Естествено уголемяване на бюста ІІІ част

  • 179 943
  • 753
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 567
 Mr. Green мисля си че с тези масажи и ефекта от тях мъжете ни много намазват

# 706
  • Мнения: 2 622
Днес сутринта се наложи да отхлабя сутиена с една степен. Това брои ли се?  Grinning

# 707
  • Мнения: 567
Днес сутринта се наложи да отхлабя сутиена с една степен. Това брои ли се?  Grinning
Супер  Mr. Green

# 708
  • Мнения: 231
Днес сутринта се наложи да отхлабя сутиена с една степен. Това брои ли се?  Grinning
  Нараснала подгръдна обиколка или чашка.....?

# 709
  • Мнения: 2 622
Чашка, много се надявам. Не съм сигурна дали подгръдната обиколка може да нарасне, пък и не съм напълнявала скоро време.

# 710
  • Мнения: 3 020
Подгръдната може да нарасне, разбира се. И тогава се отпуска сутиена. Което няма нищо общо с чашката.
Защо просто не ги измериш и двете обиколки и така ще разбереш...

# 711
  • Пловдив
  • Мнения: 1 158
Не знам дали си внушавам но след едноседмично използване на https://ru.aliexpress.com/item/USB-10-speed-silicone-Breast-Enha … egoryId=200001357

виждам положителна промяна в повдигане и постягане , а Дано да е вярно и трайно и да продължава
Иначе то обема съм си доволна , но с годините и земното притегляне нещата взеха да не изглеждат много добре  Confused

# 712
  • Мнения: 51
Браво дано е това причината. Аз моят масажор не го ползвам, защото е доста по слаб от ръчния масаж. От 10 дни се мажа с тази хиалуроновата кислена, която минава през кожата FILLERINA. Не бих могла да кажа, че има някакъв уау ефект, но има ефект - позакръглиха се.  Не знам дали е защото съм 4 дни преди цикъл, но ще се види. Преди мазане се пие много вода. Дават го един курс да се прави 14 дни само, но тази опаковка ще ми стигне за поне 2 курса. СЪщо така си поръчах и отделно крем за след курса и един за устни.
    Общо ми излезе 800 лв  Shocked   и за тези пари се надявам на някакво чудо. Ще пиша след като мина 2-те седмици и цикъла. Ако този път не стане отивам на инжекции.
    От крема Пупа направих много остра алергия и дори не мога да го помириша, обривам се със много болезнени обриви и не минава седмици наред, а от него имаше фект.
    Моята констатация до тук е , че най-голям ефект има мазилото на Stasy_f  , с по 500 кръга на страна сутрин и вечер, но за това иска много упоритост, много време и здрави ръце.

# 713
  • Мнения: 567
Момичета нищо не споделяте как върви масажа?
Аз си продължавам с масажите всяка сутрин и вечер и след 2-я месец мога да кажа че гърдите не ме болят постоянно,както беше в началото.
Весели празници!

# 714
  • Мнения: 2 622
При мен болката спря още след първия месец, като ми започна цикъла. Лошото е, че с болките май заминаха и част от сантиметрите. Вторият месец не забелязвам напредък. Продължавам де  Simple Smile

# 715
  • Мнения: 1 421
за съжаление аз спрях за сега, че имам други проблеми

# 716
  • Мнения: 51
Затишие се е заформило, нищо не казвате, има ли няма ли ефект от което и вече да е ?  Rolling Eyes
  Ще споделя на мен какво ми се случи: мажа се с FILLERINA но само крема и мазилото на Stasy_f от декември.
Обринах се пак зверски, но точно заминах за кратка почивка по НГ и там спрях мазилото на Стаси (нямах време) и мажех само FILLERINA , беше ми средата на цикъла и овулацията. Извднъж точно за броени часове започнаха да ми се уголемяват гърдите по невиждан до сега начин. Аз стоях и се гледах в огледалото и не можех да повярвам, от ден на ден все повече. Обрива рязко изчезна (явно е от някоя билка в мазилото било)
  Прибрах се и седя и се гледам, аз така не съм била никога, дори гола ми идваше да изляза  Shocked
Лошото е, че според мен всичко е от хормоните и организъма. Решава си този месец да е така, не знам какво е прогестерон ли и тем подобни, но е очевадно и става за няколко часа. Искам да вярвам, че е от крема, но надали  Cry
  Не знам как може да се постигне да е постоянно, ако имаше начин щеше да е чудо. Как е възможно тялото 2 седмици да е по един начин 2 седмици по друг?????? Много е гадно, сега ми дойде, и чакам да видя спад, ще пиша какво се случва.
  Крема си го мажа само него без това прозрачното, което се слага преди него, защото според мен му пречи да попива, това е единственото което съм променила, дано е това причината ...

# 717
  • Пловдив
  • Мнения: 1 158
Скрит текст:
Не знам дали си внушавам но след едноседмично използване на https://ru.aliexpress.com/item/USB-10-speed-silicone-Breast-Enha … egoryId=200001357

виждам положителна промяна в повдигане и постягане , а Дано да е вярно и трайно и да продължава
Иначе то обема съм си доволна , но с годините и земното притегляне нещата взеха да не изглеждат много добре  Confused

положителната промяна все е още е факт при положение че спрях по празниците масажите че бях в движение  Peace след това в цикъл и след цикъла всичко си е ОК - така че силно препоръчвам

# 718
  • Мнения: 51
MAMA_GALQ освен масажора използваш ли крем или хапчета, или само с него постигна ефект?

# 719
  • Мнения: 1 421
В момента нищо не правя,  но на нашата снаха направих от този крем с хмела и пие чай от хмел и каза, че в момента много са й болели и малко са пораснали. Според мен всичко зависи от организма

Общи условия

Активация на акаунт