Пазаруване от miniprix.bg - 8

  • 35 740
  • 741
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 66
имам пари по сметката. да припомня само че на 29,10 спиди взе от нас пратката, на 30,10 Барбу от офиса в Русе- днес имам парики.
имено поради това че четох че има прецакани с ваучерите на намакенията предпочетох връщане по сметка.

И при мен абсолютно същата история - на 30-ти при Барбу, вчера изчезна статуса за обработка и днес съм с кеш по сметка Peace. Предния път пак се получи така, обработиха ми заявката за връщане след точно 1 седмица от вземането на пратката и на 8-я ден имах превод.

# 376
  • Мнения: 435
Аз пак да питам нещо, отзиви за тези: ?
Иначе, половин час след като се оплаках в темата, че няма движение по заявката ми за връщане и и изчезна статуса! Twisted Evil

# 377
  • на земята
  • Мнения: 4 094
Супер че са върнали парите бързо ,аз доста си почаках за ваучера..)))Ама номера на сметката си недавам на тези  Joy

# 378
  • Мнения: 35 962
Цяла тема съм пропуснала - нямате изчитане  Laughing
Вече щях да питам защо ни отсвири Laughing и bubanka я няма ...

цяла семица нямах нет, сега дочитам темите  Laughing
новата цена на доставка не ми харесва  Naughty
дойдоха ми разни неща, повечето с 'объркани' цени:
лилавото яке, което очаквах да бъде по-якесто, а то е само шушляк - голямо ми е, но за 10 лв. ще си го държа 
детски гумени ботуши - струват ми се леко уголемени, но са хубави
щерката се влюби в тях, но на мен не ми харесват особено, а и са с много широк прасец; отговарят, дори може да са една идея умалени
такива и за мен, хич не им намирам кусури за 22 лв.
отказаха ми тази пола, която си е съвсем налична в желания номер
един кашмирен пуловер и още едни жълти кубинки за приятелка

# 379
  • Мнения: 59
Някакви отзиви за това:

Дали е дебело? Rolling Eyes
Здравей,това го купих на голямата дъщеря,много си го харесва!Не е дебело -подходящо е за това време сега .Нашето е 38ми размер ,мисля ,че е 10uk.Марката е New Look

# 380
  • Мнения: 435
*Цвети*, много благодаря, но го изпуснах, някой вече го е взел! Wink

# 381
  • Мнения: 66
А някой дали е получавал от дамските кожени якета (изкуствените) newsm78? Как са като кожа и изработка, имаше ли "изненади" Shocked?... А марки какви сте засичали?

# 382
  • Мнения: 27
Поръчах тези:
http://www.miniprix.bg/produkt/1014856/
http://www.miniprix.bg/produkt/1014469/
и бельо за детето.
Дано съм уцелила размерите.

Получих тези:
http://www.miniprix.bg/produkt/1006001/
http://www.miniprix.bg/produkt/1006001/
И от двете съм много доволна, както и от една кафява жилетка, която вече не виждам, отговарят си на размера.

# 383
  • Мнения: 434
имам пари по сметката. да припомня само че на 29,10 спиди взе от нас пратката, на 30,10 Барбу от офиса в Русе- днес имам парики.
имено поради това че четох че има прецакани с ваучерите на намакенията предпочетох връщане по сметка.

И при мен абсолютно същата история - на 30-ти при Барбу, вчера изчезна статуса за обработка и днес съм с кеш по сметка Peace. Предния път пак се получи така, обработиха ми заявката за връщане след точно 1 седмица от вземането на пратката и на 8-я ден имах превод.

Това е добра новина.  Grinning  Значи и аз мога да се надявам тези дни на парички.  Flutter

# 384
  • Мнения: 781
На това яке за размер М са дали ширина 46 см. За размер Л , преди няколко дни съфорумка измери 59 см. За следващия номер ХЛ дали ще е поне 65 см  Thinking
Или ако някой има ХЛ може ли да ми измери ?

# 385
  • София
  • Мнения: 168
Сега разглеждах сайта, мисля, че  се уляха с цените и партньорските продукти.
Че за същите пари поне за  2 места  се сещам  в София, където може да отидеш да си купиш палто отгоре на всичко,  и ще го  премериш.
На  електроуредите няма абсолютно никакво описание ooooh!  #Crazy

# 386
  • Варна
  • Мнения: 1 096
Супер че са върнали парите бързо ,аз доста си почаках за ваучера..)))Ама номера на сметката си недавам на тези  Joy
Защо не даваш номера на сметката, той не е никаква тайна, по принцип всяка фирма си печата номера на сметката на фактурите, които дават на всякакви клиенти  newsm78 С номера на сметката абсолютно нищо никой не може да направи, не така стои въпроса с номер на банкова карта, той е секретен принципно, но Iban-а не е никаква тайна.

# 387
  • София
  • Мнения: 35 097
И някой любезен човек може да ти я захрани, нищо повече Laughing
Има нови продукти, но и на мен цените не ми се нравят...

# 388
  • Мнения: X
Тц, тц, тц...ще загинат тия, много си повярваха...Ама живи и здрави, ние ще си намерим къде да си харчим парите, хич не е трудно  Mr. Green

# 389
  • Мнения: 35 962
като цяло съм доволна от покупките си, но да дам толкова пари за новите им продукти без да знам стават ли или не като размер и до колко ще дойдат дефектни при новата им политика за доставка - благодаря, но не! поне да бяха махнали изискването за минимална сума - може да искам да поръчам нещо за 5 лв. + доставка 6 лв. и да ми излезе 11 лв., но да ми излезе 21 и да се сдобия с нещо, което не ми трябва като 'бонус' и пълнеж за гардероба - ц!  Crossing Arms
пък и май понапазарувах за сезона и нищо не ме съблазнява вече  Mr. Green
пък и тази игра 'тука има, тука нема' ми омръзна  Whistling

Общи условия

Активация на акаунт