Момиченце кръстено на баба Димитринка и дядо Иван??? Давайте идеи...

  • 5 939
  • 69
  •   1
Отговори
  • Shumen, Bulgaria
  • Мнения: 2
Помогнете  ми... Приемам всякакви идеи. Мнооого се мъча да измисля име за момиченце , което да е комбинация от двете имена ...та да не се сърдят роднините. Благодаря !

# 1
  • Сопот, Пловдив
  • Мнения: 1 016
Нелия, приготви се да бъдеш оплюта, че искаш да кръстиш така, че да не разсърдиш роднините  Grinning . Не от мен, аз приемам всякакви причини, поради които хората искат да кръстят децата си някак, но такова е настроението наоколо понякога  Mr. Green .

Аз да попитам първо - двойни имена приемаш ли за предложения?

Засега предлагам Дивна (всички букви от Иван и първата от Димитринка) и Димана, Ида(първите бувкички и на двамата вначалото).

# 2
  • Мнения: 1 615
Не всички имена могат да се комбинират. Просто няма начин, това е. Двойните имена са вариант, и пак някой може да е обиден, че неговото е второ. Уви! Когато нещата опрат до фасони...
От мен: Ива-Димана.

# 3
  • Shumen, Bulgaria
  • Мнения: 2
Хахахаах Роис готова съм на всичко , то и с името на сина ми не бяха съгласни ама...... Сега ми се ще обаче  да е кръстено на майка ми , но в същото време да не ощетявам и свекъра.
Двойните имена са ми малко странни- сякаш някак раздвоявам детето си, но също бих обмислила интересни идеи.
 Дивна много ми харесва, а за Ида даже не се бях сетила- включвам го в списъка

# 4
  • Сопот, Пловдив
  • Мнения: 1 016
Видях как се каза сина ти, много интересен избор, харесва ми  Peace . За двойни предложеното от Уилма Ива-Димана като че ли е най-добро във случая. Друго, която ми хрумва е Дима-Ивета или Дима-Ивая.

# 5
  • Мнения: 326
Дивна и Ида и на мен ми харесват.
 
Но не виждам защо пък толкова да се съчетават.  От тези съчетавания и да не се ощети някой, се измислят абсурдни и откровено грозни име.

# 6
  • Мнения: 6 993
Ирина - И от Иван и -рин от Димитринка. Ама никога няма да мине  Laughing

# 7
  • BG
  • Мнения: 2 458
Предлагам Индия!

# 8
  • Мнения: 6 993
Добро попадение  Party

# 9
  • Мнения: 8 891
Дивна, не ми харесва, но най-подходящо ми се струва. Индия е звучно, но подозирам, че ще е твърде странно.
Опс, сега прочетох по-старателно и го видях, че е писано.

# 10
  • Мнения: 399
И аз бих предложила Дивна и Димана!
Дея Ивон
Дивая,Дивена...то без моя измишльотина няма как да мине просто Embarassed

# 11
  • Мнения: 739
Димана ми се струва най-подходящо.

Nelia_ice, защо не си обновиш лентичката?

# 12
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 278
Диана
Дара
Дарина
Доротея
Даниела
Ина

Димана Ива








# 13
  • Shumen, Bulgaria
  • Мнения: 2
Ех, мимина, как ги измисляш .... тъкмо днес сутринта ужасена си представях, как в желанието си да угодя на всички ще трябва да кръстя дъщеря си Дивана  Mr. Green Embarassed , а ти каква страхотна идея ми даде! Дивена страшно ми хареса, довечера ще го обсъдим с ММ , а в крайна сметка ако всички капризничат и недоволстват  ще взема да кръстя бебето на себе си и ще изплагиатствам от теб името на дъщеричката ти - много красиво и нежно ми звучи.

# 14
  • Мнения: 1 897
А баткото как се казва?

Общи условия

Активация на акаунт