Откъде купувате козметика OLAY ?

  • 5 933
  • 39
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • Мнения: 601
Привет!
Много ще съм щастлива, ако някой сподели къде в София е намирал продукти на OLAY ! Ползвала съм един дневен крем и бях много доволна! За съжаление никъде в БГ не съм виждала...пък и тотално бях изключила за марката!

Последна редакция: пн, 23 яну 2006, 18:15 от flea

# 1
  • Мнения: 5 317
Моя позната си купува кремове на тази марка от Германия.
Мисля,че в България не се внасят.

# 2
  • Мнения: 7 837
Мисля, че едно време съм ги виждала в Бонжур  newsm78
В Европа ги продават като Oil Of Olaz

# 3
  • Мнения: 524
Никога не са ги внасяли в БГ нито ги е имало в Бонжур дебна вече 7 години и си "внасям' винаги когато излизам в чужбина..

# 4
  • Мнения: 2 922
На мен последно ми донесоха крем за околоочния контур от Англия. Много съм доволна, но за съжаление наистина не се внасят в България.

# 5
  • Мнения: 1 629
Мисля, че едно време съм ги виждала в Бонжур  newsm78
В Европа ги продават като Oil Of Olaz
Със сигурност съм си купувала, като написа Кейси така името и се сетих. Във Варна имаше в парфюмерията във Валентина, а и на други места съм виждала. Това - преди две години. Advanced Care се казваше последният им крем, който имах.

# 6
  • Мнения: 601
Мерси за отговорите- както си и мислех, нищо обнадеждаващо! Ми ще чакаме донорство от чужбина  Laughing !

# 7
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
за тази козметика ли става въпрос?



гледам я от известно време и се чудя дали да си купя, тук много я има.


# 8
  • София
  • Мнения: 1 544
Казвам веднага. Миналата година си купих. Асортимента не е много голям, но ги носят от Германия. Първата пряка на Асен Златаров като тръгнеш от Заимов. В едно гаражче за перилни препарати. Днес мога да мина че ще съм на зъбар и ше ти пиша какво има. Страхотни са.

# 9
  • София
  • Мнения: 4 966
Каква е цената?

# 10
  • София
  • Мнения: 3 328
Че ги имаше в България - имаше ги. Припомням рекламата им в супер-шоу "Невада" Simple Smile Много бих се радвала да кажете с точнст къде в София ги има и на какви цени са продуктите от тази марка. Добри са.

# 11
  • Мнения: 289
 Внасяха ги преди повече от 10 години, дори им течеше реклама по телевизията. Тогава се казваха Oil of Olaz, сега вече навсякъде се казват Olay. Това което ми харесва е, че повечето от продуктите им са със слънцезащитен фактор 15.

# 12
  • Мнения: 36 026
в Германия все още са Olaz

# 13
  • София
  • Мнения: 1 544

Този, който си купих миналата година беше с витамини - 22 лв.

Внасяха ги преди повече от 10 години, дори им течеше реклама по телевизията. Тогава се казваха Oil of Olaz, сега вече навсякъде се казват Olay. Това което ми харесва е, че повечето от продуктите им са със слънцезащитен фактор 15.

... и е Оil of Olaz.
Незнам точно как е, но си мисля, че OLAY  е някаква допълнителна серия.

# 14
  • Мнения: 289
Ами не, не е допълнителна серия... просто преди години смениха името , но явно в някои страни си ги има с другото име. Иначе са едно и също.

# 15
  • Мнения: 601
Казвам веднага. Миналата година си купих. Асортимента не е много голям, но ги носят от Германия. Първата пряка на Асен Златаров като тръгнеш от Заимов. В едно гаражче за перилни препарати. Днес мога да мина че ще съм на зъбар и ше ти пиша какво има. Страхотни са.
Наистина са страхотни.
Близо ми е и днес или утре ще отида! Много благодаря!
www.olay.com за желаещите да прочетат повече. Мисля, че в немскоезичните държави марката присъства с търговско име Оil of Olaz, а в останалите като OLAY. 

# 16
  • Мнения: 36 026
от това http://www.olaz.de/ / http://www.olaz.it/docs/homepage/olay.jsp дава Global Seite / Sito Globale ето това http://www.olay.com/

# 17
  • Мнения: 289
Важното е, че се разбрахме, че за едно и също говорим Wink В UK, Middle East и Щатите е Olay и аз затова прибързано заключих, че навсякъде е така. Късмет утре с покупките и да се похвалиш какво си намерила Simple Smile

# 18
  • Мнения: 3 098
Наистина е хубава козметика,тук я предлагат навсякъде.Но как се удивих,когато един дерматолог в България ми каза,4е това е евтина козметика за възрастни жени. Thinking Тук се разрових и наистина ми направи впе4атление,4е на рекламите им ползват жени към 50_те,всеки продукт е антистареене на кожата.
Но както и да е,нали е ка4ествена. Peace

# 19
  • Мнения: 289
Има и за млада кожа. Аз ползвам ето това (на 24г. съм) и съм много доволна.

http://www.olay.com/cgi-bin/newusquicksearch.cgi?sku=us01312005_01

# 20
  • Мнения: 6 243
Внасяха ги преди повече от 10 години, дори им течеше реклама по телевизията. Тогава се казваха Oil of Olaz, сега вече навсякъде се казват Olay.
Тогава в САЩ си бяха Oil of Olay. А в БГ - Oil of Olaz. Сигурна съм, защото й бях фен на тази козметика и доста време ги ползвах. И със сигурност имат продукти за млада кожа. Аз ползвах дневен хидратиращ гел. (от оная прозрачния, супер е!)

# 21
  • Мнения: 289
Не са им лоши нещата наистина. Дано от 2007 с това влизане в ЕС (ох, то стана малко банално) да се отвори пазара и за повече марки козметика. Странното е, че от висшия клас има голям избор, а от такива за масовия потребител като Olay е по-ограничен.

# 22
  • Мнения: 36 026
много ме запалихте! харесах си това http://www.olaz.de/products/basis/feuchtigkeitscreme_sensitive1.php?0
надявам се, че сестра ми ще може да ми го изпрати по някого  newsm78
ето тук още една тема за тяхната козметика http://clubs.dir.bg/showflat.php?Board=cosmetics&Number=1944 … part=all&vc=1

# 23
  • Мнения: 36 026
Казвам веднага. Миналата година си купих. Асортимента не е много голям, но ги носят от Германия. Първата пряка на Асен Златаров като тръгнеш от Заимов. В едно гаражче за перилни препарати. Днес мога да мина че ще съм на зъбар и ше ти пиша какво има. Страхотни са.

провери ли?
можеш ли да се ориентираш точно къде е магазинчето? на коя пряка?
http://www.bgmaps.com/map.asp?sid=84318e27968a4231cd125e056a3929 … ;id=2778&num=

# 24
  • София
  • Мнения: 1 544
E този е с витамините дето си го купих от това магазинче. Много е лекичък за лятото е супер, но са сега ми се струва прекалено хидратантен.
Размина ми се заболекарят и затова не съм ходила.
Картата е супер. Значи: Тръгваш от Я.Сакъзов по десния тротоар на Асен Златаров, подминаваш кабинета на Байкова Party,  два магазина за кафе и първата пряка - Марин Дринов -пак плътно в дясно- първото гаражче е за плодове и зеленчуци, второто е с перилни препарати и козметика.  Много ме кефят, защото внасят разни работи от Германия, като оргинални шампоани на Пантен, Нивеа и разни други работи..

# 25
  • Мнения: 36 026
тенкс!   bouquet

# 26
  • София
  • Мнения: 3 328
Е-е-е-х...малко късно дойде точното обяснение за адреса на магазинчето. По същото време аз се връщах от ул. "Асен Златаров" премръзнала и с увесен нос, защото така и не успях да открия подобно магазинче в първата пряка на "Асен Златаров" - така пишеше в първия пост за адреса. А тази пряка е "Върбица" - първата пряка, но от лявата страна.
Затова - без лошо чувство - моля ви: когато давате координати, нека те бъдат максимално точни, защото иначе добрият жест се обезсмисля. Само като си помисля, че съм била толкова, толкова близо... Cry

# 27
  • Мнения: 7 837
Странното е, че от висшия клас има голям избор, а от такива за масовия потребител като Olay е по-ограничен.

Имат голямо разнообразие и от двата калибъра.

За мен не е нещо особено като козметика.
Аз съм с чувствителна кожа и тази козметика не ми помогна, а по-скоро влоши нещата  Confused

# 28
  • София
  • Мнения: 1 544
Е-е-е-х...малко късно дойде точното обяснение за адреса на магазинчето. По същото време аз се връщах от ул. "Асен Златаров" премръзнала и с увесен нос, защото така и не успях да открия подобно магазинче в първата пряка на "Асен Златаров" - така пишеше в първия пост за адреса. А тази пряка е "Върбица" - първата пряка, но от лявата страна.
Затова - без лошо чувство - моля ви: когато давате координати, нека те бъдат максимално точни, защото иначе добрият жест се обезсмисля. Само като си помисля, че съм била толкова, толкова близо... Cry
Embarassed  bouquet Mного съжалявам , че си замръзнала така. Извинявам се.
Преди малко пратих мама да отиде с малката и говорих с продавачката по телефона. Каза ми че имат предимно нощни кремове за суха кожа, Complete -нощен, както и интезивен, но изрично уточни че тези били за по- зряла кожа. Дано с това да съм помогнала и да компенсирам причиненото неудобство.  bouquet

# 29
  • Мнения: 524
На мен също ми ги носят от ГЕрмания като Olaz. Странна работа.

# 30
  • Мнения: 36 026
Complete -нощен, както и интезивен, но изрично уточни че тези били за по- зряла кожа

млада, зряла  Whistling ... ще го пробвам, ако ми го изпратят; с моите 30 г. сигурно съм с достатъчно зряла за него, не съм се навила на най-анти-айджинг серия все пак; а до магазинчето ще отскоча някой по-слънчев ден Sunglasses

# 31
  • Мнения: 257
    Аз преди няколко дни ходих в ова магазинче и  купих дневен и нощен крем. Но ми направи впечатление, че кутийките не бяха опаковани в целофан и нямаше никаква листовка за продукта. Някак си направо отваряш и  можеш да пипнеш и помиришеш крема. А иначе за първи път си купувам отБг и то точно тази серия. Вие в какъв вид сте си купували от там?

# 32
  • Мнения: 36 026
Някак си направо отваряш и можеш да пипнеш и помиришеш крема.

тогава не си купувам от там! искам кремът да ми е "девствен", а не 100 души да са душили и бъркали цяла година преди да си го занеса у дома!

# 33
  • София
  • Мнения: 3 328
...Преди малко пратих мама да отиде с малката и говорих с продавачката по телефона. Каза ми че имат предимно нощни кремове за суха кожа, Complete -нощен, както и интезивен, но изрично уточни че тези били за по- зряла кожа. Дано с това да съм помогнала и да компенсирам причиненото неудобство.  bouquet
Много ти благодаря  love001, с това наистина много ми помогна, защото тези кремове, за които пишеш, биха били тежки за моята кожа. На места все още е мазна, въпреки че на други се лющи от сухота. А за днес пак се бях наточила да ходя, упоритко съм си, к`во да пра`иш   Wink

# 34
  • Мнения: 289
Цитат
Странното е, че от висшия клас има голям избор, а от такива за масовия потребител като Olay е по-ограничен.


Имат голямо разнообразие и от двата калибъра.

За мен не е нещо особено като козметика.
Аз съм с чувствителна кожа и тази козметика не ми помогна, а по-скоро влоши нещата   

Кейси, аз говоря за България. В сравнение с други европейски страни изборът ни е по-ограничен. Не, че е болка за умиране  Simple Smile

# 35
  • София
  • Мнения: 1 544
Complete -нощен, както и интезивен, но изрично уточни че тези били за по- зряла кожа

млада, зряла  Whistling ... ще го пробвам, ако ми го изпратят; с моите 30 г. сигурно съм с достатъчно зряла за него, не съм се навила на най-анти-айджинг серия все пак; а до магазинчето ще отскоча някой по-слънчев ден Sunglasses
   bouquet Наборе .. този витаминозният много добре ми действа .. а продавачката по телефона може да съм и звучала като някоя 17 годишна тинейджърка.. Embarassed и затова да ми натвърди няколко пъти "по- зряла кожа"

# 36
  • Мнения: 257
   Между другото, вчера видях на ощеедно място да се продава  тази козметика, близо е до гаражчето, но е по-лесно да се намери - на Янко Съкъзов има един магазин за козметика, преди да се стигне магазинна на Refan и мисля, че беше след кино Левски (ако се върви към Мадрид). Всъщност това е май единственият магазин за козметика по тази улица.

# 37
  • София
  • Мнения: 3 328
Да не е в един от магазините "Конкорд"? Защото и аз онзи ден влязох в този, който е по-близо до бул. "Мадрид", но там ми отговориха отрицателно. А пропо, на бул. "Янко Сакъзов" има поне три магазина за козметика и парфюмерия - два на "Конкорд" и един, на който не запомних името, но изглеждаше доста луксозно. Как се казваше магазинчето, ако си забелязала и си спомняш...кажи, моля те?

# 38
  • Мнения: 1 114
Аз съм си купувала от Германия един път хидратантен крем и няколко пъти флуида, който е много подходящ за лятото, защото не омазнява кожата. Съвсем лек е. Доволна съм. А за името- в Германия и Австрия се казва Oil of Olaz, а една приятелка от Канада ми донесе и там се казва Oil of Olay. Винаги съм се чудила защо е така. Много странно... newsm78

# 39
  • Мнения: 257
Как се казваше магазинчето, ако си забелязала и си спомняш...кажи, моля те?

   Ужасно съжелявам, но изобщо не погледнах как се казва. Ще го познаеш по това, че е съвсем близо до кино Левски, ако не е и залепено за него, най-много да има още едно магазинче преди това. Малко е, не е от скъпарските, а кремът се намира при кремовете за лице, но е набутан съвсем в ъгъла. Продавачките може и да не са му обърнали внимание, а може и да не виждат добре, защото ходят със слънчеви очила вътре в магазина  #Crazy - и по това също сигурно ще се ориентираш Laughing.
   Дано да съм успяла да ти помогна!

Общи условия

Активация на акаунт