kafqvo te4enie po vreme na parviq trimestar na bremennost

  • 1 017
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 9
Iskam da popitam, nqkoq sblaskvala li se e s tozi problem kato men, parvo v 6ta sedmica nqmam plod, a samo ploden sak i lekarite mi kazvat 4e sam 50/50 da sam s kuho qice, a sega ot v4era mi se poqvi i kafqvo zacapvane, na kakvo moje da se dalji tova zacapvane i dali naistina sams kuho qice. Mnogo 6te sam blagodarna ako nqkoq mi otgovori.......mnogo sam pritesnena Cry

# 1
  • Мнения: 98
Сигурно са ти казали да отидеш след седмица две пак на преглед, за да видят дали има ембрион. Рано е още зависи на какъв ехограф са те гледали ако е вагинален се вижда по-добре и по-рано всичко ако е коремен, по-късно. И аз отидох седмица и нещо от закъснението и се видя само плоден сак. Докторката ми каза да отида след две седмици, че е рано да види хубаво, защото ме гледа на коремен ехограф. седмица и малко след това отидох извънредно заради таковазацапване като твойто и се видя всичко вече и пулсации. предписа ми лекарства и да пазя леглото и зацапването почти спря. Ще отидеш пак на преглед и ще се изяснят нещата. Сега си почивай ако не си отишла да те видят и да ти изпишат нещо на лекар върви.

# 2
  • Мнения: 9
да още към 14ч. ходих на преглед в клиниката на "Д-р Щерев"и веднага след прегледа лекаря ми каза, че се е виждал плоден сак, но бил празен и аз му показах кръвните изследвания, които сутринта си ги направих и чак занемя....... защото съм с високи стойности ( 9961 при референтни стойности 0-1, което означава, че ако са над реф. стойности теста е положителен) и ми каза да изчакам 7 дни и пак да си направя кръвния тест, както и да ходя на преглед на ехограф, моля ви ако някоя се е сблъсквала с подобен проблем нека сподели.....а вече трябва да съм в 6та седмица   Cry  ще съм много благодарна за всеки отговор....... Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт