ПЪРВОКЛАСНИЦИ - Тема 16

  • 46 076
  • 739
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 885
Каква готина анкета?!  bouquet

Вярва детето още в Дядо Коледа. Пита ме кой бил пръв - Господ или Дядо Коледа. Писа и писмо, ще си получи и пожеланите подаръци. Как да не повярва човек?! Wink

# 16
  • Мнения: 1 608
Вярва, но не иска подарък. Имал си всичко.
Ние сме под емоциите от училищният коледен базар. Творим с голям ентусиазъм.

# 17
  • Русе/София
  • Мнения: 1 826
И моя син силно вярва в Дядо Коледа.В чорапа всеки ден намира някакво дребно лакомство,поставено от Дядо Коледа.
По темата с витамините - не давам.Яде добро количество плодове,и се надявам те да внасят необходимото количество витамини.

# 18
  • Мнения: 11 828
Не давам допълнителни витамини. Когато се присетя - клеева тинктура, пчелен прашец, сребърна вода..  и веднъж седмично, обикновено в петък превантивно 1 Инфлуцид, но често забравям. Не сме отсъствали още от училище, дано така продължи! Смятам, че е много калена, а плуването допълнително помага. За сравнение, ходи без чорапогащници под дънки/ панталон, или само с клин когато има физическо (нормална дебелина) и редовно с пола с обикновен чорапогащник, не термо, не понася дебели блузи, поло яки, ходи с тънки памучни блузки.. Близо живеем до училището и до там се екипираме с дебели якета, ръкавици, шапки (макар че и тях не обича много предпочита ушанки)..

=^._.^=, Юлиана от една седмица пише писмо на Дядо Коледа, но не може да измисли какво иска, и тя нищо не искала! Казах й, че не е задължително и че той сигурно пак ще я изненада с някакъв подарък. Wink

Да питам ходите ли на ледени пързалки и къде? В Зимния Дворец, Ариана, Славия?

# 19
  • Мнения: 2 587
Вики все още вярва в дядо Коледа,и във феята на зъбките и т.н.

# 20
  • София
  • Мнения: 384
И ние вярваме в Дядо Коледа и Феята на зъбките.
Старая се да го запазя колкото се може по -дълго.

# 21
  • No Line On The Horizon
  • Мнения: 2 738
Флора има максимален брой точки на КМС, както и на състезанието по рисуване! Много съм доволна от детето!

# 22
  • гр. софия
  • Мнения: 190
Благодаря за темата

# 23
  • Мнения: 1 608
Флора има максимален брой точки на КМС, както и на състезанието по рисуване! Много съм доволна от детето!
Браво на Флора, успех и на следващите състезания!
Къде са изнесени резултатите от КМС?

# 24
  • Варна
  • Мнения: 2 051
И ние вярваме в Дядо Коледа и Феята на зъбките.
Старая се да го запазя колкото се може по -дълго.

И при нас е такова положението. Laughing
Но си има съмненеия по въпроса, защото масово разни деца се опитват да я "открехват".
 Whistling Ама тя не се дава де, само лееекинко се съмнява. Laughing Сега е решила,че на Коледа няма да ляга, а ще чака Дядо Коледа, да го види като идва...

Витамини не давам. Ако усетя,че се разболява, евентуално лимон, или вит.С, инфлуцид, клеева тинктура, сребърна вода, осцилококцинум. Миналата зима давах Имунобор профилактично, тази също го започнах преди месец. Засега се разминаваме на 2-3 пъти само с хрема. Peace

# 25
  • No Line On The Horizon
  • Мнения: 2 738
Аз лично звъннах в училището, където се провеждаше състезанието. Утре официално ще качат резултатите или най-късно в сряда. Това е информация за Пловдив.

# 26
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
fros, за ОУ "Д.Манчов" става дума, нали? И аз чакам от там резултатите.
За витамините - давам клеева тинктура, когато се сетя и бронховаксом по схема септ, окт и ноем.

# 27
  • ride my bike...
  • Мнения: 1 146
Писах "ДА".
Вярва си детето и много му се радвам.
Записвам се и аз в темата - интересни неща се обсъждат тук Simple Smile

# 28
  • Бургас
  • Мнения: 316
Да, вярва! Теорията е, че дядо Коледа съществува, но тези, които изкачат отвсякъде са фалшиви.

Витамини не давам.

# 29
  • No Line On The Horizon
  • Мнения: 2 738
fros, за ОУ "Д.Манчов" става дума, нали? И аз чакам от там резултатите.

Да, на сайта на училището има вероятност утре да качат класирането.

Общи условия

Активация на акаунт