Ортопед за бебета..?

  • 17 900
  • 98
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 3 736
Както казах при първия ни преглед, нас също ни убеждаваха, че имаме нужда от гащи, освен всички други страхотии и ужасии. Еми нямахме нужда. Аз не бих правила нещо без нужда, може би защото прекалено много е била тормозена от както се роди, но ако мога да й спестя нещо - спестявам го.

Съвсем разбираемо.  Peace

beauty_, от поста ти излиза, че гащите са едва ли не вредни. Не са.

# 91
  • Мнения: X
Ирпуц, защо? напротив имах предвид, че горе-долу двама се славят за най-добрите ортопеди тук/частни де/, единия ги предписва профилактично, другия не, но и при двамата ходят много хора  и им вярват съответно щом са ги избрали  Peace аз лично винаги бих потърсила второ мнение, ако ми кажат да слагам гащи де  Peace

# 92
  • Мнения: 8
Аз препоръчвам Драганчев от ВМА, странник е по своему, но много добър специалист.

# 93
  • София
  • Мнения: 28 595
Хм, "Драганчев" да не би да е "Драганов", който работи във ВМА  и за когото говорим по-напред в същата тема?

# 94
  • Мнения: 8
Да, същият! Извинявам се!

# 95
  • Мнения: 9 441
И двете ми деца съм ги водила на ортопед,точно когато навършиха 1 месец.

# 96
  • Мнения: 10
Ние водихме нашето бебе на 1 месец и се наложи да носи възглавничка на ,,Фрейка,, след месец я заведохме пак и всичко беше наред,мисля ,че можеш да го заведеш по всяко време не е лошо да го види ортопед!!

# 97
  • София
  • Мнения: 923
аз пак се включвам, пак ходихме при Драганов, и познайте, 1 мес без носене на гащите и чудо вече нищо ни няма здрави сме и можем вече всичко да правим, стана ми мн смешен тоя доктор, било и дебело дупето и ставите и били мн на вътре но иначе всичко вече е наред Twisted Evil не се сетих да вема снимката от д-р Василев да му я покажа и да го питам за мнението му   #2gunfire

# 98
  • Мнения: 46
Моите и двамата съм ги водила при Драганов от ВМА някъде около 3 - ти месец. И двете ми деца са слава богу добре!

Много съм доволна от отношението и вниманието на доктора. Харесва ми и смятам за много логични всички съвети и препоръки, които той дава.

Сега мисля, че и по здравна каса се полага преглед при ортопед за бебетата, но за съжаление той не работи със здравната каса.

Общи условия

Активация на акаунт