Отглеждане на деца 3-6 г. в Студенстки град, къде?

  • 548
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 21
Въпросът ми е има ли достатъчно ОДЗ-та в Студентски град и околните квартали, които да поемат децата? Ако отговорът е не,то  какви са алтернативните варианти, които използвате, детегледачка, частна градина, баба и дядо, или....? Става въпрос за майки, които спешно трябва да започнат работа!  Благодаря ви!

Последна редакция: чт, 01 ное 2012, 13:32 от Rosy.

# 1
  • Мнения: 11 720
В Студентски град има точно две ОЗД-та, 16-то и 79-то и една ясла, които са претъпкани. За частни не съм чувала. Може би в Дианабад или Дървеница.

# 2
  • Мнения: 21
petiaivanov, благодаря ти за отговора! Правя допитването не само за майките, които ще започват работа, а и за тези, които на които им предстоят лекции. Хубаво е да има място за всички деца! На мен ми предстои търсене в моят квартал за градина за сина ми, но за това има време. Сега искам да разбера дали има много майки в Студентски, които изнемогват в търсенето на детско зВедение?

# 3
  • Мнения: 4 465
В почти всички квартали, вкл. и Студентски град има недостиг на места в яслите. Погледнете в ИСОДЗ опашките в тези градини и по броя на чакащите по първо желание (3 точки) ще се ориентирате за недостига.

Общи условия

Активация на акаунт