Аватарно - танцувална / Тема No 16

  • 17 978
  • 822
  •   1
Отговори
# 810
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Леле, сега ви погледнах страница назад, и разногледа станах от апокалиптични дрешки hahaha hahaha hahaha
Явно само аз не съм фенка на маите, снощния свършек на света го прекарах на път, нейде из Сръбско Mr. Green

# 811
  • Сопот, Пловдив
  • Мнения: 1 016
Весели празници на всички, които ще зачезнат и запразнят още от днес вечерта та до догодина!  Drunk santa2 Надявам се все пак да остава някой да пише от време на време и тук. Аз, с някои изключения, вечерите поне ще съм на линия, а дните се оказа, че ще са ми невъзможни - яслата ни като затвори днес, ще отвори на 7-ми януари, как ще се съчатаем с работата, детенце и компютъра вкъщи, ще да видим...  Thinking

# 812
  • Мнения: 796
весели празници на тези, които заминават travel  Много, много настроение cheers   People Santa  и забавления dancing dancing

# 813
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
И от мен пожелание за спокойни и светли празници!
Да ви е леко на душата,да сте здрави и силни,от мечти за по-хубави дни  окрилени!
В домът ви нека светлина да има,спокойствие и мир за цялата година!

         
   

# 814
  • Мнения: 2 843
Привет  Hug
Джой, добре дошла  Hug
Пожелавам на всички ви спокойни и светли празници! Бъдете здрави, по-добри и имайте късмет във всичко! Весели празници  Hug

# 815
  • В Космоса
  • Мнения: 9 882
Поздрави от Бургас! Благополучно се добрахме до тук въпреки страховитите навявания на сняг, същинска апокалиптична картина си беше. Доста страховито!

Весели празници на всички!

Вчера за малко да настъпи моят край след празнуването на Игнажден. Crazy

# 816
  • Варна
  • Мнения: 1 618
Привет и от мен момичета!
Радвам се, че сте на линия Hug

На пътуващите лек път, на всички леки почивни дни и много весело да посрещнете предстоящите празници. Бъдете здрави, обичани и много щастливи.
Аз последните дни нямах грам време от търчене по задачки, правене на коледни сладки , купуване на подаръци....ох отдъхнах си малко, скоро ще мяхна и синята премяна.
Тези дни ще съм на линия Hug Hug Hug

# 817
  • Sofia
  • Мнения: 3 044
Отдавна е време за поредна тема.

# 818
  • España (Плевен)
  • Мнения: 862
Ле ле, къде сте бе хора? Сякаш бомба е паднала...  Mr. Green
Аз се преоблякох с мой аватар.. но за кратко. 

# 819
  • Мнения: 6 854
Ами време е за нова тема.  Wink
Полиии,къде си? Hug

# 820
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Поли е няма и не смея да пиша,ако трябва някой да направи новата тема?

# 821
  • Сопот, Пловдив
  • Мнения: 1 016
Аз мога довечера след 23 часа, ако дотогава никой не ме е изпреварил, ще пусна една нова тема, поне временно да има къде да пишем, а ако трябва Поли ще пусне после една друга официална. Но сега нямам как, че и готвя едновременно, и дете гледам уж.

# 822
  • Сопот, Пловдив
  • Мнения: 1 016
Момичета, надявам се Поли или някоя от вас да не се сърди, но понеже никой не се зае, пускам НОВА ТЕМА , където да пишем, поне докато Поли я няма, а тя като се появи, може да пусне една нова официална тема. (както и се надявам Поли да не се сърди  Hug , че копирах почти всичко от нея, нямам време да търдя други картинки)

Общи условия

Активация на акаунт