NESCAFE DOLCE GUSTO

  • 156 853
  • 782
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 276
 Feis , плащаш с дебитна карта. За поръчки над 80 лв. доставката е безплатна. Хич не са бързи за съжаление. В рамките на седмица долу горе. Ако имаш бонус от закупена машина си го заяви за доставка и него.
 patenceto_ ,
на сайта на Долче Густо има подробно описание на всички напитки. От там можеш да избереш.
Иначе чисто кафе: Лунго/оранжевата кутия/-дълго кафе, много приятно; Експресо интензо/черната кутия/ точно от типа силно експресо; Бариста /сивата кутия/-убийствено силно експресо; Експресо Ристрето/виолетовата кутия/-не много силно експресо, лично на мен не ми харесва.
Кортадото е напитка с мляко-много приятна.
Има и безкофеиново кафе.

# 46
  • Пловдив
  • Мнения: 870
Нели, благодаря ти за отговора.
Вкусовете повечето ги знам, защото вече съм изпила 60 кутии Shocked...само това "буонди " в червената кутия не знам какво е?
И да имам две чаши да получавам от регистрацията на машината.
В такъв случай в понеделник ще заредя дебитната си карта... мислех, че се плаща с наложен платеж. Но не би.

# 47
  • Мнения: 276
Нели, благодаря ти за отговора.
Вкусовете повечето ги знам, защото вече съм изпила 60 кутии Shocked...само това "буонди " в червената кутия не знам какво е?


Feis, за нищо. Hug
Буонди-за мен много, много гадно кафе, че и безкрайно горчиво.
Описанието на кафетата го направих за patenceto_ , че имаше запитване в по-горен пост.

# 48
  • Мнения: 909
Благодаря за изчерпателния отговор   bouquet
Аз описанията ги видях,но реших да попитам тези,които са опитали понеже едно е да го четеш и друго да го опиташ.По описание всичките звучат много съблазнително,но ето,че много хора не харесват моката и буондито.

# 49
  • Мнения: 3
Аз мислех да пробвам някой път буондито, че само него не съм пила от еспресотата( и това което се води само еспресо, ама за него нещо не съм мераклийка  Simple Smile  ), ама така като ви чета май се отказах.

Някой с отзиви за това Caffe Crema Grande, то май само от сайта им може да се поръча  Thinking

Редактирам се - сега видях, че го има в технополис

И дано скоро пуснат някъде промоцийка, че запасите са на привършване  Mr. Green


Последна редакция: пн, 11 мар 2013, 13:31 от deepinlove

# 50
  • София
  • Мнения: 311
В Кауфланд тази седмица са по 7.99 нашите кафенца.

# 51
  • СОФИЯ
  • Мнения: 179
Аз съм събрала 600 точки и реших да поръчам от сайта. Накрая изписва да платя с карта за доставка. Мислех, че се плаща на куриера . Някой поръчал ли е да ми каже . И каква е тази доставка 10 лв. То ако реша да поръчам от сайта една кутия кафе ще ми излезе двойно. Crazy
Не,не можеш да платиш на куриер.Само с карта. 10лв се плаща за доставка на продукти под 80лв. Накрая пак си прецакан,защото са сложили цена от 9,99лв за кутия. По този начин винаги не ти достигат до 80лв. някакви си стотинки и си принуден да си поръчаш за повече пари.Аз дори им написах на Нестле един гневен имейл,че е безсмислено човек да пазарува от сайта им и те нямаше какво да ми отговорят.

# 52
  • Пловдив
  • Мнения: 870
Даа, много си права и и аз нещо се изнервям  с тази поръчка от сайта им.
Преди седмица поръчах и платих през дебитна карта. Днес  влизам да видя защо така се бави поръчката , а те точките ми стоят отгоре.....а изрично погледнах тогава и бяха на нула,плащането нормално...уж,  а сега  в изходна позиция, нещо просто не се е случило....
Уф, даже се замислям другата седмица да си купя  друга машинка на Делонги .  Crossing Arms
То ми омръзна с търсенето на тези кафета, в близкия магазин спряха да ги зареждат. Когато отида до  Кауфланд понякога няма интензо.....Та днес отново поръчка ще правя.

# 53
  • София
  • Мнения: 311
shamandurka79, ще последвам примера ти и ще им пиша и аз. Може пък ако получат достатъчно оплаквания да променят нещо! Момичета, които сте недоволни - пишете и вие!

# 54
  • СОФИЯ
  • Мнения: 179
shamandurka79, ще последвам примера ти и ще им пиша и аз. Може пък ако получат достатъчно оплаквания да променят нещо! Момичета, които сте недоволни - пишете и вие!
Даже си спомням,че като направих поръчката дори ми изчезнаха точките,а поръчка не виждах да стои в сайта. И пак ги тормозих и накрая лично някаква дама от Нестле ми звъня да ми се извинява.
Но направо бях бясна с тази цена 9,99лв.??? Така винаги те принуждават да поръчаш още една кутия,за да ти е безплатна доставката. Освен различните вкусове друга далавера не виждам,за да пазаруваш от сайта им. Да не говорим,че останалите аксесоари са изкл.скъпи. Иначе ние сме фенове на кафето в сивата кутия /бариста/,Буонди също много ни харесва, а свекърва ми пие Кортадо макиато.

# 55
  • Мнения: 255
Здравейте Simple Smile и ние от скоро сме с машина Долче Густо. Така като ви чета стигам до извода, че на тези хич не им е чиста рбаотата с тоя сайт. Със закупуването на машината получихме 3 кутии подарък, отделно си купихме още 2бр, чиито кодове изобщо не можахме да въведем. Наложи се да им снимаме 2та кода, да им ги пращаме, да ги въвеждат, много скапана работа..Иначе като цяло съм доволна от вкуса, каймака, аромата..преди пиех само 3в1, в което няма никакво истинско кафе, сега поне съм по-спокойна в качеството  Mr. Green 
Да знаете някъде промоция на капсули в момента?  Grinning

# 56
  • СОФИЯ
  • Мнения: 179
Здравейте Simple Smile и ние от скоро сме с машина Долче Густо. Така като ви чета стигам до извода, че на тези хич не им е чиста рбаотата с тоя сайт. Със закупуването на машината получихме 3 кутии подарък, отделно си купихме още 2бр, чиито кодове изобщо не можахме да въведем. Наложи се да им снимаме 2та кода, да им ги пращаме, да ги въвеждат, много скапана работа..Иначе като цяло съм доволна от вкуса, каймака, аромата..преди пиех само 3в1, в което няма никакво истинско кафе, сега поне съм по-спокойна в качеството  Mr. Green 
Да знаете някъде промоция на капсули в момента?  Grinning
В момента незнам да има промоция. В Кауфланд,Била,Фантастико,и Хит няма със сигурност в момента.

# 57
  • София
  • Мнения: 311
От днес в Пикадили е по 7.99. Дават и скреч карти. Ако си купите 2 или повече кутии ги вземете на отделни касови бележки, иначе ще ви дадат само 1 карта (както се прецаках аз, но пък моята беше печеливша и си взех още 1 кутия Simple Smile )

# 58
  • Пловдив
  • Мнения: 870
От днес до кога?

# 59
  • Мнения: 276
В брошурата на Пикадили дават промоцията от 11 до 17.04.2013г.

Общи условия

Активация на акаунт