Хиалуронова киселина - Hyalone или Durolane

  • 12 976
  • 8
  •   1
Отговори
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Предписаха на майка ми "Hyalone" хиалуроновата к-на за вътреставно инжектиране 60 mg/4 ml. Тя е с диагноза ревматоиден артрит, лекуват я от няколко години с медикаменти с вътрешен прием, като два пъти годишно увеличават дозата на лекарствата или сменят курса на лечение, но миналият месец лекуващият ревматолог каза че едното коляно е много атрофирало и се нала инжектирането на хиалуроновата к-на. Желателно е да се инжектира и в двете колена. Инжектирането трябва да се повтори след 6м, а след това годишно веднъж. "Hyalone", които ни предложи ревматолога е на цена 450лв., или "Durolane" около 600лв, като това е цена на търговски предствител, а ако си я закупя от аптека ще заплатя и ДДС-то.

Въпроса ми е, някой закупувал ли е Hyalone, това ли е реалната цена и дали мога да я намеря на по-ниска извън България?

# 1
# 2
  • Мнения: 58
Фамилията на доктора Букарев ли е

# 3
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Фамилията на доктора Букарев ли е

Ревматолога е от Бургас, защо?

# 4
  • Мнения: 58
Защото и на съпруга ми предложиха същото лекарство и също ни дадоха координати на дистрибуторите му, та затова си мисля да не правят някаква комбина и да пласират точно това лекарство.

# 5
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Защото и на съпруга ми предложиха същото лекарство и също ни дадоха координати на дистрибуторите му, та затова си мисля да не правят някаква комбина и да пласират точно това лекарство.

На каква цена, Ви я предлагат?

# 6
  • Мнения: 0
здравейте, на мен също ми изписаха HyalOne тъй като имам много мек хрущал на коляното - също като вас ми дадоха връзка с дистрибутур и цената му е 450лв. преверих в аптека на санита и там ми казаха 570 лв.но се поинтеридувах в интернет и открих че има и др.варианти на хиалироновата кисели в доста по ефтин вариант и сега незнам как да постъпя , въпроса ми е дали някой вас си е купил инжекцията и какви са вашите коментари аз стм от гр.ВАРНА  и се казвам Шени, моля ви чакам коментари много ще са ви благодарна

# 7
  • Мнения: 58
Донесоха ми Хиалон от Виена на цена 110 евро, абсолютно същата опаковка.

# 8
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Аз не мога да я намеря! Вчера мой познат ми каза че е обикалял, но имало само заместителя.

Общи условия

Активация на акаунт