H&M - тема 16

  • 34 371
  • 733
  •   1
Отговори
# 705
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 851
Дойдоха ми тази и тази блузки.
И двете са 10/12 (S). Първата е доста по-тясна, стои ми съвсем плътно. Втората е много лежерна. Супер са и двете, първата наистина има много хубави детайли по бието, както казахте, втората е мекичка. Ще се носят.

# 706
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
Да ви разкажа за моята поръчка с пуловера-рокля на Maison Martin Margiela.
Цената в сайта е 30 лири. Пуснах поръчка с 1304 и 0241 и крайната сума, която платих, беше 22.50 лири. На другия ден, поглеждам - поръчката минала, само че е за 17.50 лири.  Shocked
Блокираната сума при пускане на поръчката ми беше 22.50 лири. Обаче вчера са изтеглили от свободните пари 17.50 лири. Първата сума още е блокирана (естествено  Mr. Green), но нямам против, ще ги изчакам... щом е за далаверата.  Laughing
Имате ли обяснение защо така се получи?

# 707
  • София
  • Мнения: 2 799
Да ви разкажа за моята поръчка с пуловера-рокля на Maison Martin Margiela.
Цената в сайта е 30 лири. Пуснах поръчка с 1304 и 0241 и крайната сума, която платих, беше 22.50 лири. На другия ден, поглеждам - поръчката минала, само че е за 17.50 лири.  Shocked
Блокираната сума при пускане на поръчката ми беше 22.50 лири. Обаче вчера са изтеглили от свободните пари 17.50 лири. Първата сума още е блокирана (естествено  Mr. Green), но нямам против, ще ги изчакам... щом е за далаверата.  Laughing
Имате ли обяснение защо така се получи?

Мимита, и аз имам почти същия казус  Grinning, като твоя - преди 3-4 дни поръчах едно яке с код 1304 и 0241, блокираха ми сумата за него, с отразеното намаление от двата кода, на сутринта поръчката беше прогресирала. Днес сутринта са осчетоводили парите за поръчката, но с 3,90 по-малко ... точно, колкото е доставката.
Разликата при мен е, че не са блокирали отново сумата от свободните пари, а са осчетоводени с 3,90 по-малко от вече блокираните ...
Лошо няма, ама като ги знам колко са дащни се притеснявам сега да не ми лъсне един баланс от 3.90 в профила ... в такъв филм се вкарах аз след случката  Whistling

# 708
  • Мнения: 386
Да ви разкажа за моята поръчка с пуловера-рокля на Maison Martin Margiela.
Цената в сайта е 30 лири. Пуснах поръчка с 1304 и 0241 и крайната сума, която платих, беше 22.50 лири. На другия ден, поглеждам - поръчката минала, само че е за 17.50 лири.  Shocked
Блокираната сума при пускане на поръчката ми беше 22.50 лири. Обаче вчера са изтеглили от свободните пари 17.50 лири. Първата сума още е блокирана (естествено  Mr. Green), но нямам против, ще ги изчакам... щом е за далаверата.  Laughing
Имате ли обяснение защо така се получи?

Съвсем омотано стана - с 1304 и 0241 става 17,50, но с доставката не трябва ли да си платила 21,40? newsm78 Евентуално да са ти "опростили" доставката после и да е станало 17,50, като при Нинка. Да не би да сте имали поръчки непосредствено преди това и някак да са ви причислили тези към тях с обща доставка, като добавките с по-късна дата... newsm78

# 709
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
Ммм... да. Права си, Марципанче, грешката е моя. Сумата е била 21.40 лири.  Peace
Явно съм запомнила грешно и затова не успях да направя връзката с доставката.
Сега вече разбирам сумата, но не ми е ясно защо. Предната ми поръчка беше вече доставена на адрес, когато пуснах тази. Беше си отделна поръчка. Най-интересното е, че това намаление  Mr. Green се появи на другия ден.  Laughing

# 710
  • Варна
  • Мнения: 913
Промоция за редовни клиенти.  Mr. Green Как хубаво звучи.  Heart Eyes

# 711
  • София
  • Мнения: 2 799
И моята предходна поръчка беше вече доставена на адрес, когато пуснах тази  Peace.
И при мен "намалението" се появи на следващия ден ...
Е хайде ... след толкова блокирани пари, стрес и отделено време "кЯрихме" по една безплатна доставка  hahaha

Petkova, развесели ме  Joy

Ама продължава да ме гризе за баланса ... безплатен обяд няма  Mr. Green

# 712
  • Мнения: 3 745
Да ви разкажа за моята поръчка с пуловера-рокля на Maison Martin Margiela.

Може ли линк към роклята?

# 713
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
Да ви разкажа за моята поръчка с пуловера-рокля на Maison Martin Margiela.

Може ли линк към роклята?

http://www.hm.com/gb/product/05992?article=05992-A#shopOrigin=QO


# 714
  • Мнения: 3 745
Супер е! А дали се появявао ще налична,ти кога я пусна?

# 715
  • в слънчевия град
  • Мнения: 27
Момичета, моля за помощ  Praynig
Регистрираха се и без да искам потвърдих поръчка без да съм въвела данните на картата. Съответно я изтрих. Беше до адреса на KD . Ето този мейл ми пратиха:
 Dear Customer,

We at H&M are happy to have you as a customer. However, we are unable to deliver to a PO BOX address.

Your recent order was therefore cancelled. You are welcome to make any new orders once you have confirmed your home address.
Въпросът ми е мога ли да ползвам този акаунт с друг адрес и, моля, препоръчайте ми на ЛС превозвач, с чиито адрес ще е ок.  bouquet
Благодаря

Thank you for your help.

# 716
  • София
  • Мнения: 9 517
най-добре забрави този акаунт и прави нов  Peace

# 717
  • вече в собствен дом
  • Мнения: 1 088
Вчера си пуснах поръчка с това яке:
http://www.hm.com/gb/product/01808?article=01808-C#shopOrigin=SA
само че в сиво/днес го няма/. Дамо да стои добре и да не ми е късо.
Поръчах и някоя друга дрешка за децата. За тях номерацията си отговаря според мен. Peace

# 718
  • Бургас
  • Мнения: 2 150
Вчера си пуснах поръчка с това яке:
http://www.hm.com/gb/product/01808?article=01808-C#shopOrigin=SA
само че в сиво/днес го няма/. Дамо да стои добре и да не ми е късо.
Поръчах и някоя друга дрешка за децата. За тях номерацията си отговаря според мен. Peace

Имам подобен модел яке тип Парка, много ми е любимо, но не става за зимата. Нищо че имам мекичка подплата не е дебело и на ръкавите няма подплата,но може това да е по различно Peace

# 719
  • София
  • Мнения: 9 517
Вчера си пуснах поръчка с това яке:
http://www.hm.com/gb/product/01808?article=01808-C#shopOrigin=SA
само че в сиво/днес го няма/. Дамо да стои добре и да не ми е късо.
Поръчах и някоя друга дрешка за децата. За тях номерацията си отговаря според мен. Peace
аз го чакам, надявам се да пристигне с курса на КД на 17-ти, ако искаш ще пиша като го получа

Общи условия

Активация на акаунт