Подложка за кок - откъде?

  • 6 318
  • 18
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 229
Къде мога да намеря такова нещо за кок?  newsm78

# 1
# 2
  • На острова
  • Мнения: 1 275
На всяко едно място, където продават ластици, фиби и т.н. Практически нявсякъде.

# 3
  • Мнения: 2 229
Ясно, мерси, аз пък никъде не съм виждала досега, та мислех че не се намират толкова лесно.  Embarassed

# 4
  • Мнения: 42
В магазините за 1 лев има  Grinning

# 5
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Аз имам такъв, купен от магазин за фиби, диадеми, шноли и пр.
Само внимавай с големината - аз имам от по-големите, защото косата ми е дълга, но понякога големият кок ми идва в повече  Rolling Eyes

# 6
  • Мнения: 31
Има в H&M.

# 7
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
В H&M са по 5,90 лв.
От магазини за ластички, фиби и шноли определено е по-евтино, а и има такива магазини почти навсякъде.

# 8
  • Мнения: 47 998
В магазин Грация в Скай сити, 3 лв струва, в няколко цвята е
Снощи си купих

# 9
  • Мнения: 9
А също и в магазините на М арт

# 10
  • София
  • Мнения: 4 762
В магазин Грация в Скай сити, 3 лв струва, в няколко цвята е
Снощи си купих

Супер, в моловете са по 10 лв в магазините за шноли и бижута  Laughing

# 11
  • Мнения: 2 229
Тези в Грация бяха много малки, и моята коса е дълга, и със сигурност ми трябва по-голям, ще видя в х§м и ако видя по-малки магазинчета..

# 12
  • София
  • Мнения: 4 762
Днес си купих подложка за кок- цена 2 лв! Магазинчето е на ул. Шипка- продават ластици, разни дрънкулки, чорапи, шапки. Имаше малки и големи подложки (2 и 3 лв съответно). Аз си взех кафява, но имаше и бяла и черна подложка. Много доволна  bowuu

# 13
  • Мнения: 375
Малко встрани от темата, но и аз имам такава подложка и нещо не се справям сама с поставянето й. Гледала съм много клипчета в youtube и принципа ми е ясен. Ако дадете някоя идея сз справяне или съвет  newsm78

# 14
  • Мнения: 2 229
И аз си взех от магазина на Шипка. Simple Smile
Слага се лесно, увиваш косата и защипваш с фуркети, но моята коса се оказа прекалено дълга и нещо не ми харесва как седи, прекалено много коса остава. Може да пробвам да увия някаква лента, за да се скрие останалата коса.

Общи условия

Активация на акаунт