Ще има ли черен петък в България тази година?

  • 74 736
  • 199
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 732
Бях писала до сайта на Хиполенд,ето това е отговора от днес:
Здравейте,
Със сигурност ще имаме и тази година "Black Friday", но за съжаление все още
нямаме информация за точната дата и за условията.
Следете сайта ни- със сигурност ще го обявим като новина.

# 76
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 949
Моя приятелка работи в Хиполенд и ми каза, че ще е на 21 ноември. Първо ми беше казала 28-ми, преди седмици, но миналата ми каза, че ще е на 21. Странно е управителите на магазините да твърдят едно, а после друго.

# 77
  • Мнения: 459
Черен петък ще има на 21.11. в Хиполенд и в доста магазини в Гранд Мол Варна. Peace

# 78
  • Мнения: 174
Има го вече събитието на сайта на хиполенд за този петък.  За джъмбо?

# 79
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 358
Видях билборд с инфо за черен петък в Парадайс. Пишеше -70%, каквото и да значи това за мол.

# 80
  • Мнения: 64
на една приятелка и казали ,че този петък в джъмбо ще има голяма разпродажба,понеже било черен петък Simple Smile
Това за утре за Джъмбо сигурно ли е?

# 81
  • софия
  • Мнения: 1 305
Някой да е ходил до Джъмбо да даде инфо.

# 82
  • Мнения: 1 558
Някой успя ли да купи нещо от сайта на Хипо, на мен ми излиза само разгледай, но не и поръчай, иначе намалението е реално, аз си бях набелязала някой неща още преди 2 седмици и цените са наистина 25% надолу.

Вече всичко е наред!

Последна редакция: пт, 21 ное 2014, 11:25 от mishka88

# 83
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 358
Току що успях да поръчам. На няколко пъти ме изхвърли сайта, но успях. Отметнах 2 неща от писмото за Дядо Коледа, че и спестих над 20лв.

# 84
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 854
И аз направих поръчка през сайта от Хипо. Изхвърля ме няколко пъти и доста време ми отне, но аз се бях въоръжила с търпение.

# 85
  • Пловдив
  • Мнения: 469
За Хиполенд е сигурно ,че е днес......и аз чакам някой да сподели за Джъмбо  newsm78

# 86
  • Мнения: 4 393
Аз пък за Коледа трябва да купувам таблет, та търся информация за Технополис, Техномаркет и т.н. дали ще имат ден с намаления. Емаг мисля, че имаха миналата година, но не съм убедена. Комсед днес нямат ли 30% отстъпка?

# 87
  • Мнения: 12
Дочух, че магазини ЗОРА също ще се включат в предпразничната треска, май ще им е за пръв път...

 Rolling Eyes Praynig

# 88
  • София
  • Мнения: 3 805
има ли репортер от Парадайза да каже дали си заслужава да харча бензин до там Mr. Green

# 89
  • Мнения: 2 401
В Техномаркет или Технополис, все ги бъркам (Мол парадайс) няма НИЩО! Служителите се криеха като мишоци и никой нищо не знаеше. На същия и на горния етаж също не видях никакви обявления за намаления. Може и да пуснат нещо по някое време на деня, за да се покажат после по телевизията, ама от "любим" тоя мол ми е вече съвсем АУТ.  То нямаше и хора вътре, явно си ги знаят магариите им.

Общи условия

Активация на акаунт