Започна да вали и вее, октомврийчето у дома ще подивее...

  • 30 548
  • 706
  •   1
Отговори
# 15
  • Нейде из лудите гори...
  • Мнения: 1 367
Спят още, та успях.
Кендичева поздравления, явно децата са различно готови в различни периоди  Mr. Green Дано скоро успеете и да я приместите  Peace
Силве и на мен първата ми мисъл, беше че може да обличате Крис повече от нееобходимото. Ая не се поти, обличам я повече, защото е винаги отвита , а в чувал не мога да я тикна - шило ми е  Mr. Green Та сега спи с боди - къс ръкав и пижамка, или с боди - дълъг ръкав и гащеризонче (без ръкави)  Peace  Ти щеше да се връщаш на работа? или бъркам? Ако не и моето мнение е да изкарате зимата, аз поне така мисля да правя, на пролет ще видя как сме с кърменията и така  Mr. Green А ако можеш да се изцеждаш(защото аз не мога) също е вариант  Peace
Петкова дано в понеделник е вашия ден с фотосесията. И ние записахме час за коледна такава , сега трябва да мисля тоалети  Mr. Green Да минем за закуска?
Цеца нормално е след сън Йоан да ползва гърнето по предназначение  Wink Аз сега като се захлади само по веднъж на ден я слагам и тя си знае , че тогава се ака и ака, а ако я напъне идва и започва да ме гледа втренчено в очите и да ръмжи  Mr. Green
Сийн, честито ви зъбче, дано не ви мъчт другите така  Praynig
Извинете, ако съм пропуснала нещо, ама май още спя, ще си направя още едно кафе   food010
Поздрав   Mr. Green

# 16
  • Мнения: 61
Здравейте, момичета!

Съни- чудесна е темичката както винаги Hug
Марси- мнооого, ама много актуално заглавие наистина Hug
Аз от вчера не се чувстван добре, всички мускули ме болят. Пих два аспирина, пих осцилококциум, тази сутрин пак пих, дано се разминат нещата и не заразя Кали, че не ми се мисли просто Praynig Praynig Praynig Според мен не е грип, а е настинка, защото никъде не съм излизала. Ей го на днес е хубаво времето, ама на мен ми е гадно и ка кда излезем #Cussing out Абе гадна седмица ми е тая, дните ми се сливат вече. ММ замина на работа, сутринта смения цял на*кан памерс и го чувам да си мърмори- ох м че гадно, направих се, че не чувам, на мен да не би да ми е лесно,така или ианче съм ви казвла вече, че на него не му е съвсем ясно ка ксе гледа дете. Тая сутрин свекърва ми ме пита как съм, аз и казах, че не съм добре, тя се изказа кометентно да си лягам Shocked Shocked Shocked Аз и викам- е как да легна, кой да гледа детето Shocked, тя- баба ще се оправи някак и както го каза това и тя замина на работа #2gunfire Изперкала  работа, не може да се разчита на нея. То и на ММ не може за съжеление, скарах се двамата кой да отиде да работи и ни оставих с Кали, не са особено впечатлени, че не се чувствма добре, не знам дал иси дават сметка, че мога да я заразя ooooh! ooooh! ooooh! Дано се размине, мен това най-много ме тревожи Praynig Praynig Praynig
ЦВМ- и у нас има мноого за чистене, ама няма кой да го направи, аз оня ден едва успях да прохосмукирам стаята в която Кали играе, за друго сили нямам, пък и няма кой да я гледа, така че... Лелеее как ми се ходи пак към Батак, още го помня онова ефтиното заведение на моста, толкова вкусно готвят   chef  chef  chef
Сийн- честито зъбче на Благовест Hug Ии на Кали вчера и изби 7 зъбче. Чакам и още в скоро време. Много хубаво сте решили да се разнообразите на вилата.

Айде после пак ще се включа. 

# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 108
Добро утро  Hug

Съни , прекрасна тема  Hug

Ние вече сме по-добре, Борислав все още кашля , но хриповете му намаляха , още 2 дни ще пием АБ,няма как. Тази сутрин ММ изцяло се занимава с Борислв , а аз си почивам  Heart Eyes След малко излизаме ,че времето е супер днес  Heart Eyes

 Блексче, какво да ти кажа търси си правата, но ако решиш да водиш дело доста време ще мине.Аз преди време работех в една фирма и в един момент шефът я продаде и излчезна и си останахме без заплати, поне само с една неизплатена бях аз,но имаше хора с по 3-4 запати.Ходих в Инспекцията по труда,подавах жалба,имаше и още много други жалби срещу шефа.Та ми казаха в Инспекцията,че нищо не можели да направят  #2gunfire Само приемали жалбите и това е, трябвало да водя дело.
На сегашната ми работа искаха да ме уволнят,но нали бях бременна,та не успяха.Ако ме бяха махнали обаче , щях да се разправям в съда  Twisted Evil
 Честит рожден ден на Катето на патеричка Embarassed ЦВМ да ти е жива и здрава   bouquet Между другото снощи ви сънувах със Звездичкова   Mr. Green Бяхме на разходка с вас  Mr. Green

Много са хубави всички дечица в албумчето  Heart Eyes

Сийн,честито ви ново зъбче и дано вече ви оставят тези сополи
Честити първи стъпки на Айчети и Юлката  bouquet Да стъпват смело   bouquet

# 18
  • Мнения: 128
Здравейте и аз да се запиша в новата темичка. Съни, благодаря! Hug
Аз се опитвам да чета написаното, но когато реша да пиша и става страшно, малката дърпа с все сила клавиатурата и мишката.  Crazy Лаптопът стои като паметник през деня, заради нея.
И сега да ви разкажа една случка и да се посмеете на мой гръб.  Една салата от червено цвекло за малко хммммм… да ми развали брака.  Laughing Преди няколко дни видях, че червеното цвекло е на промоция и реших за първи път в живота си да купя и направя салата с него.  До тук добре, салатата стана много вкусна, ММ също я хареса, но проблемите дойдоха на другия ден. Отивам аз до тоалетна и виждам, че урината ми е червена, зачудих се, защото беше рано за МЦ, но си сложих превръзка за всеки случай.  При следващото отиване до ВЦ, пак същата работа, а на превръзката няма нищо.  Thinking  На обяд отново си хапнах от салатата, останала от предната вечер.  При следващото посещение на тоалетната се усетих, че нямам симптомите за МЦ – болки в кръста и яйчниците и се притесних, че причината е друга. Едвам изчаках да приспя малката и веднага пуснах търсачка в чичко Гугъл за проблема. Оказа се, че или имам проблем с бъбреците или някаква инфекция, предадена по полов път. А сега, де.  newsm78  Знам какво е бъбречна криза, а нямах никакви симптоми за това и реших, че става въпрос за второто. По принцип имам доверие на ММ, сърцето ми казваше, че не би ми изневерил, но разума – при тези неоспорими доказателства.  Whistling  И честно да и кажа, притесних се.  Реших като се прибера да го притисна и да си признае. За целта си измислих и монолог от рода на: Как можа? Напускам те, взимам детето и отивам при нашите! Откакто сме заедно аз дори не съм си помислила за изневяра, а ти какво направи? И ти се оказа като останалите мъже и т.н. Вътрешно се надявах, че не е така и ми се искаше  лекаря да го потвърди (записах си час за следващия ден). И така прибира се ММ и ме пита какво има за вечеря, аз като буреносен облак отговарям, ей сега ще видиш какво има за вечеря, но преди да продължа той ми каза:  - Абе питам, защото от тази твоя витаминозна салата днес цял ден урината ми е червена! В началото доста се уплаших, но после се сетих какво вечеряхме и се успокоих.
Не знам колко време седях втренчена в него, но като ме напуши един смях, едвам си взимах въздух. През смях започнах да му разказвам аз какво съм си помислила и той започна да се смее. По едно време и малката започна да се смее и тя с глас. Направо шоуто беше пълно. Ако някой ни беше видял сигурно щеше да помисли, че сме се напушили.  Laughing hahaha Joy
От няколко дни тази случка си я разказваме вкъщи и се смеем. И извода от цялата история както казва ММ е: Не бързай да взимаш прибързано решение в дадена ситуация, а се сещай какво си вечеряла предния ден (а аз добавям и какво си обядвал на следващия ден).  Laughing
Та така, момичета, да имате едно наум за цвеклото, то оцветява не само ръцете.  Crazy
Аз ще ставам, че излизаме на разходка, пък и ме е страх да не ми изневери с някоя мама в парка.  Mr. Green

# 19
  • Мнения: 313
Привет,
Съни, Марси,
Благодаря за темичката, за заглавието  Hug.

Последните дни въобще не мога да си събера мислите. Чета ви, но направо блуждая някъде. Добре сме горе долу. Онзи памперс преди 10-ина дни беше инцидентно и не се повтори  Praynig
Благодаря ви за кашата за просо. Онлайн магазините почти не поддържат актуална складова наличност. Но намерихме една каша в СЗ и една в ДМ на Babylove.

Блекче, прочетох за твоя проблем. Много неприятно. Но ако имаш възможност, консултирай се с адвокат. Ако не напуснете, шефът ти ще ви съкрати ли, а дали ще има право да закрие фирмата?

# 20
  • Мнения: 775
Здравейте, мами и дечица!

Аз пак не съм в час, нещо нямам време да чета напоследък. Дано да сте здрави всички!  Hug

Нашето Митаче ходи вече 3 дни на ясла. Поплаква си доста, но на третия ден започна да обядва там, преди това не искаше. Постепенно ще свикне милото. То аз май повече го преживявам. Засега го взимаме на обед, но не знам колко време. От понеделник съм на работа и ми е някак нереално и много терсене, че няма да го виждам чак до вечерта. Ще имаме баба временно у нас и така, та да го взима рано.

Благодаря за темата и прегръдки за всички прекрасни малки слънчица!

# 21
  • Мнения: 873
Ия* hahaha  Joy ooooh!
 
Съни, ти първо се наспивай, пък после пускай новите теми Peace нали ги заключват след 50та страница Peace

Сийнче, и нашият 4-ти резец проби най-после! Пфууу, в пресата ми идеше да го напиша на първа страница, значи Sunglasses

Марси, хубаво заглавие,ама дано не се сбъдне Praynig Днес вкъщи е по-студено, отколкото навън  Laughing

Тони, съчувствам ти Hug Кали най-вероятно вече е имала контакт с твоя вирус-няма начин, но ако в момента организмът и е в добра кондиция, може да го пребори безсимптомно Praynig

Анси, и аз бих го преживяла това, с яслата. днес на детската площадка Юлия се беше навряла в едно тунелче и след нея се пухна едно девойче на около 2 години. Хвана да я прегръща и в един момент я одра под окото пред очите на баща си, а и аз бях там. Малко по-рано едно друго момченце я нападна да я целува.....Вярно,че е неустоимо красива, ама такъв рев му дръпна ooooh! В яслата как ги опазват, не знам ooooh! Дано се адаптирате скоро и Митачето да се научи да се пази+някоя хватка на каратето Wink

Юлия вече сама се пързала на бебешката площадка-тук площадките са разделени на две. Аз само я пресрещам отдолу Laughing
Вчера пък изтърбуши единият шкаф с играчки на Лили и намери един коструктор с едри блокчета, които стават за бебоци. Сега това и е новата зарибявка, а аз съм доволна, понеже е кротка и занимателна игра, която можем и двете да играем Peace

# 22
  • Мнения: 15
Ceca, Марси- Крис спи по боди с дълъг ръкав и долничка, с чорапки, завит или с одеалце или с олекотена завивка. Печка включвам от от време на време, но като усетя, че е топло и я спирам.
За кърменето - не съм се разбързала още, сега пробвам през деня да не го кърмя, вечер също, но през нощта или на сутринта е неизбежно за сега:). Тази нощ ще пробвам, дали е гладен или просто иска близост. Имам замръзена кърма и като си поиска ще му дам от шише, за да проверя. Лятото ми казваха, че не е хубаво да се отбива, сега зимата не е хубаво - то всеки сезон си крие вирусите. Всеки ден предлагам кисело мляко и сирене и затова се чудех, колко млечни хранения трябва да има, а сме на консултация след седмица.

Петкова - За снимките - ще изчакаме професионалните и ще кача 2-3 снимчици:), че да ни видите. А за съда - и аз имам близка с подобна съдба, но се чудя, защо когато осъдения няма собсвеност или средства не го вкарат в затвора. Защо изобщо е правосъдието, като няма потърпевши Thinking То в България всяка една сфера и институция е проблемна, но това не означава да се примиряваме, защото ще става и по-зле, има ли накъде само се чудя newsm78

Ия - хихихихи, аз хубаво се посмях, но и аз не го знаех това и когато давах на Крис цвекло, майка ми ме предупреди да не се стресна, ако видя нещо червено в гърнето.

Анси - дано бързо се адаптира малчо и да му харесва да ходи на ясла скоро! А какво се изисква, за да тръгне? Трябва да е проходил, друго? Кой ги храни и преобува навреме там? Защото нали са по 2 лелки само? И мен това ме чака, да видим кога newsm78 Подала съм документи когато беше на 4-ри месеца.

# 23
  • София
  • Мнения: 28
Съни страхотна тема както винаги!
Марси заглавието пак е много актуално!
Как ги измисляте само - шапка ви свалям!
Излизам да използваме хубавото време, което има, че не се знае до кога ще е така  Laughing

# 24
  • Мнения: 775
Silvi, аз доколкото разбрах са общо три лелки, не знам дали всички са мед. сестри обаче. Та нашият маймунчо е преобут в сух памп, като си го взимаме и някак ги хранят най-малките, щом Митко е изял супата и второто според тях, а той сам изобщо не може да се храни. Ще видим занапред как ще е.
Успех и на вас и дано бързо свикнат и не боледуват, че това ми е голямо притеснение също.

# 25
  • Мнения: 33
здравейте.
днес времето е страхотно и от 11 до 15ч бяхме навън.ивко подремна малко в количката,а сега доспива в кошарата след дъългата разходка.
бяхме и до кауфланд и купихме персил на промоция за 19лв 3л течен и 30 броя капсули.доволна съм,защото напоследък тва тео бебе нещо ми се струва не переше хубаво.
намерих и ръкавички за ивайло -синички.има един щанд с играчки за коледа,пише всичко по 1,99лв. и там намерих последните синички ,точно за малка ръчичка като на иви с 5 пръстчета.много съм доволна,дано само да седи с тях  hahaha
много разтоварващо ми подейства днес разходката(мм почиваше) и се възползвахме максимално от слънцето,че вчера направо главата ме заболя покрай тоя моя шеф.и вечерта имахме гости и една приятелка дойде в 13ч още ,и по телефона не спрях да говоря и да търся кое как и какво значи,и да говоря с адвокати..направо прегрях. в крайна сметка в понеделник сме на среща с юрист по трудово право и след това ще съм наясно какво и как да направя. Thinking

сега ще кача малко снимки в албумчето от днес

  bouquet целувки

# 26
  • Куциндрел
  • Мнения: 24 542
Ауу, Йоан и той започна да се тръшка. Вече за всяко нещо, което му накриви шапката реве като магаре. Сега е момента да се научи, че не всичко може да има на този свят.
Анси, дано малкия свикне бързо с яслата и да не боледува. Hug
Силви, пробвай да не пускаш печка докато спи детето. Йоан спи с боди потник, пижама и в зимно чувалче, не се поти вечер, но ние не спим в неотоплена стая.

# 27
  • Мнения: 262
Здравейте, момичета,
времето ми за комп/а е силно ограничено Sad Днес например малчо стана в 6.30 сутринта, после спа от 10 до 11ч  и край, това за цял ден  Shocked Ей сега го приспах.... Направо не знам как издържа това дете с толкова малко сън. Нощем се буди по 5 / 6 пъти да суче и вече не знам на кой свят съм.
Иначе ви чета редовно, но докато пиша и времето ми е изтекло Simple Smile Та на въпросите към мен Simple Smile
Радостче, да под наем беше теренът за РД на малчо. По 40 лв на час, т.е 120 лв дадохме.
Ендирка  Hug
Зелда, за жалост това, което си написала за кемтрейлс не е вярно Sad Можеш сама да се убедиш - много често 2 самолета летят успоредно един до друг, при едни и същи метерологични условия, на една и съща височина, но единият оставя диря, която след секунди изчезва, а другият оставя дири, които се разстилат и след час приличат на захарен памук - това са алуминиевите окиси. Има много инфо в нета, през последния месец и по Канал 1, Би Ти Ви и други канали имаше предавания за това. Това е групата във фейса с актуално инфо и снимки от цял свят (Знаят ли българите какво е Chemtrails и колко е опасно за хората?)- , а това е филм за ставащото във всички държави членки на НАТО: http://www.youtube.com/watch?v=FA9_SAndw7Y
Звездичкова, много се радвам! Да ти е жива и здрава Зорничка и все така да ви дава поводи да празнувате  Hug

# 28
  • Мнения: 4
Здравейте и от мен Simple Smile
След цял ден обикаляне, гости и тн най-накрая се добрах до леглото и форума Simple Smile

Съни, Марси- чудесна нова тема Simple Smile Благодаря  Hug

Флучия- тераена е супер и като цена не е много,  ако нещо решим за догодина ще ти искаме съдействието Simple Smile Дано да почне да ти остава повече време да се разписваш Simple Smile

Цеца- имам си го същото в къщи и те разбирам напълно и се моля да е някакъв кратък период от време

Блексче- браво за разтоварващия ден и дано и ръкавичките да влезнат в употреба

Ох нямам сили да чета повече, че утре ме чака тежък ден:) Ще си правиме прощъпулник Simple Smile
Само да споделя нещо което се надявам да не влезе в употреба на никого, но е хубаво да се има предвид. А именно детска клиника :https://www.facebook.com/MC1DKK/page_map
Лека нощ Simple Smile

# 29
  • Куциндрел
  • Мнения: 24 542
Добро утро.
Днес вечерта сме на театър, дано Йоан да слуша баба си. Да видим дали ще успее да го приспи или ще се връщаме от театъра на пожар.
Две нощи Йоан спа без да се събужда за игра. Направо не мога да повярвам. Пу-пу. Вчера и аз успях да поспя през деня малко и сега се чувствам отпочинала. От утре минавам на пълен работен ден.

Радост, да кажеш после какво си е избрал Ники.

Лек ден ви желая.

Общи условия

Активация на акаунт