H&M - тема 16

  • 34 372
  • 733
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 743
Благодаря за бързият отговор Алекс2009. Ще ми кажеш ли в този случай коя фирма за транспорт да използвам? Аз съм от София.

Писах ти на лични  Peace

# 676
  • Пловдив
  • Мнения: 52

...Отново странности, исках да пусна поръчка, но преди да въведа данните от кртата реших да си вляза в банкирането да видя колко пари ще блокират и като се върнах на прозореца с H&M гледам поръчката приключена, стои ми в пендинг. Само че за метод на плащане изписва Monthly Invoice. Има ли някакъв начин тепърва да въведа данните за плащане с карта, че артикулите вече не са налични и няма как да я пусна отново. Ако оставя така, сумата ще ми излезе в баланса после или?

При така направена поръчка няма как да си въведеш данните на картата. Ако я оставиш така със сигурност ще ти се появи сумата в баланса. Ще трябва да я изтриеш и да я пуснеш пак.  Peace


Така предполагах и аз  Sad  Лошото е че  няма как да я пусна отново, защото артикулите не са налични, особено единия не бях го виждала сигурно месец и едва ли ще го пуснат отново скоро.  Още обмисля толкова много ли ги искам нещата, че да се занимавам после с плащане на баланс Confused

# 677
  • Мнения: 386
Мая, някъде на предните страници бях писала, че като поръчаш нещо, то си остава запазено за теб и ако изтриеш поръчката, ще се появи пак налично. Но си трябва дебнене, да не ти го гепи някой. Днес май не зареждат.
Според мен я остави така - не е голяма беля балансът, Тонио веднага го оправят, а таксата май вече е 3 паунда, което не е много (имам спомен, че получих такова съобщение, но сигурно е било в спама и се е изтрило, не го намирам).

# 678
  • Пловдив
  • Мнения: 52
Марципанче и аз си го мислех това като вариант да трия и дебна отново но шанса е много малък и се отказах. Май ще плащам баланс, но за съжаление комисионната все още си е 5 лири, сега проверих в сайта им - "За преводи на левове в паунди – таксата за всякакви суми е само £ 5."

# 679
  • Мнения: 386
Марципанче и аз си го мислех това като вариант да трия и дебна отново но шанса е много малък и се отказах. Май ще плащам баланс, но за съжаление комисионната все още си е 5 лири, сега проверих в сайта им - "За преводи на левове в паунди – таксата за всякакви суми е само £ 5."
Ти къде го прочете, аз това намирам:
https://tonio.co.uk/BG/przelewy/przelewy-z-polski-do-uk/
Аз лятото ги ползвах, бяха с друг сайт и мейлът беше на друга мацка, явно са правили промени. Тогава за 2 баланса на 2 акаунта ми взеха 2 пъти по 5 паунда. Имам спомен, че по едно време получих мейл, че са намалили таксата. И Кристин проверих сега - и при тях пише 3 паунда, но те май са бавни и трудни за комуникация.

# 680
  • Пловдив
  • Мнения: 52
Ауу супер, че може и за 3лири, явно ще пишем на Савова Simple Smile
Аз имах сейфнат този сайт http://bg.tonio.co.uk/?page_id=10, и на мен последно ми взеха 3пъти по 5лири за 3 акаунта, всеки със задължения към 6 лири ooooh!

# 681
  • Мнения: 194
В събота и неделя не зареждат ли newsm78? Така се надявах да хвана две якета...

# 682
  • Мнения: 49
Някой знае ли да ли може да се поръчва и да се получава на UK адрес на SmartDelevery (имат нов адрес за доставки в Англия) от H&M

# 683
  • София
  • Мнения: 2 799
Някой знае ли да ли може да се поръчва и да се получава на UK адрес на SmartDelevery (имат нов адрес за доставки в Англия) от H&M

Може, да  Peace

# 684
  • Мнения: 49
Някой знае ли да ли може да се поръчва и да се получава на UK адрес на SmartDelevery (имат нов адрес за доставки в Англия) от H&M

Може, да  Peace
Много благодаря Hug
Последните 10 поръчки към КД ми ги трият и реших да сменя превозвача

# 685
  • Мнения: 1 772
МОята поръчка от 2ри диспачната и с мълчание след това май е при превозвача Praynig

# 686
  • Мнения: 166
Добро утро хахоЕмки  Hug
Хайде помагайте,давайте акъл....
Поръчката ми е разделена на две части , едната с дата 21-25.01 и забележете само един суитчър с крайна цена 2п.  Crazy
За другата ми пише,че е под минимума и не могат да ми я доставят,а тя е с къде-къде по голяма крайна сума  ooooh!
И сега какво?
Да чакам ли? Да трия ли? Какво се случва в такъв случай?
Признавам,не ми се е случвало досега и съм чела между редовете,когато е имало подобни казуси за обсъждане  Blush

# 687
  • Мнения: 998
maeva0959, според мен изчакай. Аз имах подобен случай...реших да изчакам и след два дни вече всичко беше In progress. Успех  Hug

# 688
  • на морето
  • Мнения: 1 392
Здравейте!До сега не съм правила поръчка и и скам да пробвам с нещо по евтино.Хареса ми тази блуза.По европейска номерация съм 38/40.Тук 10 ли трябва да поръчам.И добавих 3 бр от нея,но все ми изписва,че поръчката трябва да е минимум 6 лири,а тя е 9лири?Къде бъркам.И още нещо-пробвах кодовете от 1 стр.,но не действат.Кои кодове са актуални в момента?
Ето я блузката.Има ли я някой и става ли?
http://www.hm.com/gb/product/93435?article=93435-P#shopOrigin=SA

# 689
  • Мнения: 743
Здравейте!До сега не съм правила поръчка и и скам да пробвам с нещо по евтино.Хареса ми тази блуза.По европейска номерация съм 38/40.Тук 10 ли трябва да поръчам.И добавих 3 бр от нея,но все ми изписва,че поръчката трябва да е минимум 6 лири,а тя е 9лири?Къде бъркам.И още нещо-пробвах кодовете от 1 стр.,но не действат.Кои кодове са актуални в момента?
Ето я блузката.Има ли я някой и става ли?
http://www.hm.com/gb/product/93435?article=93435-P#shopOrigin=SA
Действащи кодове са 1304 - 5 паунда , 0241- намаля 25% от най-скъпия артикул и 0285 - намаля 10% от всичко,но само за артикули на редовна цена. В една поръчка може да въведеш 2 кода. Peace
А поръчката ти, най-вероятно след въвеждането на кодовете е под минимума от 6 паунда и не ти позволява да продължиш.

Последна редакция: пн, 14 яну 2013, 13:34 от Алекс2009

Общи условия

Активация на акаунт