КИВИ + КОМ = КИС - 22

  • 35 922
  • 726
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 66
Хммм,ей сега ша си шерна рецептата на Мастерчето за лазанята и кат изляза от болницата,ще я направя на моите.Само искам да питам-тия кори специално за лазаня ли са,че не съм ги срещала до сега?Евентуално какви други могат да се ползват?
П.П.Разрових се из нет-а и видях,че са специално за лазаня и доколкото разбрах са най-добрите.Явно ще трябва да ги търся  Thinking

Последна редакция: нд, 13 яну 2013, 17:43 от lucia

# 721
  • Мнения: 5 001
Люска....Ето ги корите...

Ама има и други видове и марки......Аз тези взех,че такива имаше в магазина до нас......

# 722
  • Пловдив
  • Мнения: 614
Люска ,я метни едно парче тортичка ти Hug Hug   пък после и лазаня  Joy

Мастеронки, благодаря за рецептата аз ще се опитам с турски дебели кори да я направя тази твоята рецепта. Peace Казаха че ставало супер с тях. Peace




 smile3532 smile3532 smile3534

Последна редакция: нд, 13 яну 2013, 19:25 от ЗИЧЕ

# 723
  • Мнения: 2 022
Пак не ми стигна времето за нищо, но.....

Луси, успех утре!  Hug Стискам ти палци и чакам добри новини. Повече спокойствие и вяра, пък Господ си знае работата. Искрено се надява и вярвам, че всичко ще мине благополучно. Praynig

Целувки на всички.
Hug

# 724
  • Мнения: 1 269
Добър вечер, милички! Най-после се добрах до вас! Днес цял ден се боря с болно гърло и температура, синът ми също не е добре. Настинала съм след гимнастиката, но утре пак ще отида, дано не сгреша! Както си боледувахме между другото научих синът ми как се прави сиропиран тиквеник и питки "Карина". Станаха идеални!
 Луси, от все сърце ти желая всичко да е наред с теб! Сигурна съм, че ще ни зарадваш с добри новини!  Praynig Успех!
Мери, много се радвам за здравето на детето ти!
Зиче, какви са тия турски дебели кори? Отде ги взимаш, ако стане да докладваш!  Heart Eyes
Мастерче,  много рядко правя лазаня, но последните пъти беше точно с тези. Харесаха ми! Последната ми лазаня беше със синьо сирене и спанак. Стана разкошна, ама сама си я ядох. Андон готвен спанак не обича, а Жоро не яде "мухлясало" сирене. ooooh!
Анкасче, мамче, Бистре, Юле, Жаки и всички неизброени- пожелавам ви приятна вечер и успешна нова седмица!  Hug

# 725
  • Мнения: 66
И такааа,мили дружки,със свито сърце утре поемам към неизвестното.Докато ме няма,ви пожелавам успешни и ползотворни дни,спокойни нощи и ведри утрини!Аз вярвам в милостта на Господ и искрено се надявам да се срещнем отново/макар и тук/.Обичам ви,прегръщам ви и... Cry

# 726

Общи условия

Активация на акаунт