Защо ВЕЧЕ не се отговаря на случайни питания в отчетните теми???

  • 3 699
  • 49
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 099
Не мисля, че темата е безсмислена. В по-големите теми определено я има тази тенденция.
Не знам защо, но имам чувстово, че в чужбинския подфорум, често могат да се засекат изострени отношения.

# 46
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 694
Ибсена, след като си обяснил нещо за 1984586070836465 път и не са те разбрали, след като идва някой неграмотен, изобщо не в час и те пита как да измами системата, за да източи твоите данъци, как искаш да отговори някой адекватно? Ооо, пич, ела да ти дам от мойте пари, щото на мен днес ми е ден за благотворителност Shocked
°×Кала×° в нашата тема всекидневно има поне по двама нови дето да се представят. Никого не сме върнали, на никого не сме пренебрегнали въпросите или представянето, но понякога и ние сме хора, и ние нямаме ден и ни писва от такива неща.
Какво има да се дъвче повече, не мога да разбера Rolling Eyes

# 47
  • Bristol
  • Мнения: 9 366
И аз съм питала по чужди теми не веднъж и съм оставала без отговор или само един незадоволителен отговор. Явно хората в конкретната тема не споделят твоите интереси или нямат информация. Чудя се, нямате ли си работа и по-сериозни проблеми в реалния живот, че сте се тръшнали, как някой ви бил игнорирал във виртуания?!
Аз не отговарям също на много въпроси в британската тема или защото нямам инфо или защото нямам такива интереси. И на мен там са ми пренебрегвали постове, а понякога са ме сдъвквали, нищо че вече 8 години пиша в този форум и съм от хората започнали тази тема, един вид старо куче Simple Smile Това нито е причина да се сърдя, нито пък да не пиша там Wink

# 48
  • в едно миланско село
  • Мнения: 4 124
да дам един глас за възможността на запитването да е отговорено на лични.
помолих за услуга в Американската тема, значи не информация, а услуга, напълно щях да разбера, ако никой не се беше отзовал-все пак, кой ме знае коя съм, пък и ставаше дума за губене на лично време.
сега, не помня дали имаше отговор в темата, но на лични се разреши проблемът, за което отново благодаря  Heart Eyes
ще се възползвам от темата, ако имате нужда от нещо в италианската (изкл. въпросите за използване на незаслужени помощи), просто бъдете конкретни и ако информацията е недостатъчна, кажете си го, щото никой не чете мисли  Laughing

инак, за "новите", мисля, че не могат да се оплачат при нас - сещам се за поне 2 момичета в последната година, които си влязоха съвсем нормално и отлично се вписаха в обстановката  Laughing

пп. Кала, това не означава, че се съмнявам в достоверността ти, аз бих те накарала да цитираш конкретни примери, за да видим, все пак, на какви въпроси не се отговаря  Rolling Eyes

# 49
  • Мнения: 3 425

пп. Кала, това не означава, че се съмнявам в достоверността ти, аз бих те накарала да цитираш конкретни примери, за да видим, все пак, на какви въпроси не се отговаря  Rolling Eyes

Feiam, извадя ли ги ще стане доста клюкарско...има го *явлението*...факт е Wink....няма смисъл ,т.е. ще се развихри спор,който е напълно безмислен,а и темата не беше с идея да се прави разбор Peace   Peace Peace 

Общи условия

Активация на акаунт