Ще има ли черен петък в България тази година?

  • 74 728
  • 199
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 231
И в Зора също. Излиза им на сайта

# 46
  • Мнения: 64
Аз в крайна сметка реших да звънна на националния телефон за клиенти на Техномаркет и един господин троснато ми отговори, че щом няма обявено значи такова намаление няма. Казах, че така се говори от техни служители, а той отговори, че нищо такова незнаел. Е на кой да вярваме сега.

# 47
  • София
  • Мнения: 14 756
Току-що се опитах да разгледам неща в Техномаркет - излезе надпис -Над 5000 предложения на невероятни цени от 11 до 13. 04.  Сайта ще функционира нормално на 14. 04.

# 48
# 49
  • Мнения: 3
Здравейте мами,

туко що отворих сайта им и ще имат черен петък от 11- 13 април.



# 50
  • Варна
  • Мнения: 107
Вече има и ТВ реклама!

# 51
  • Мнения: 46 562
Прегледах още снощи рекламната листовка в сайта им. Нищо интересно. Пълна подигравка  Stop

# 52
  • София
  • Мнения: 23 175
и другите подобни магазини сложили същите черни надписи, всичките цени обаче са си същите  ooooh!

# 53
  • София
  • Мнения: 14 756
В магазините някой ходи ли? Имам мерак за хлебопекарна, не знам дали да се разкарвам.

В Технополис - 10 % на всичко, компютърна техника - 5 %.

# 54
  • София
  • Мнения: 9 942
Техномаркет, осшен в Сити Център София - къде другаде има (около центъра)?

# 55
  • Мнения: 550
Момичета сутринта бях в Техномаркет Бургас, влязох с първите 20-30 човека. Аз, майка ми и една жена тръгнахме към хлебопекарните и трите си купихме по една от тази в брошурата за 149лвл. и модела се изчерпа. Доволна съм че имам хлебопекарна, но не съм доволна че са по няколко бройки от артикул. Излязох от там към 11 и нещо и на изхода се заприказвах с една жена която е искала да си купи каквато и да е хлебопекарна и са останали само мострите. Телевизорите също бяха доста намалени, много ме е яд че преди седмица си купихме а сега е със  100лв. по-евтин. Имаше също много работи, но пак по няколко бройки. От целия този панаир излязох с хлебопекарна от 220 намалена на 150, ютия от 120 намалена на 60 (взех последната) и сушоар от 80 намален на 60  Peace
 Ако мислите да ходите за нещо тръгвайте веднага че едва ли ше остане нещо до утре.  Hug

# 56
  • София
  • Мнения: 44 229
Техномаркет, осшен в Сити Център София - къде другаде има (около центъра)?

MALL OF SOFIA

# 57
  • Мнения: 0
Знаех си, че ще го направят практика и това е супер! Нека има повече такива промоции Laughing
Дори и в Технополис свалиха цените през уикенда Mr. Green. Въпреки, че големите намаления бяха само на подбрани марки, пак можеше да се намерят изгодни отстъпки и на останалите предлагани марки. Щеше да е хубаво да е така и около Коледа защото тогава се купуват подаръци, но уви  Rolling Eyes

# 58
  • Мнения: 33
Добре беше, аз разбрах за промоцията още предната седмица и само изчаквах. Купих си ТВ от 550 на 430. Намаление наистина имаше, защото следях цените във всички големи вериги.
А Технополис бяха жалки с тия 10% Grinning

А родителите ми си купиха ТВ миналата година намален на 1100 от 1600.

Явно всяка година ще има такава промоция, миналата датите бяха пак около средата на април.

# 59
  • Мнения: 2
треска за техника но само онлайн за таблети,лаптопи,телефони в Техномаркет от 22,04-29,04

Общи условия

Активация на акаунт