ПЪРВОКЛАСНИЦИ - Тема 16

  • 46 110
  • 739
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 5 393
Зависи от колко деца се състои всяка група. Ако са разделени на по-малки групи, цената е съвсем нормална.

# 691
  • Мнения: 6 031
Единствено, ако включва и лифт карти може цената да е такава. Разгледах сега пет сайта на утвърдени фирми, които обучават на Витоша и цената на всички беше около 230-240лв.- без обяд. Само при едни видях посочена цена за обяд 4лв. Групи от 5-8 деца.

# 692
  • Мнения: 5 393
Какъв е смисълът да се дава цена без карта? newsm78
Както и да е- аз имам предвид със карта. Попитайте, преди да решите дали да записвате.

# 693
  • София
  • Мнения: 35 332
Цената е с включена карта, но като съпоставих и на мен ми идва доста.
Познати дечица за 250лв ще ходят, като имат включена храна. 100лв са, не е много, но...
Да не говоря за едно дружбенско училище, което ще се финансира от еврофондовете и цялата процедура ще им е 0лв за абсолютно същото.
Утре ще говоря с Госпожата, защото просто ми е мушнат един формуляр в тефтера за контакти и толкоз.

# 694
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 624
Точно така. На който не му харесва да не ходи. Не приемам нещо да бъде старателно оплюто, но после - ами ще участваме и ние, щом всички участват...като овцете...
Не разбирам също така вечно мрънкащите родители...Сумите не се събират всеки ден и не мисля, че 5 или 10 лв или дори 20 лв на месец ще съборят някого. А все пак става дума за нашите деца. Всички знаем, че парите в образователната система не са кой знае колко и не виждам защо да не се включваме ако е необходимо или когато имаме възможност. Четири години съм се нагледала на родители, които  все мрънкат и са уж толкова зле финансово, че не могат да заделят 5 лв за 1 или 2 месеца. Но  пък успяват да намерят средства за поне кутия цигари на ден или какви ли не други глезотии. И вместо да смятаме колко правят 6 или 7 лв по едиколко си ученика може би е по-добре да изчислим, че същите тези пари за месец са по-малко от 1,50 на седмица, което са около 20 стотинки на ден.

Оххх, много поучително! Благодаря! Но не си ти човекът, който да ми смята дали тези 5 лв на месец ще ме съборят! Може и да ме събарят. Не пуша, ако това те успокоява, нито пък пускам детето си някъде само да е сред масовката. Само не разбрах какво общо имаше, че същите пари са еди колко си на седмица и на ден. Ама поне показа, че можеш да смяташ.
Независимо от размаханите пръсти, аз никога не съм харесвала да ме смятат за монетен автомат. Пък който иска- нека се изживява като такъв. Пък призивът "Нали е за нашите деца!" направо ми къса сърцето  Tired

# 695
  • София
  • Мнения: 417
Да Ви почерпя, защото днес един от най-важните мъже в живота ми става на 7 години. Марти толкова много се вълнува. От вчера е започнал да ме тормози за подаръка си. Пожелавам му само да е жив и здрав. Другото ще си дойде само.

# 696
  • Бургас
  • Мнения: 10 835
maichence,Честит ти рожденник!Да ти е жив и здрав и много да те радва!

# 697
  • Мнения: 12 038
maichence, честито ти пораснало момче! newsm59

# 698
  • София
  • Мнения: 11 806
maichence честит ти рожденик!Да е жив и здрав,другото наистина само ще дойде!    bouquet

В случая с Тарталета най-удачният вариант според мен е класната да се допита до родителите дали да им се върнат парите или да се задържат в касата на класа.
По отношение на ските 100-120 лева ми се струват множко за храна.За 20-25 лева на ден трябва да има кетъринг с 3 хранения.
При нас офертата за ски е без храна и цената е около 220 лева /извозване и екипировка/ по спомени. ooooh!.

Последна редакция: пн, 14 яну 2013, 09:50 от Just...a woman

# 699
  • Мнения: 5 393
maichence - да ти е жив и здрав рожденника!   bouquet

Офертите от 220 не включват картата, а тази от 350 доколкото разбрах е и с включена карта Thinking

# 700
  • Русе/София
  • Мнения: 1 826
maichence да Ви е жив и здрав порасналия мъж.  bouquet
Ние нямаме оферта за ски в у-щето.Днес ще питам за състезанието по математика  дали ще има.

# 701
  • Мнения: 9 501
Честит Рожден Ден на младежа ви, maichence ! Да расте безгрижно, да е здрав и успешен ученик! Весел празник! Tada

# 702
  • Китна Тракия
  • Мнения: 180
maichence .Днес ще питам за състезанието по математика  дали ще има.

При нас вече са го обявили състезанието, даже пратих пари за участие.

# 703
  • Мнения: 2 494
Точно така. На който не му харесва да не ходи. Не приемам нещо да бъде старателно оплюто, но после - ами ще участваме и ние, щом всички участват...като овцете...
Моля без обиди, дъщеря ми ще участва, защото има желание. Детето по никакъв начин не е виновно за неразбориите в системата  Peace Мисля тук сме интелигентни хора, събрали сме се да споделяме и да си помагаме. Сравнения от типа не е редно да бъдат допускани...

За ски училището - тази година ще пропуснем, догодина може да я пробваме, но в нашето училище няма така или иначе.
Какъв е смисълът да се дава цена без карта? newsm78
и аз това се чудя  Thinking Grinning

# 704
  • София
  • Мнения: 11 806
Какъв е смисълът да се дава цена без карта? newsm78
Както и да е- аз имам предвид със карта. Попитайте, преди да решите дали да записвате.

Явно за да не се откажеш като видиш цената с карта. Wink
Всъщност каква е цената на картата?

Общи условия

Активация на акаунт