АВГУСТовските деца чакат коледните чудеса!

  • 48 484
  • 653
  •   1
Отговори
# 600
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 912
Ади, разбират и рибките що е то човешко отношение.  Grinning Нашите са като кучето на Павлов - спрели аквариума вечер и се почва едно мятане и пляскане с опашки, щото знаят, че идва манджата.  Mr. Green Ако спрем по някаква причина пред деня помпата, няма такова движение - знаят си, че е за друго. По принцип големината на аквариума зависи от много неща: разновидност на рибките, ако са от няколко вида, на какви територии плуват, големина на рибите и т.н. На см ние определено не отговаряме, тоест аквариума отдавна ни е малък, че четирите парчета са като за тигана вече, без да броим дължината на опашите на двете, което сигурно ще добави още поне десет и кусур см към тялото. Crazy
Ди, голям красавец е котарака. Peace И нашият беше черно-бял.  Sad За рибки не знам какво да ти кажа. Златните хич не се гледат лесно, да знаеш. Много капризни риби се оказаха. Та май по-добре да вземете нещо по-лесно за гледане. Иначе са големи красавици, спор няма. И много привикват с хората, намират си начини да общуват. То в интерес на истината единият от големите ни сомове също обича да общува и е много контактен. Другият, взет по същото време и от същия вид и пол, тц, хич не обича да комуникира, заспала работа. Mr. Green

# 601
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511


 Hug Кога минаха 12г хич не ми е ясно  Thinking

Минаха, минаха, че и скоро 13 ще чукнат Whistling...ЧРД на Констанца - много успехи и верни приятели й пожелавам  bouquet!

# 602
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353


 Hug Кога минаха 12г хич не ми е ясно  Thinking

Минаха, минаха, че и скоро 13 ще чукнат Whistling...ЧРД на Констанца - много успехи и верни приятели й пожелавам  bouquet!

Ааааа, не, при нас има цяла година до 13-ката  Mr. Green Мерси, Мариетка.

# 603
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Е да де, при вас, ама при нас - по-малко от месец. В този ред на мисли - младежът официално ме надмина на ръст и вече е 2-3 мм  над моите скромни 170 Crossing Arms...

# 604
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Вместо Дядо Коледа очакваме Феята на зъбките Wink:

Последна редакция: ср, 25 дек 2013, 11:41 от mari_eta

# 605
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 912
Честита Коледа мили момичета и пораснали дечица! Бъдете здрави, усмихнати и много, много щастливи!

# 606
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Честито Рождество  bouquet! Здрави, щастливи и обичани да са всички - и малки, и големи!

# 607
  • София
  • Мнения: 1 724
ЧЕСТИТО РОЖДЕСТВО, МИЛИ МАМИ И АВГУСТИНЧЕТА!
ДА СТЕ ЖИВИ И ЗДРАВИ, ЩАСТЛИВИ И УСПЯВАЩИ
!

# 608
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
Честита Коледа, дами!

И честита годишнина на темата ни  Mr. Green

# 609
  • Мнения: 361
Честито Рождество и от мен Hug
Желая на всички здраве и много обич Hug

# 610
  • Мнения: 338
ЧЕСТИТО РОЖДЕСТВО ХРИСТОВО. НЕКА ДА ДОНЕСЕ В ДОМОВЕТЕ ВИ МНОГО ЛЮБОВ, МИР И СВЕТЛИНА

# 611
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 912
Гита, казвах аз, че докато я изпишем заглавието ще си бъде съвсем на място и пак актуално.  Mr. Green
Айде, с пожелание, догодина да сме по-активни покрай първокласните трепети.  Hug

# 612
  • Видин
  • Мнения: 685
Честита Нова Година на всички вас.
Нещо не съм в настроение да пиша, а и ИВайло не ми дава да седна на компа. Така че за сега това е от мен.

# 613
  • Мнения: 564
Честита Нова Година на всички! Пожелавам ви основно здраве и за цвят - много сбъднати мечти!

Как я карате, доста бавничко върви темичката   Animal Snail

Ние си бяхме за празниците в Бг. Прекарахме си чудесно! От маса на маса, от рода на рода..И до Велинград се разходихме ( беше страхотно там ) и сега...свалям килограми  Mr. Green

Зимата тук е мека тази година за щастие  Heart Eyes Има дори цъфнали дръвчета и аз се надявам тайничко да се приключи по-скоро със зимният сезон  Praynig

Неди тренира неуморно футбол, просто е луд фен и е твърдо убеден, че ще стане известен футболист като порасне  Crazy Crazy Crazy С няколко съученика са си направили клуб и е просто лудница  Laughing Само футбол му е в главата  football

Зъби паднали/клатещи се - няма! Вече така неестествено малки му седят в устата  Rolling Eyes

Почна да послъгва доста  Rolling Eyes, нещо което доста ме дразни, но покажа ли му, че се дразня ми се струва, че дори по-зле става  Crossing Arms Вашите лъжат ли? Сигурно е нормално явление де, откриват света и всичките му ''възможности'' Wink

Скоро сподели, че си има приятелка, но тя разбира се, не знае че му е гадже  Whistling Joy Та, така..

Разкажете как сте вие и децата, нещо ми е домъчняло  Heart Eyes



# 614
  • Мнения: 338
Честита нова година.
И Деян няма паднали зъбчета, но пък Теодор изкара два зъба, така че уу нас сме на вълна зъбчета
Ние ходихма на Пампорово на ски. Малко стана като рекламата на Макдоналдс " почти метър сняг", ама изкарахме хубаво. Добре, че на пистите имаше изкуствен сняг. То това зима ли е? Не че се оплаквам, че хич не я обичам, ама е ненормално. Деян не лъже изобщо, ама има добър пример в това отношение - мен. Поне за сега, ако каже нещо, което не е истина веднага добавя: ама аз се шегувам де. Даже е до будализъм честен. Признава си за всички бели  даже  без да разберем, че нещо е станало.

Общи условия

Активация на акаунт