Да си майка на много деца! - един ден от живота ни

  • 8 349
  • 144
  •   1
Отговори
# 120
# 121
  • Мнения: 470
А, осъществими мечти са това - след време децата като съберат по една заплата за подарък на мама и ето ти едно Бентли. Нещо като възвращаемост на усилията .

# 122
  • Мнения: 1 278
От друга страна, това беше повод да се качим на каравана и да попаднем в един нов свят.

Аууу, искааам! Определно! Време ни е вече да заменим палатката за каравана!
Не, че и миналото лято не се събрахме петимата в палтаката, де...  Grinning


За палачинките! Изобщо не мога да ги правя  newsm78 Помогнете! Мъжът ми два пъти ме изритва от димящата кухня след опитите ми да ги изненадвам с палчинки. Сигурно, щото тестото все ми се вижда рядко и все го сгъстявам...  Crazy

# 123
  • Мнения: 470
О, Деметра, опитай от готовите смеси за палачинки - винаги стават. Да не излезе като реклама, но аз се родих с тях. И като се проваля ами да, фалшива партида нещо, как не ги е срам да развалят добрия продукт! И повече не се коментира. Laughing

# 124
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Ей, мами, напълнихте ми душата- и съм се смяла и си поревах, от кеф, като ви чета, ама сте страшни.
Деметра, в събота на купона в пицерия "Славяни" бяхте вие - цялото семейство, нали?
Много ви се радвах тайничко, от страни  bouquet  bouquet

Пред всички мами героини  newsm20 newsm20 newsm20

# 125
  • usa
  • Мнения: 2 113
А, осъществими мечти са това - след време децата като съберат по една заплата за подарък на мама и ето ти едно Бентли. Нещо като възвращаемост на усилията .


а за какво ти е след време когато децата тръгнат на работа голямата кола? аз за тогава съм си поръчала жълто ламбуржини и сама ще си го карам, шофьорът само ще ми пречи - къде ще слагам стопиращите младежи  Wink?
а на голямата кола предимството и е само, че събира много багаж. не разчитайте, че ще стане по-тихо като има много седалки, всички са седнали удобно и не си пречат.

# 126
  • Мнения: 470
А, осъществими мечти са това - след време децата като съберат по една заплата за подарък на мама и ето ти едно Бентли. Нещо като възвращаемост на усилията .


а за какво ти е след време когато децата тръгнат на работа голямата кола?

За да си возя внуците спокойно и внушително! Wink

# 127
  • Мнения: 3 740
Щото, който си има внуци, да си ги гледа, нали?

# 128
  • usa
  • Мнения: 2 113
Щото, който си има внуци, да си ги гледа, нали?

или поне да си ги вози Simple Smile.

# 129
  • Мнения: 3 740
Деметра, честит ти още един рожден ден в живота на многодетната майка!  newsm38
Да ти е здрав и весел рожденикът, да те радват всички мъжове в къщата и да празнувате някой ден и с девойка! family6

# 130
  • Мнения: 470
О, ако можеше сигурно щях и да си ги откърмя. Но до внуци да стигнем, ще обменяме опит тогава, защото според логиката би трябвало да бъдем многовнучни баби.
Ще си отворим една темичка и така...
Нали обичаме децата, сигурно ще бъдем баби-ентусиастки и активистки по разходките на внуците.

Деметра, честит ти пораснал Иван!Весел празник на цялото семейство nbirthday nbirthday nbirthday

# 131
  • Мнения: 532
Еййййййй, на кого да се карам сега  Sick Като пускате нови теми за многодетни мами, що не хвърлите по някой линк в основната, за такива нередовни като мен.
Как да изчета седем страници пропуснато, после ме питайте как ми е минала нощта  #Cussing out

ЧЕСТИТ РОЖДЕНИК, ДЕМЕТРА![/color]

# 132
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Честит ти Рожденник, Плодородна!!!
Да ти е жив и здрав, палав и швъклив[/b][/size]  bouquet


Wright, чудех се аз защо не си се разписала тук и дори ми мина през ума да ти пусна линк към темата, но пак съм се отвяла някъде Embarassed

# 133
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Demetra , newsm51да ти е честит рожденника! yes newsm55 newsm79 newsm71  food002 1dishes  party006Весела и спорна суетня около празника и  newsm35много много настроение през този ден! newsm59весел празник и много подаръци за рожденика  Gift Tada  ura

# 134
  • Мнения: 487
Ами щом тук ще честитим:
Да ти е жив и здрав рожденника Деметра!  bouquet
Весело изкарване на празника!

Общи условия

Активация на акаунт