Ще има ли черен петък в България тази година?

  • 74 724
  • 199
  •   1
Отговори
# 135
  • София
  • Мнения: 14 756
И Технополис и Техномаркет имат - едните 10% на всичко, другите - на подбрани артикули. В Емаг - същата работа - някои категории въобще ги няма.

# 136
  • Мнения: 8
Емага имаше добре намалени неща, на хора които се нуждаеха от тях, за нещастие промоциите обхващаха твърде малко продукти. Наистина го имаше момента, че някои продукти поскъпнаха ден преди петъка, за да може после да има се сложи надпис "60% намаление", но дори и при такива цигански номера румънците биха нашите таргаши (които даваха по 10-20% намаление) на собственият им терен. Примерно Галакси ноте 3 за 750 лева, ипад за 470, разни видео карти които по принцип вървят по 800+ се продаваха по 550 лева.

# 137
  • Мнения: 3 922
От Е Маг Взех страхотни конструктори Лего и Енгри Бърдс комплект делукс за  таблет от 60 лв за 14 лв Grinning Това обаче, около 8.30 h. Определено ще доставя огромна радост на племенника си. Сайтът на румънците "удържа фронта" (ако мога така да се изразя), за разлика от нашите. Този на Техномаркет още не работи Simple Smile

# 138
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 898
След около 40 мин. усилия уж поръчах от Техномаркет таблет и телефон. Статусът е $запитване$. Дано да ми отговорят, че са налични.

# 139
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 850
Понеже на мен сайтовете  на Техномаркет, а и на Технополис не ми се отварят още, да питам - намаленията там важат ли за покупка на място от магазините или само онлайн. Другият ми въпрос е само за днес ли са иили и за утре и вдруги ден.

# 140
  • Мнения: 8
в сайта на технополис не може да влезнеш, защото днес е закрит - промоциите важат само за покупка в магазина. Промоциите в техномаркет важат и при онлайн покупка, но сайта им зарежда безобразно бавно

# 141
  • София
  • Мнения: 2 908
След около 40 мин. усилия уж поръчах от Техномаркет таблет и телефон. Статусът е $запитване$. Дано да ми отговорят, че са налични.
Миналата година беше по същият начин,ужасно бавно се зареждаше сайта,в крайна сметка с много усилия успях да поръчам един фотоапарат,който беше със статус запитване,нито получих фотоапарат нито някой ми се обади,а при опит аз да се свържа с тях никакъв шан,дано при теб не се повтори същото.

# 142
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 898
Освен да взема да им се обадя. Crossing Arms

# 143
  • Мнения: 4 393
С хиляда мъки поръчах от Зора хладилник, съдомиялна и фурна на майка ми. Пратили са ми на мейла, че поръчката е приета и чакам техен служител да ми звънне за уточнение на дата на доставка. Спестих й едни 300 лв. Simple Smile Дано всичко е ок.
За съжаление, не намерих добри оферти за котлони и абсорбатор никъде, но тях ще ги купува на място. 
Едит: Обадиха ми се, много бързо реагират, супер. Предложиха дори доставка утре, но се уговорихме във вторник следобяд да ги получа. Сега да видим Емаг кога ще ми пратят таблета за детето. Стискайте палци да не ми се размине поръчката, че към момента от тях ни вест, ни кост, а поръчката я направих сутринта в 7:30.

Последна редакция: пт, 28 ное 2014, 13:05 от инсп. Гаджет

# 144
  • Мнения: 6 833
В м-ни Зора има 20% намаление на неща, които не са включени в промоции. Отстъпките не са калкулирани предварително, а на касата ти приспадат сумата. Ние взехме прахосмукачка с около 40лв намаление.

# 145
  • Мнения: 3 922
От Техномаркет поръчах преса за коса и сокоизстисквачка. Отстъпката им е повече от 10%, за пресата например беше 20%. Предварително проверих цената й в сайта на Ремингрън, така че намалението си заслужава Peace

# 146
  • Мнения: 493
Аз също съм доволна от покупките си. От сайта на Техномаркет си поръчах прахосмукачка с 47% намаление, че моята сдаде багажа преди около месец и имах нужда. А от сайта на slowcooker си поръчах Crock Pot с 60% намаление. Макар, че Емаг продават продуктите на slowcooker днес не намалиха нито един техен продукт, а аз си направих вчера регистрация само и само да не изтърва някоя тяхна оферта  #2gunfire.

# 147
  • Мнения: 3 922
Има ли вече получени поръчки от Е Маг? Моята все още стои на статус регистрирана  Thinking

# 148
  • Мнения: 64
И на моята поръчка от ЕМаг пише статус: регистрирана поръчка. Чудя се дали изобщо ще пратят нещо, имам четири поръчани артикула от там.

# 149
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 898
Една приятелка днес е получила поръчания фотоапарат. От Нова Загора е.

Общи условия

Активация на акаунт