стерилизация ?

  • 524
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6
Моля да ми помогнете....не знам дали темата е за тук,но ме интересува как да стерилизирам помпата за кърма на авент виа,която си купих в ел. стерилизатор - нама нищо написано на Бг. език.... и в нета не намирам. Дали трябва цялата да я разглобя или някой части да останат заедно....страх ме е да не я повредя....все пак не е евтина и намам възможност  за експерименти. Благодаря Ви!

# 1
  • Мнения: 2 052
Аз също имам помпа на Авент, но я стерилизирам в стерилизатор на Бертони за микровълнова. Помпата я разглабям на части. На стерилизатора няма ли инструкция, колко време да стерилизираш?

# 2
  • Мнения: 6
Има,аз знам колко време да се стерилизира, но не знаех до каква степен да разглобя помпата- на всичките и съставни части или някой трябва да останат заедно....за да не се деформират силиконовите части примерно....

# 3
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 777
Първият път имах помпа Авент. Разглобявала съм я до съставните части за стерилизация. Не са се деформирали силиконовите елементи.

# 4
  • Мнения: 2 052
Всичко разглабяш, нищо не остава заедно, стерилизарала съм много пъти, нищо не и е станало, не се притеснявай.  Peace А и би трябвало да имаш резервни части, поне в моята кутийка имаше звездичка, силиконовото, което се слага най-отгоре и не помня имаше ли друго  newsm78 но не съм стигала още до тях.

# 5
  • Мнения: 6
Благодаря ви, момичета! Мятам се смело към стерилизация тогава  Hug

Общи условия

Активация на акаунт