Берен Саат и Intikam (турската версия на "Отмъщението") - тема 2

  • 125 007
  • 738
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 6 105
Добро утро,дами  Hug

Нещо за събуждане:




Аз избрах да бъда силна, но не за да забравя...Това е за да напомня на всички за истината и да им поискам сметка.  Yagmur

# 46
  • Мнения: 3
Добро утро и от мен. Въпреки че вече е добър ден май  Joy

И в двата случая не е късно да ви пожелая приятен и вълнуващ ден  Hug

Последна редакция: чт, 13 дек 2012, 10:38 от Чики Маринова

# 47
  • Мнения: 6 105
Момичета,видях, че е излязъл озета(резюмето) на 1 епизод.Въпросът ми е дали е публикуван тук?  newsm78


"Когато загубиш доверие в един човек,ти ще загубиш своята собствена вяра в себе си завинаги" Yagmur




"Единственият човек на когото можеш да вярваш е на самия себе си"" Yagmur

Последна редакция: чт, 13 дек 2012, 11:42 от romanti4ka

# 48
# 49
  • Мнения: 14 494


 Фенките ,които правят кулажи не си почиват- браво на тях   Hug  bouquet Hug Hug




# 50
  • на брега на Дунав
  • Мнения: 6
Здравейте! Hug

Няма нищо ново като информация ooooh!








# 51
  • Разград
  • Мнения: 8 243


Beren Saat dress in LÖSEV calendar is by fashion designer Dilek Hanif Wink

# 52
  • Мнения: 6 105
Така и никой не ми отговори дали е публикуван озета на 1 епизод,но аз ще го напиша и съжалявам,ако случайно се повтаря.  Peace

Summary 1 bolume

„Ако тръгнеш по пътя на отмъщението изкопай гроб и за себе си също”

Най-ценното нещо, в живота на бащата и дъщерята е,че са заедно. Щастливо,спокойно и малко семейство. Всичко започва с бащата на това семейство,който е наклеветен.Адил е мениджър в банка.Собственикът на банката извършва измами и пренася вината върху Адил.Адил е влюбен в жена,която изиграва голяма роля в тази конспирация.Адил не може да докаже своята невинност и отива зад решетките.Неговата дъщеря Дерин остава в приют.Бащата и неговата дъщеря не се виждат никога повече.
През изминалите години Дерин е накарана да повярва от другите,че баща й е престъпник. Адил има една-единствена молба в своя живот-дъщеря му да разбере,че той е невинен.Той има дневник,където пише цялата истина на Дерин.Дерин прочита този дневник едва като става на 18.Твърде късно за да го спаси и той умира като невинен и самотен човек.
Години по-късно Дерин,която е научила,че баща й е невинен има два пътя:да прости всичко,за да започне нов живот или да отмъсти за баща си.Дерин избира отмъщението.За да може да направи това тя „изтрива” всичко за живота си.Тя се връща към хората ,които са откраднали детството й с нова самоличност,която никой не знае.След това новото й име е Ягмур(Yağmur Özden).
Дерин се сблъсква с враговете си като Yağmur Özden.Никой от тях не е наясно колко опасна е тази млада и красива жена.Ягмур познава много добре всеки от своите врагове.Всички  ще си платят,един по един,за това което са извършили.Отмъщението започва с една стъпка и отива към гроба.Ягмур е готова за пътуването(пътя).



# 53
  • Мнения: 20
Здравейте! Hug

romanti4kа    bouquet  за озета на 1 епизод

да, информация от няколко дни никаква, но ако се спази традицията, би трябвало утре да ни зарадват с нещо ново, така си мисля и докато чакаме новини и нови снимки да се радваме на известните ни вече



# 54
  • Мнения: 20
лека нощ! 








# 55
  • Мнения: 14 494


  romanti4ka за мен  озета беше нещо ново . Благодаря ти  bouquet





Лека нощ  Hug

# 56
  • Мнения: 3
Добро утро!

Желая ви спокоен и ползотворен ден на майстора  smile3558

romanti4ka, резюмето беше публикувано от rivva. Съжалявам, че не ти отговорих, но ме нямаше.

Все пак, благодаря и на двете ви  Hug Hug smile3525 smile3525

# 57
  • Мнения: 52
Добро утро на всички. Поздрав за всички фенове на Берен с една страхотна песен


# 58
  • София
  • Мнения: 335
Здравейте и от мен! Grinning
И аз бях изпуснала някъде резюмето,така че благодаря и на Рива и на Романтичкаbouquet
По Нова тв в момента тече реклама на оригиналния сериал/ който не съм и няма да гледам,за да не сравнявам двата/.Не ми харесва,че Берен,роклята й и начина по който е снимал оператора почти изцяло се препокриват с оригинала. Много ми се иска,да са взели само нишките от оригиналния сериал,а тук да ни поднесат нещо по-различно!

LuDmIl_75,благодаря за поздрава!Песента е много хубава, а за мен това е най-добрата роля на Берен - засега!

Хубав ден на всички! Grinning

# 59
  • на брега на Дунав
  • Мнения: 6
Здравейте! Hug

Рива, Романтичка, благодаря за превода на подсказката!  bouquet  bouquet
Както е казал Мечо Пух - колкото повече - толкова повече Hug Hug

Л_Дани    и аз мисля да не гледам оригинала/дано успея да се въздържа Mr. Green/
Не ми се иска да бъда разочарована от филма на Берен....... А всеки дубъл естествено е различен от оригинала. Това важи за всички римейки, които съм гледала. Последният е турските "Отчаяни съпруги". Въпреки участието на две актриси, които много харесвам, изгледах само няколко серии.

LuDmIl_75, благодаря за музикалнияпоздрав! Hug

Чики Hug

Приятен ден на всички!



Общи условия

Активация на акаунт