризьорката ми продава с около 5 лева по-скъпи, аз съм с изрусена коса и поддръжката ми излиза солено.

 

 С 5лв. по-скъпи пак си е добра цена.При мен ги продават с много по-голяма надценка.Затова си поръчвам от Енцо от как го има предимно продукти за коса.Никога не съм имала забележки относно качеството.

# 571
  • Мнения: 1 336
От кои продукти за коса сте доволни?

# 572
  • Мнения: 779
Някой поръчвал ли е Пако Рабан ХС ? Доволни ли сте? Rolling Eyes

# 573
  • Варна
  • Мнения: 610
От кои продукти за коса сте доволни?




 Моята коса може да харесва едно,а твоята друго.Затова опиши косата си:суха ли е,боядисана ли е и т.н. и задаи въпроса си тук http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=789901.0;topicrefid=20

# 574
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 481
Получих парфюм, червило и фдт и трите неща са перфектни  Peace

# 575
  • Мнения: X
И аз днес получих парфюм-тестер и  си е напълно оригинален!Познавам парфюма,имам със какво да го сравня и за мен парфюма си е оригинален! Peace newsm18

# 576
  • Мнения: 802
Мицеларната вода на Гарние е 8,90 в магазините, в ЕНЦО е 13,90, това са си 5лв разлика  Shocked

Искам да си поръчам от там спрей за тяло на Викториа Сикрет, но той пък е учудващо евтин, чудя се дали да им се доверя...намирам го за по 40лв, за по 23лв, а тук пък е 17лв. Егати разликата между сайтовете  newsm78

# 577
  • Мнения: 1 232
Споделих,че ЕДП-то,което поръчах има трайност 2 часа.Сега след 4 месеца упорита употреба искам да споделя,че остатъчния аромат е отвратителен.Вече ми се повдига само като погледна флакона.Не бих си поръчала вече нищо от този сайт. Моля дайте актуални предложения,откъдето може човек да си поръча нещо добро на добра цена.

# 578
  • Мнения: X
rainbоw2012,кой точно парфюм си поръча?

# 579
  • Варна
  • Мнения: 610
 Момичета,моля пишета марките на продуктите,които поръчвате и от които сте доволни или не!Така ще бъдете полезни на другите,които четат тук. Peace

# 580
  • Мнения: 3 414
Споделих,че ЕДП-то,което поръчах има трайност 2 часа.Сега след 4 месеца упорита употреба искам да споделя,че остатъчния аромат е отвратителен.Вече ми се повдига само като погледна флакона.Не бих си поръчала вече нищо от този сайт. Моля дайте актуални предложения,откъдето може човек да си поръча нещо добро на добра цена.
Доста несериозно обяснение. Изобщо не сте писали кой парфюм сте поръчали. Трайността изобщо не е фактор!!! Трайността на парфюма се променя от влажността на въздуха, от това кога се ползва-зиме, лете, от биохимията на кожата. Ако сте поръчали парфюм, който сте имали в оригинал на 100%, какво- не можете да направите разлика в опаковката дори, дребни детайли...? Писали сте, че сте проверили баркода и с получаването за вас е имало разлика в трайността, нищо друго.
Аз имам няколко любими парфюма и смея да кажа, че надушвам ментетата от километри. Всеки детайл по опаковката ми е понятен и не само.

За сайтове, които са достоверни, погледнете в темата "Изпитани сайтове за парфюми"  Peace

# 581
  • Мнения: 3 414
Момичета,моля пишета марките на продуктите,които поръчвате и от които сте доволни или не!Така ще бъдете полезни на другите,които четат тук. Peace
Всичко, което съм купила за лице- бяла козметика и декоративна, както и проф. серии за коса са в срок и редовни  Peace

# 582
  • София
  • Мнения: 4 752
Записвам се да ви следя, периодично поръчвам от сайта и съм много доволна  Peace

Взимала съм 2 пъти парфюми, били са съвсем читави, но взимам само такива, които познавам добре и знам, че бих разпознала менте. Единият път поръчах различен аромат, който като получих не харесах и върнах обратно, възстановиха ми бързо сумата без никакви обяснения. Все пак има парфюми, които бих купила само от Сефора, Леро, ФЮ.

Поръчваме и козметика за коса с приятелки- ампули на Лореал Проф и и някои други спрейчета ан Вела, Керастаз. Също са били ок.

Сега чакам нова поръчка, защото се появи в наличност миналогодишното желе на ЕЛ Heat Wave, a все съжалявах, че съм го изтървала.
Случи ми се предишният път да пусна от един вид продукт повече от 1 бройка по грешка, също коригираха без проблем.

# 583
  • Мнения: 1 232
5-то авеню на Елизабет Арден и Ла Ви а бел на Ланком са ЕДП-тата,които поръчах.Първият отдавна не го ползвам,но вторият, тъпо и упорито го ползвам вече 4 - ри месеца и убеждавам себе си,че е истински...Като се пръсна в МОЛ-а аромата стои по съвсем различен начин,къпя се,спя и на сутринта пак мирише,по слабо,но без тази кофти остатъчна миризма на бабешки одеколон.Когато го получих проверих баркода,опаковката и всичко си беше наред.Не знам как го правят тоя номер ,но парфюмът има толкова специфичен аромат,че няма как да се обърка,пък и нали сравнявам с този в бюти зоната.Не знам аз ли съм най-големият карък,пък и не струва малко-125лв. някъде беше.Както и да е.И без това вече няма да поръчвам.

# 584
  • Мнения: 14 490
Мицеларната вода на Гарние е 8,90 в магазините, в ЕНЦО е 13,90, това са си 5лв разлика  Shocked

Искам да си поръчам от там спрей за тяло на Викториа Сикрет, но той пък е учудващо евтин, чудя се дали да им се доверя...намирам го за по 40лв, за по 23лв, а тук пък е 17лв. Егати разликата между сайтовете  newsm78

А обърна ли внимание, че мицеларната вода на гарние в енцо е 400 мл? Цената 8,90 в магазина да не е била за 200 мл?

Общи условия

Активация на акаунт