Отговори
# 450
  • София
  • Мнения: 1 015
[color=red]Честита 2013 година на всички,нека да е здрава,мирна и плодородна![/size][/color]

Гледам за късметите си говорите-на мен ми се падна-Ще работиш до среднощ,пада ти се шефски пост!Много ми е мъчно от този късмет,защото точно така се чувствам,връщам се на работа,днес ми е първият работен ден,още съм на работа,а бебка е с баба си,тя ще я гледа засега.Но трудно ми е да се разделим като сме свикнали по цял ден и цяла нощ да сме залепени една за друга.Слава богу,че добре се разбира с баба си,привързана е и към нея,но това е положението...Освен това днес вдигна и Т сутринта точно преди да изляза за работа,и сега ми е едно свито и притеснено,дано бързо се оправи,че много зачести с разболяването.Ох,извинете,че ви се оплаках,ама това ми е в момента в главата.

Иначе в новогодишната вечер бяхме с едно приятелско сем-во у нас и беше много забавно,направо не усетих кога е дошла новата година...Имахме томбола с гатанки и подаръци за позналите/всъщност всеки получи подарък/,Ани се стресна от гърмежите и плака доста,но накрая се успокои като видя кака си и гостенчето ни как се радват на зарята.

# 451
  • Мнения: 19
Честита нова година и от мен ! Hug

Ние днес се прибрахме отново без деца , ще останат там до края на ваканцията .
Марси страхотна е сега по край баба си всички хора е научила  Joy  Joy Joy

Свекърва ми е научила Дарина да пее  hahaha казва „ ко-ко-ко“ и едновременно танцува  Joy

Сега да кажа и за късметите от питката , паричката на мен се падна  Grinning от баницата почти всички късмети пак на мен се паднаха понеже е бях направила страхотна и май сама си е изядох  Embarassed паднаха ми се парите , купоните , нова къща , а днес в колата за малко и печалбата от лотарията да изям в последния момент видях ,че захапвам късметче  hahaha

Гледам всички добре сте си изкарали новата година -браво много се радвам , че всички сте щастливи  Hug

Ники и Кати не се тревожи и ти ще свикнеш и Ани  Hug

Лека и приятна вечер от мен  Hug

# 452
  • Куциндрел
  • Мнения: 24 542
Добро утро.
Йоан дивее с 3 топки, аз пия кафе и се готвя за работа, идилия. Още не мога да дойда на себе си след дългата почивка.
ЦВМ, имате си певица. Mr. Green
Ники и Кати, успешен работен ден. Дано малката много не те търси. Peace
Флучия, хубаво е човек да има малко свободно време само за себе си. От както майка ми е тук вече си обръщам малко внимание.

Ох, да се приготвям вече за работа.
Лек ден ви желая. Hug

# 453
  • Мнения: 270
Добро утро!Току що ме изритаха от леглото да ходим на пистата,а на ме така ми се спиСнощи ходихме да играе. Боулинг,децата билярд,а най-малките пищяха покрай нас и искаха и реда играят.
Марси,браво за решението,на Чепеларе е много хубаво и сте близо до нас.ако имате път до Студенец може и да се видим:)Ние сме тук до събота.Днес мисля да карам атеф
Нашите късмети от бани цата бяха много щури-На терасата излез,силно ура извикай ти и печалбата от тотото ще бъде твоя:)
Много се радвам,че всички сте посрещнали овата година добре,нека все така да е
Ники и кати,успеха работата и шеф бъди.
Звездичке,хитро мишленце си имате.
Моята Пламена е такава кака сийка и по цял ден не спи,най-много за 40 минути да дремне и то с много лашкане на количката, а в града спеше по 4 часа на обяд:(
Съни,честито за приятелката ти!Кога си на преглед?И правилно късметче. Ти се е паднало-нали ще се местите в нова къща.
Изпих си кафето ,време  е да яхвам ските
Слънчев ден!

# 454
  • София
  • Мнения: 15
Здравейте мамчета!
И аз ще се оплаквам - сутринта оставих малката на ясла. От един месец се подготвям за този момент и се убеждавам, че всичко ще е наред, ама сутринта като ревна това дете  Sad Отначало влезе с желание след едно детенце, ама глупавата лелка излезе да потърси сестрата и я заряза сама #2gunfire, в момента, в който отвори вратата малката ни видя с баща и и като ревна  ooooh! Държаха ни там 10 мин да попълваме някакви карти, Елица реве отвътре, аз рева отвънка  Cry Печална картинка.   Сега проклинам глупавата ни държава дето ги дава тези мизерни 240 лева, та се налага да си оставям детенцето.
Ники Кати, напълно те разбирам и аз като тръгнах на работа, майка гледаше малката и ми беше трудно първия ден. Но днес с яслата ми е по - мъчно. Може би защото съм си вкъщи, а тя е там. В понеделник на работа, като видя колегите, децата от класа и няма да имам време да мисля, може да е по - леко. Praynig Успех на теб с адаптацията и на работа и с малката.
Тони 77, благодаря за подкрепата!
За късметчетата- на Еличка и се падна 6-тица от тото, на мен нов лаптоп, а на мм ново гадже, ама само да посмее  Twisted Evil
cvm, браво на Даринка, хем певица, хем танцьорка, ще я взема да учи при мен.
Марс, сменили сте морския въздух с планински, да се калява Айка. Хубаво да се напързаляте и за нас, че ние тая година не знам дали ще успеем да мръднем някъде, освен лятото в любимата Варна за известно време. Simple Smile

# 455
  • София
  • Мнения: 1 015
Благодаря ви момичета,за успокоението,дано наистина всичко е наред!Само да сме здрави!
Крисанка,за яслата също те разбирам,аз не мога да забравя първия път като пуснах Катето на ясла и тя си влезе нормално,но аз ревах отвън сумати време,и обикалях квартала и се чудех какво ли прави мъничето на мама...Все още съм против глупавата система,дето не ти позволяват да влезеш с детето си няколко дни,за да се адаптира то по-лесно.Мисля,че това би било от полза и за лелките в яслата,но те май не искат никой да види какво точно се случва в групите,пазят си неприкосновеност...Отплеснах се,но и на нас ни предстои такава тема ,та се вълнувам отново с пълна сила.За де те успокоя,сега Катето ходи с голямо желание на градина,даже вече пита кога свършва ваканцията,защото иска да ходи на градина.

# 456
  • Варна
  • Мнения: 913
Здравейте!  Laughing
Като ви слушам как си обсъждате за работата и детските ясли, направо ми се свива сърцето - нито ми се връща на работа, нито пък имам идея как Даниел ще посещава ясла или каквото е там...  Crazy Та, ако на някой му се е паднала печалба от тотото и няма какво да я прави, да свирка.  hahaha
Zvezdichkova скрита лимонка викаш?  hahaha Ами ти знаеш ли колко време детето само гледаше, оглеждаше, запаметяваше, кое, как, къде... Правил е схеми, планове и сега ги изпълнява.  Laughing Много са ми сладки. И Даниел така разхвърля ли, разхвърля всичко. Конструкторът от рождения му ден аз го нареждам, той се ядосва и го разваля и разхвърля. Сортерите също. Из цялата къща.  ooooh! В тази връзка нашия е с 30 части и засега не смятам да купувам допълнителни. Поне докато не схване, че идеята е да се нареждат, а не развалят.  hahaha
Smehoranka ами хайде честито! Викаш може да се наредиш в редиците за октомври 2013-та. Пък и с нов апартамент.. Хе-хее, супер!
Ники и Кати още не  мога да си представя какво е, но предполагам си е голям шок да тръгнеш на работа и да не си с детето по цял ден. Хубаво е все пак, че засега имате баба. А и щом малката се чувства добре с нея, какво по-хубаво. И ти ще си по-спокойна, и детенце.  Peace Дано бързо се климатизираш на работна вълна.
Крисанка и аз се нареждам с пожеланията да имате лека и безпроблемна адаптация в яслата. Въпреки системата.  Confused Пиши после как е минало?  Те всъщност като за първи ден не трябваше ли само час-два да я държат? Какъв е редът?
Съни все пропускам да кажа, че покупките за бебоците са страхотни. Зеленото костюмче направо ме грабна!  Heart Eyes
iveta76 сред толкова забавления, сняг, шейни, влекове и аз да съм няма да спя.  Laughing Честно направо като ви чета с Марс и ми се прииска да се телепортирам в Родопите.  Mr. Green Честита ти нова придобивка.  Wink
cvm викаш и танцува и пее.  Heart Eyes Браво на Дарето, и на баба, че така добре я занимава.
За късметите скучна работа. На мен ми се падна учение...  Laughing И това при положение, че казвах на майка ми, че тоя късмет няма смисъл да го слага, кой ще учи?  Laughing  Сега освен да запиша втора магистратура.  newsm78

# 457
  • Мнения: 0
За много години момичета!!!

Влизам да ви почерпя, че днес съм рожденичка Grinning


От баницата ми се паднаха любовта и парите, а на Сами - нова кола Laughing

# 458
  • Мнения: 270
Наденце,честит рожден ден!Да си жива и здрава:)
Петкова,благодаря и какво чакаш -идвай.Днес се запознах с Марс и сладката Ая,по-късно ги чакаме на гости.

# 459
  • Мнения: 181
Здравейте,момичета Hug Ние бяхме на разходка до одеве и малко си пообъркахме режима.Децата заспаха току що,а обикновено по това време вече се събуждат Laughing,но нищо...
Аз снощи ходих и на зъболекар,казах му,че имам 2 зъба за правене,той започна да прави единия,за втория нищо не каза,утре сме щели да се видим само да ми сложи пломбата,ама трябва пак да му спомена за другия зъб,колкото и да ми се иска наистина за последно да се виждаме утре Crossing Arms
А бебетата как ритат,не е истина,голямо дивеене е.Не се спират Shocked Явно ще са доста буйни.А и вече започва доста да ми тежи корема,не искам и да си помислям за по-нататък Tired

Снощи с ММ до 2 ч. сме стояли да разглеждаме онлайн магазините за мебели и обзавеждане Laughing И нищо не харесахме,освен една секция за хола. ooooh! Обаче поръчах разни нещица от козметичен вид за Алина и Боян Laughing,както и по 2 бодита за бебетата и съм доволна Laughing

Хариелка,тя и Алина все нещо яде,ама то на нея й личи Tired и вече гледам да я ограничевам,че още малко и ще започне да се търкаля Laughing Иначе,браво на Елиза,че има апетит,нека си хапва,тя поне е слабичка Wink

Наде,честит рожден ден!Желая ти много здраве,щастие,любов и всичко най-хубаво! Hug Браво на вас с ТМ за разнообразието Simple Smile А на Самито да му купите кола сега Mr. Green

Иветка,блазе ви за Пампорово Grinning Чакаме и снимки после Grinning Много хубав подарък си получила Wink На преглед съм на 14.01,а утре съм  на  ФМ ,но ще си сменям АГ-то след 14-ти,пък да видим какво ще стане,в понеделник ще звъня на другия гинеколог,че чувам само хубави отзиви за него.

Марси,приятно изкарване Hug И от вас ще чакаме снимков материал Wink Laughing

Тони,Звездичке,ще ви чакам лятото Wink Hug Ще ви поканя на кафенце вкъщи,в двора,децата да играят и да тичат на воля,пък ние да си побъбрим Wink

Ох,ние в петък ще ходим на гости у моята приятелка,че да видим бебето Heart Eyes Обаче никаква идея нямам какво да й вземем на малката Rolling Eyes Някакви идеи? Rolling Eyes

Крисанка,разбирам те и знам колко е гадно да си в такава ситуация,но вярвай ми,Ели ще свикне бързо и съвсем скоро няма да ги има тия ревове Hug

И Алина ще тръгва на ясла,но от април месец,та се надявам да свикне бързо и да нямаме проблеми Praynig

Марс,Ивета,ооо и среща ли има Crazy Браво,бе,браво...Да се снимате поне да ви се порадваме,ние като не можем да присъстваме Mr. Green Hug

ПетковаHug Видях аз,че и ти пазаруваш от H&M  Crazy Аз разорих ММ,при всяка нова стока,която пуснат,аз почти винаги правя поръчка Tired  Laughing

# 460
  • Варна
  • Мнения: 913
ПетковаHug Видях аз,че и ти пазаруваш от H&M  Crazy Аз разорих ММ,при всяка нова стока,която пуснат,аз почти винаги правя поръчка Tired  Laughing
Признавам си без бой...  Blush Последно(на 31-ви) гледах, гледах и като не го измислих поръчах чаршафи.  hahaha Ама те толкова ги похвалиха, че как да се сдържа.  Mr. Green От новите неща обаче още не съм се разписала.  smile3508
А снимки и от теб чакаме...  smile3534 Откога не си ни показвала коремчето.  Laughing

# 461
  • Мнения: 61
Здравейте, момичета!

Влизам да се разпиша доъкто Кали си стои на дивнаа и се стрхува да слезе.
Наде-ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН Пожелавам ти много здраве, успехи и щастливи мигове със Сами newsm59
Съни- много ще се радвам да се запознаем на живо наистина Hug
CVM- страхотен образ е Дарето. Трябва да я снимаш и да ния покажеш Grinning
Утре вечер, ако свекърва ми се навие да гледа Кали за -2-3 часа сме канени на рожден ден на една моя приятелка и колежка, тя прави купон у тях и не живее дале, дан осе навие, да я гледа да разтоварим малко Praynig Praynig Praynig Всъбота сем се наканили да ходим в Търново, по то4но в селото на вуйна ми и вуй4о ми с Кали и ММ, да видим как ще се получи това пътуване, че тя не е ходила там до сега ooooh!
Хубава вечер от нас Hug

# 462
# 463
  • Нейде из лудите гори...
  • Мнения: 1 367
Привет , момичета.
Малкото ми зверче издаде багажа и спи блажено, големия ми звяр е още по пистите  Mr. Green А аз си почивам сладко , сладко. Пия вода  Mr. Green От вчера започнах 90 дневната и съм решена да я спазвам докато не смъкна 10 кила  Crossing Arms (или поне 8  Mr. Green ). Позволих си едно бонбонче днес, но нямаше как да откажа на Иветка  Hug Направихме им едно гости по надвечер, запознах се с прекрасното й семейство и малките си поиграха, направиха някоя друга беличка и се измориха. Ние побъбрихме и така .... Снимки ще чакам от нея, че не съумях да снимам  Crazy
Аз по Коледа се замислих, че на 2-3 пъти имаше подхърлени идейки да се съберем всички някъде посред България и ми се струва мноооого чудесна идеята.  Grinning
Аз съм ЗА! Най-официално предлагам на пролет да се организираме с половинките и децата и да нападнем някой балкански хотел  Mr. Green Виж ти този Коколин каква скрита лимонка бил... пу-пу  Wink
Късметите, който ми се паднаха бяха "успех" и "шестица от тотото", отделно каквато баница хапнахме с късмети все пари хващахме, я ММ, я малката, та и това го броя за семейния късмет и хА дано!
Смехоранке и на мен веднъж ми се падна бебе и след 10 месеца вече едно такова спеше отгоре ми  Mr. Green
Съни, паднал ти се е апартамент, ама ще си имате къща... все е в тази насока - нов дом. За мебелите можете да намерите хора, който правят мебели.. Имам един приятел, който от години това прави и прави страхотни неща.. не знам дали има каталог в нета, но всичко ,което му кажеш го прави... сигурна съм, че не е единствен. А цените са почти същите като в магазина  Peace
Крис, много мъчно ми стана от поста ти. Дано по-скоро се адаптирате.  Praynig

На 31ви приключих с "Отива една жена при лекаря" - препоръчвам я. Изплаках сума и сълзи, но с чисто сърце мога да кажа, че ми хареса. Дадох я на свеки и сега съм в очакване на отзиви  Wink

# 464
  • Мнения: 181
Ама хайде срещата да не е на пролет,че с такъв голям корем,къде да се влача аз Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт