Гримиране - идеи, продукти  и предизвикателства - 20

  • 36 344
  • 736
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 0
MissNellie, страхотно обяснение за пигментите   bouquet

Иначе и аз ползвам. Нямам много, но пък са качествени и ефектът е много добър  Grinning


Днес ходих в Лили в The Mall да търся пудрата на Здрач, но я нямаше  Sad  За сметка на това забърсах 2 вида прахообразни сенки и едни кремообразни на Essence и още едни кремообразни на Maybelline. Всички са разкош като цветове. Пробвах ги с пръсти на клепачите и са супер  Heart Eyes Дано и с четка да са така.  Mr. Green

Снимки на сенките:

Essence Eyeshadow - 19 Disco diva


Essence Eyeshadow - 06 Metropolitan



Essence - Stay all day - 09 For fairies


Maybelline Color Tattoo - 70 Metalic Pomegranate



Серията кремообразни на Maybelline е толкова яка  Heart Eyes Харесах си и кафявото. Средното на снимката.


Съжалявам, ако някои от цветовете са показвани вече.  Blush

# 16
  • София
  • Мнения: 1 591
Лепи, има някаква огромна драма с пощите. Имам 6 пратки от преди 2 месеца и една от преди 3, които още не са дошли. А междувременно ми пристигат някакви новопоръчани неща за по седмица-две. И проблемът не е само при мен, други хора също се оплакват за пратките си от края на септември и октомври. Надявам се да се отпуши и да дойдат най-сетне.

# 17
  • София
  • Мнения: 4 063
Дами, какво мислите за четките на Сефора, Дъглас..? За Мак знам, че са хубави, но не съм наясно какви ще ми паснат и някак не ми се инвестира в тях все още. Затова търся някакви по-ниско бюджетни четки, които все пак са хубави и може да се очакват добри резултати.

# 18
  • София
  • Мнения: 767
Да, ползвам пигменти, макар и не често. Любимият ми цвят е  Blue Brown. Таз мацка се клепе страшно много, но ми хареса какъв цвят извлече от пигмента. http://www.youtube.com/watch?v=A8J7zFZr-uI

От четките на Сефора имам само скосената за руж и си я харесвам.Мека е ,не се скубе. Нямам друга за база за сравнение.

# 19
  • Мнения: 70
Мис Нели, благодаря за новата тема   bouquet (май ги изписваме все по-бързо напоследък  Whistling)

Имам само няколко пигмента засега, на MAC са и са страшно красиви и мултифункционални, но не ми остава достатъчно време напоследък да експериментирам и да задобрея достатъчно с тях.

aunt Ogg, ако ти се пробват по-нискобюджетни четки, някои от четките на Екотуулс са прилични. Те са с бамбукови дръжки и синтентични косми. Тези за сенки са им доста дебели по моему и никак не се разбирам с тях, но пък за пудрата не е лоша, както и малката им наклонена четка (за вежди, очна линия). Но спецално за очи, от типа 217 на MAC, рядко има добри евтини варианти, да не кажа хич.

# 20
  • София
  • Мнения: 421
Лепи, има някаква огромна драма с пощите. Имам 6 пратки от преди 2 месеца и една от преди 3, които още не са дошли. А междувременно ми пристигат някакви новопоръчани неща за по седмица-две. И проблемът не е само при мен, други хора също се оплакват за пратките си от края на септември и октомври. Надявам се да се отпуши и да дойдат най-сетне.

И аз чакам вече доста и като чета май ще си почакам  Crossing Arms Само като си помисля и сега заради празниците каква лудница ще е  ooooh!

# 21
  • София
  • Мнения: 1 611
Наистина е много лошо положението с пощите напоследък  ooooh!

По анкетата - да, ползвам пигменти Simple Smile

И малко коментар по предната тема:
Разкошни гримове сте показали  Crazy Малвинка, тези мигли, този грим, просто страхотно. Особено розово-лилавият ме шашна, разкошен!
Алена, изключителен напредък. Очната линия е просто перфектна. А какви са зеленикавите сенки? Много са интересни  Heart Eyes
Жаки, много жалко, че не ти харесва четката. Честно казано, не мога да си го обясня. Моята е безумно мека, мила съм я не-малко пъти, хич не се къдри. Сега даже съм си поръчала още една, като(ако) дойде ще я сравня със старата ми четка.

# 22
  • Мнения: 31 349
Днес се гримирах с наличните ми сини цветове, взех си четката и отидох да пробвам с нея сините сенки на Лореал. Останах много изненадана, защото четката захваща от сенките, но на ръката нищо не се размазва. Почти абсолютно нищо.  Shocked Мислех, че върху сенките има филм от много тестване, пробвах с пръст и същото. На пръста има много сенки, но на ръката едва. Категорично отпаднаха за мен. Добре че вече винаги пробвам с четката си нещата, които искам да купувам. Оставам с моите сини сенки, с който получих желания грим. Ще си купя и  сините минерални сенки на Мас, но след празниците.

# 23
  • София, Лагера
  • Мнения: 2 999
Ползвам, ползвам пигменти  Grinning Само като сенки, но ги нанасям с четка за коректор, защото с всички други не успявам  Thinking

# 24
  • Бургас
  • Мнения: 255
Честно да си кажа думата пигменти като много други за пръв път ги срещнах тук в темата,но истината е,че още не ми е много ясно какво точно представляват  Embarassed

# 25
  • София, Лагера
  • Мнения: 2 999
Представи си прахообразни сенки - така изглеждат  Wink. Но могат да се ползват за пигментиране и на други неща - лакове, червило. Аз понякога слагам нейкед на устните, например.

# 26
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 440
...Алена, изключителен напредък. Очната линия е просто перфектна. А какви са зеленикавите сенки? Много са интересни  Heart Eyes ...

Много благодаря  Heart Eyes

Това е цветът: Inglot Eyeshadow #24 (AMC Shine)

дясното  Heart Eyes но бих взела и средното  Peace

# 27
  • София
  • Мнения: 1 611
Сериозно? Имам ги  Crazy Хич и не бих предположила. Много добре ти седят  Heart Eyes

# 28
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 440
Много благодаря  bowuu много обичам сенки със светещ ефект, очите нямам са озарени и струи светлина  Blush

Обаче трябва да си взема и няколко сиви и кафеви рефилчета, защото на този грим затъмнявах с едни сиви, които с времето са се пооронили под окото и изглеждах с кръгове в края на деня, никак не ми хареса  Thinking

Явно с Инглот се разбираме добре и се насочвам към формиране на палитра от тях  bowuu

Ауууууу, сега се сетих, че не съм ползвала Vice палитрата  ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! Какъв съм заплес  ooooh! ooooh! ooooh! там  сигурно има сивичко, а трябва да правя и грима с броката и 3 предизвикателства имам - лични  Blush Heart Eyes bowuu  bouquet

# 29
  • Перник
  • Мнения: 195
a.l.e.n.a.  Heart Eyes супер грим,много ми се искаше да те видя в тези нюанси и установявам,че мноооого ти отиват и тази очна линия ,браво!
П.П. Аз да си повторя въпросчето-откъде поръчвате пигментите на мак?  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт