Странно трептене

  • 732
  • 3
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 2 481
Здравейте, моля за съвет. От известно време при радост, при определени заставки по телевизията /у дома се гледа изключително рядко/, и при гледане на любимите песнички в ютюб, големият ми син потреперва и прави движения с ръцете, придружени с една, не знам как да обясня, заострена муцунка и отсечени движения на главата, все едно кима, но някак си резки, с малка амплитуда. Цялото нещо трае няколко секунди. Много ме притеснява...това го забелязвам откакто съм родила братчето му и малко преди това прави го по няколко пъти на ден. Какво да го правя- невролог, или да го отдам на голямата промяна у дома? Не съм коментирала с педиатъра, следващата консултация е след месец, нямам как да говорим преди това.

# 1
  • Мнения: 9 481
Заведи го на невролог за да ти е спокойно, въпреки, че си мисля, че го прави от емоции Peace

# 2
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Едва ли е проблем, но за твое спокойствие го заведи при добър детски невролог за една консултация. Малко педиатри си имат понятие от тези неща - или не ти обръщат особено внимание или ти изкарват акъла за глупости.

# 3
  • София
  • Мнения: 2 481
Ще съчетаем невролога с прегледа на ортопед на малкия другия месец  Peace.

Общи условия

Активация на акаунт