ЮНСКИТЕ бебоци махат със ръчички – малката ни тайна знаят вече всички

  • 23 159
  • 753
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 337
Хоп цоп и аз в новата страхотна темичка...Алекс супер е миличка  Hug

Tali_smile мила е на това аз му казвам голяма изнанеда /приятна/ при това...много се радвам, че сте 3 в 1  Hug Hug Hug Hug

# 16
  • Мнения: 41
Уау, Tali_smile честито!!! twin_neutral днес гледах видео,което беше видеозон на две близначета в утробата,които се бият и беше толкова сладко и мило!!! Качила съм го в групичката ни във FB и можеш да го видиш,ако искаш! Много е забавно и ясно се виждат двете мъничета!

# 17
  • Мнения: 335
Йей супер темичка - браво Алексче !  Hug

Tali_Smile честно не те познавам, но толкова се зарадвах за теб Simple Smile Егати купона ! Направо супер новина - не че денят ми беше лош, но направо се накефих максимално. Хаха не едно - а цели две шушулчета. Браво - ей това е новина !  Laughing

# 18
  • Paris, France
  • Мнения: 285
Алекс, мерси за новата тема.
Tali_smile, ама че изненада! Просто си представих аз как бих реагирала, ако ми съобщят такова нещо чак сега... Уау! Simple Smile Да са ти честити двойката мъничета и да са ти все така здрави.
Колкото до говоренето, ние нещо напоследък позанемарихме тая работа. Обаче пък аз от скоро имам пиано и му свиря редовно, така че, да се надяваме, че ще е музикално бебе Simple Smile.
Уф, не знам, зачетох се аз в книгата на д-р Спок, която Алекс ми прати и започнах да се замислям колко много изисквания имаме към децата още преди да са се родили. Първо сме с претенция за пола, после като се роди искаме хем да е послушно, хем да е здраво, хем да е умно и любознателно... абе всички сме с някакви очаквания и таим надежди, обаче си давам сметка, че понякога и по най-добрия начин да ги отглеждаш тия деца, те се превръщат точно в обратното на това, което си искал. Разприказвах се като някоя лелка с 5 деца, пък това ще ми е първото, но факт - минават ми такива мисли през главата.  fiuuuuuu

# 19
  • Мнения: 0
Честит първи сняг момчета!

много е красиво навън:) Браво на Алекс и fashionmama за темичката  bouquet

Milisia
не се "ядсвай" за срещите,скоро ще направим и през уикенда даже ако искаш дай някакво предложение и да се опитаме да се срещнем предколедно... така една по-голяма групичка надявам се newsm47

Иначе за настинките да се ядат повече плодове богати на вит Ц превантивно...

# 20
  • София
  • Мнения: 360
Само да кажа за предколедната среща, мисля че и Ева спомена, че ще е в София до Коледа, така че ако искате хайде още от сега да си набележим една събота или неделя за една голяма среща, за да може повече мами да дойдат, защото то в последния момент и особено околко празниците може за някои да е трудно да се организират Simple Smile

Целувки от мен аз отивам да готвя, че няма нищичко за хапване, а чакам половинчо да се прибере  Mr. Green

# 21
  • Мнения: 2
Айде и аз в новата тема Simple Smile сега се връщам от ФМ и съм много въодушевена и щастлива Simple Smile Всичко с бебо е ок ,много мърдаше,но нищо не усетих,така че може би за първия път когато съм решила,че съм усетила бебо съм си въобразила.И можете да ни сложите едни сини гащи на нас Simple Smile Много се радваме особено мъжа ми Simple Smile Всичко е по план имаме си вече момиченце,айде сега едно момченце Simple Smile

# 22
  • Мнения: 92
zdraveite i ot men momicheta,otdavna ne sam pisala,no vi cheta redovno.Alex pishi me molia te s termin 08.06.2012 i treta bremennost Simple Smile.Momicheta molia vi kajete mi kade e kirilizatora,nemoga da go nameria.

# 23
  • София
  • Мнения: 360
Моля мамите, които искат да ги впишем на първа страничка първо да проверяват дали са вписани вече, за да няма повторения.

# 24
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 2
Алекс, браво за темичката Simple Smile
Колко хубави новини има в днешния снежен ден. Честно да ви кажа мен не ме радва много този сняг, защото изключително много не обичам студа. Иначе за утре аз не знам дали ще успея да дойда в 9, но ще гледам да е възможно по раничко.

# 25
  • Варна
  • Мнения: 57
Записче и от мен в новата тема. Алекс   bouquet
И аз отскоро започнах да му говоря на бебо, не знам дали ме чува, но пък съм сигурна че усеща какво искам да му кажа  Grinning 
Присъединявам се към идеята за размяната на подаръчета.
При мен нищо ново, излязоха ми първите изследвания, всичко изглежда в норма, но ще видя утре доки какво ще каже и към края на месеца ще ходя на ФМ.
Tali_smile чудесна изненада са ти направили, много хубава новина  Hug
Има ли варненски мами, които смятат да ходят утре на лекцията в МОЛ Варна, защото аз смятам да я посетя ?
Хубава вечер на всички  Hug

# 26
# 27
  • Мнения: 195
Записвам се и Аз ! Мами, нямам търпение вече за тази фетална, а чак на 10.12 имам час  Sad , голямо чакане пада, но пък да се надяваме, че всичко ще ни е оки. Поздрав на всички мамчета и не ви завиждам за снега - пазете се и стойте на топличко !

# 28
  • Мнения: 9
Здравейте, момичета, аз пиша доста рядко,но го правя само,когато имам да ви споделя нещо интересно.Утре аз и бебчо сме на морфология и се моля всичко да е ок и ако успеем да видим пола.Иначе при мен нищо ново,чувствам се много добре,както и досега,не съм имала гадене и неразположения,коремчето още не ми личи,но май съм качила доста килца Simple SmileОказа се, че съм с отрицателен резус фактор, а мъжът ми с положителен и сега трябва да се изследвам допълнително,док ще каже кога и какво точно.Това е засега,утре след прегледа ще пиша,дано всичко да е ок с всички ни

# 29
  • Мнения: 7
Хоп и аз да цопна тук Simple Smile
Момичета, как сте с кръвното и пулса? Моят пулс е 85 при покой, иначе 110, направо ме побърква вече. Кръвното ми е 130 на 60, а направо права заспивам на работа. Иначе и аз си чакам с най-голямо нетърпение първото движение на бебчо, всеки момент тръпна Simple Smile
За коледните подаръци, ако се срещате след 23 декември се включвам с удоволствие, на 23 кацам на родна земя Simple Smile)) Ако не, живи и здрави ще се включа на следващата Simple Smile

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт