Цветни кичури със СТЕПЧЕ за пиене

  • 60 318
  • 74
  •   1
Отговори
  • През девет планини в десета...
  • Мнения: 1 271
Предварително се извинявам, ако вече има такава тема и моля модераторите да се погрижат за премахването и.  Hug Днес научих за нов хит за правене на цветни кичури с помощта на разтворимо степче за пиене. Ще ви покажа направо клипче и моля зя мнения по въпроса:
http://www.youtube.com/watch?v=MlGCChOrH2Q&feature=fvwrel
Разбрах, че става доста трайно и ефектно. Май издържат кичурите на 2-3 миенета с шампоан. Може би е вредно, но все пак го пием и най-вероятно е малко по-малко вредно. Но може и да не е така..... newsm78

Последна редакция: пн, 05 ное 2012, 22:42 от мартина

# 1
  • Мнения: 7 723
Това е възможно най- добрия начин
да покажем нагледно на децата си
как степчетата боядисват червата ни.
Със сигурност кичурите са къде- къде
по- правилното приложение за едно степче.
Клипа не ми се отваря, аз съм го пробвала върху- дъщеря си.
Едно степче се разтваря в не повече от половин литър вода,
кипва се и се топи вътре кичур коса.
Колкото повече го държиш вътре, толкова по- наситено става.
Това, че издържа 2-3 миенета не е вярно,
издържа доста повече....  Simple Smile

# 2
  • Мнения: 4 569
Това, че издържа 2-3 миенета не е вярно,
издържа доста повече....  Simple Smile
Колко като време издържа, горе-долу?

# 3
  • София
  • Мнения: 1 508
И това чудо се произвежда и пие. #Crazy Сега даже тече рекламна кампания на подобна отрова, че е с витамини, просто не знам какво да кажа. То верно, че има и други такива продукти, но не знаех, че има такова козметично приложение. Mr. Green

# 4
  • Мнения: 7 723
Това, че издържа 2-3 миенета не е вярно,
издържа доста повече....  Simple Smile
Колко като време издържа, горе-долу?

мое познато дете се нацапа за първия учебен ден
И още не се е измило съвсем  Simple Smile

# 5
  • Мнения: 97
Тия дни мернах в Мол-а една девойка с кичури като от клипчето, но много по-равномерно и симетрично направени. Мисля че й стояха доста добре  Peace. Не съм си и помисляла обаче, че това е техниката!!! Няма лошо, но и аз съм възмутена, защо тази химия се предлага за пиене.

# 6
  • Мнения: 889
Изобщо не се и учудвам,че със степче може да се получи такъв ефект.Аз лично съм си правила лилави кичури,та даже и цялата коса лилава с лекарство за рани Пиоктанин.И бих казала,че добре ме оцвети и доста време стоя на косата ми.

# 7
  • Мнения: 326
Не бях разбрала за тази техника...може и да се опитам, че нещо ми е скучна косата напоследък.
 
Иначе са си истинска отрова за пиене.Вуйчо ми, преди години, работеше като шофьор в Кенди, които произвеждат степчетата и разните други разстворими..Болеро имаше също.   Не знам дали не е купено вече от други, но тогава Кенди ги произвеждаше и той беше отвратен.

# 8
  • През девет планини в десета...
  • Мнения: 1 271
То по пътя на логиката и с боя за яйца може би ще стане ефектно... newsm78 Thinking

# 9
  • Мнения: 35 961
щерката ми разказваше за нейни съученички, боядисали се със степчета, сториха ми се големи небивалици, а то било вярно  Joy

# 10
  • Мнения: 142
Незнам за кичури, но аз съм боядисвала яйца със степче. Станаха много сполучливи  Grinning

# 11
  • Мнения: 66
Кичурите са трайни, издържат с месеци. И от водата в плувния басеин - не мъдат Naughty

# 12
  • Мнения: 18
Много идейна тема  Laughing Сега ми хрумна да пробвам да пребоядисам една шапка, после ще споделя дали се е получило нещо  Crazy

# 13
  • София
  • Мнения: 38 489
Аз нещо със 7 Ета не бих пила, но за оцветяване може и да го ползвам.

# 14
  • Мнения: 18
Вече мога да споделя- пробвах върху шал, 100% памук, нищичко не се хвана от цвета Confused Странна работа.. може би има значение марката на степчето newsm78

Общи условия

Активация на акаунт