BuyInCoins- сайт за стоки на изгодни цени и с безплатна доставка-4

  • 30 684
  • 762
  •   1
Отговори
# 750
  • Казанлък
  • Мнения: 904

IMNOPD

Още един купон за 10%



# 751
  • Мнения: 2 180
Някой да е плащал в последните минути?  newsm78
Заби нещо и уж потвърдих плащането, а ми дава да опитам след малко отново и поръчката не е регистрирана. Стоките са в коша, нямам мейл от Пейпал, ДСК банкирането дава грешка и не може да се види баланс /а може би от ДСК идва проблема..../

# 752
  • Казанлък
  • Мнения: 904
Някой да е плащал в последните минути?  newsm78
Заби нещо и уж потвърдих плащането, а ми дава да опитам след малко отново и поръчката не е регистрирана. Стоките са в коша, нямам мейл от Пейпал, ДСК банкирането дава грешка и не може да се види баланс /а може би от ДСК идва проблема..../

Да,и аз по-рано имах проблем със новата поръчка. Чак от шестият път успя да се оформи.
Аз обаче плащах с коинсите и всеки път ме прехвърляше към историята на поръчките,като кошницата си оставаше пълна. Доста хора се оплакват от този проблем днес.  newsm78

# 753
  • Мнения: 2 180
Пу, да му се невиди. Ще опитам утре, че се панирам да не дублирам поръчката от опити.  Thinking
Благодаря, че ми сподели!
 Hug

# 754
  • Казанлък
  • Мнения: 904
Ако плащането ти мине,веднага ще имаш е-мейл ат Пейпал. Но за твое успокоение изчакай до утре  Hug

# 755
  • Мнения: 2 180
Ако плащането ти мине,веднага ще имаш е-мейл ат Пейпал. Но за твое успокоение изчакай до утре  Hug

Много зле. В Пейпал няма отразено плащане, но сумата е блокирана 2 пъти от картата ми /като ми заби, рефрешнах и с това съм потвърдила втори път/. Да поясня, че ми заби след като потвърдих сумата в Пейпал и ме прехвърли да потвърдя и в сайта. Е, такова чудо не бях патила.  ooooh! Да блокират и в картата, и в Пейпал- да, но да плащам с Пейпал, там да няма нищо, а в банкирането да виждам двете плащания, за пръв път се случва.  #Cussing out Дано останат само блокирани и не ги усвоят, че дори не мога да оспоря като не са минали през Пейпал.

# 756
  • Казанлък
  • Мнения: 904

Coolmummy, Hug не се притеснявай предварително. Аз дори и да имам е-мейл от пейпал веднага след плащането,но транзакцията там се отразява по-късно. Пиши до сайта и им обясни ситуацията. В онлайн банкирането пише ли от кого са блокирани парите? Ако трябва,ще пишеш и до пейпал. Сайта няма как да ги усвои парите в този случай...  newsm78

# 757
  • Мнения: 8
Valpan, още веднъж ти Благодаря!   bouquet
Поръчах тозиhttp://www.buyincoins.com/new_en/details/7-cube-u30gt-mini-dual- … roduct-18602.html

Относно проблема с Пайпал, ходих в банката да се интересувам от къде идва проблема и те ме гледат с изцъклени очи, за какво ми било да пазарувам чрез него като съм имала кредитна карта и още една друга карта уеб  която е само за пазаруване онлайн. И голям зор беше докато ми дадат кода за активиране на Пайпал, тъй като той не се появи на банковото извлечение. Аз не съм в България и тук много рядко пазаруват или да не кажа изобщо не пазаруват от китайски сайтове. По принцип със съмнение и страх гледат на онлайн покупки, разплащания и т.н.  

# 758
  • Мнения: 22
Един малко невеж въпрос: Андроидните таблети имат ли нещо като WINDOW-ския WORD  и Excel, т.е. тази операционна система освен за забавление, може ли да послужи за работа?
Детето има андроиден телефон и е много доволно, но ...

# 759
  • Балчик
  • Мнения: 9 219
Имат, да. Peace

# 760
  • Испания
  • Мнения: 206
Айдеее,и моя Кристал го отказаха  #Cussing out Чакай,чакай,и накрая имам мейл че ми връщат парите. Mr. Green Казвайте бързо кой да поръчвам,до 200 лв - подобен на Аврората и Кристала,чеее  ooooh! Valpan.този става ли http://www.buyincoins.com/new_en/details/7-cube-u30gt-mini-dual- … roduct-18602.html ,или друг  newsm78

# 761
  • Казанлък
  • Мнения: 904
Айдеее,и моя Кристал го отказаха  #Cussing out Чакай,чакай,и накрая имам мейл че ми връщат парите. Mr. Green Казвайте бързо кой да поръчвам,до 200 лв - подобен на Аврората и Кристала,чеее  ooooh! Valpan.този става ли http://www.buyincoins.com/new_en/details/7-cube-u30gt-mini-dual- … roduct-18602.html ,или друг  newsm78

Жалко,че така стана със Кристала... Hug
Виж,вчера съм дала няколко линка на таблети,но само по характеристики...не съм ги пипала и не съм чела за тях. Куб е добра марка по принцип.

# 762
  • Казанлък
  • Мнения: 904
Заповядайте в новата тема тук:


Buyincoins-5

Общи условия

Активация на акаунт