Естествено уголемяване на бюста ІІІ част

  • 179 733
  • 753
  •   1
Отговори
# 720
  • Пловдив
  • Мнения: 1 158
MAMA_GALQ освен масажора използваш ли крем или хапчета, или само с него постигна ефект?
имам и кремове, но не ползвам  Confused да съм мазала няколко пъти след баня newsm78 , но вечер съм толкова уморена обокновенно, че нищо не правя , само сутрин до като си пия кафето слагах масажора /работи доста време около час и спира сам / Peace

не знам дали от него или от нещо друго, но доста ме боляха гърдите / чак неприятно заради което сега не мога да се насиля да го ползвам пак / а и ми дойде по рано предния месец ......

# 721
  • Мнения: 51
Аз съм вече 3-ти ден след приключване на цикъла, нямам болки вече, но не са ми се смалили, има известно уплътняване. Според мен е от крем Fillerina, аз си го продължавам, но си поръчах и още един. Все някакво количество хиалурон влиза в кожата и с пиенето на много вода се получава. Бавно е но ако има прогрес си заслужава. 193 лева ми излиза кремчето и стига за месец.

# 722
  • Мнения: 21
Момичета няма Ви никой не казва има ли някакво развитие?
Аз от две седмици съм на хомеопатия плюс чай от хмел. Усещам леко напрежение, но за друг ефект още е рано. Вчера си взех и крема на Stasy. и ще видим.. Успех на всички Heart Eyes

# 723
  • Мнения: 51
Аз мога да кажа, че почти се отказах  Cry , след всичкото мазане и пиене. В момента се боря с упорит целулит вече 3 месеца с всички видове процедури и даване на много пари. Оказа се, че качените килограми (10) и целулита от тези добавки са адски упорити. Срам ме е от мен си и мразя да се гледам в огледалото. Аз съм активно тренираща по 4-5 пъти на седмица. Направих и гастрит от диетите но само 3кг свалих и то познайте от къде  Sad .
  Краката са ми на катове и на светлина е ужасно. Постоянно слушам обиди и подмятания. Съветвам ви да не пиете нищо. И аз вярвах че има начин но то е и логично да се качва навсякъде.
  Единствено мажа Fillerina i Pupa, защото направих алергия от мазилото на Stasy.
Има ефект до някъде, но аз и с диетите не знам какво да очаквам.
 Постоянно отварям темата да видя някой да не би да е открил нещо ново, но уви...
Това е голямо наказние за съжаление, но е факт. Всичко е заложено и срещу природата не можем да се борим.

# 724
  • София
  • Мнения: 22
Привет от мен, вероятно за последно в тази тема Simple Smile
След като в резултат на хомеопатията качих на гърди и ВСИЧКО ОСТАНАЛО Simple Smile)) и лятото изпаднах в глуха истериа и депресия - изхвърлих всичко в кофата. Това вече съм го писала.
Сега вече се изчистих от тия глупости и не пия нищо от тогава , някъде август -септември беше.
С много спорт , чиста храна , вода и позитивни мисли си върнах формата.
Никога вече няма да пробвам подобни неща. Както вече писах , само кремчета ако имам излишни пари и това е !
Защото целулита....... както ANGEL_82 e отбелязала...не ми се коментира.
Толкоз! Успех на всички  bouquet

# 725
  • Мнения: 1 416
И аз непрекъснато следя темата, но уви при мен нищо не помогна, от билките които пих миналата година имам целулит и корем за съжаление. Крема на stasy_f го спрях заради кистичките, които имам в гърдите че са се появили още 2 Sad . Не казвам, че е от крема, защото преди пак имах, но нови 2 е притеснително

# 726
  • Мнения: 21
Момичета аз да ви кажа вече месец пия хомеопатия чай от хмел по около литър на ден първата седмица имах леко напрежение сега вече нищо. Ще си поръчам пуерария модификации видях че в Бг я вкарват някакви и ще опитам и със нея дано има ефект, защото съм с едни увиснали празни кожи а съм все още млада и не мога да си понасям тялото  Cry

# 727
  • Мнения: 51
mileidida, аз си поръчах от Тайланд истинска пуерария на прах, но това е адски силна билка. Нямах цикъл 3 месеца. Ако все пак си решила внимавай с дозата.
   А това, че ефекта е само първоначален от хмела и другите неща ми е познато и аз съм така. Но целулита и килограмите бавно се появяват и много трайно, така че внимавай. За една година пиене на подобни неща можеш да заприличаш на "нищо подобно".

# 728
  • Мнения: 21
А ти от пуерията имаше ли ефект и ако да задържа ли се или изчезна след като спря приема

# 729
  • Мнения: 51
Имах ефект, но аз пиех и останалите билки паралелно. По принцип като ти спре цикъла започваш да се подуваш продължително и ако това е ефекта - да  имаше огромен. Ходих на гинеколог за годишен преглед и се оказа че съм направила начална форма на киста на яйчника. СЛед като спрях тези неща да ги пия за няколко месеца кистата се махна сама и при повторен преглед я нямаше. Получавах и силни кръвотечения при овулация, които след това спряха.
   Ефекта е много траен, аз вече5 месеца не пия нищо и си имам още и гърди и килограми и целулит, въпреки усилията, разбира се не както преди когато пиех, но не съм се върнала в начално положение.
  Преди добавките бях 48 кг, после за година и нещо станах 58, сега съм 55 с големи мъки. Трансформирах се изцяло.

# 730
  • Мнения: 21
Незнам аз съм 50 кг но съм ниска и ако напълнея ще съм като топка. А това с липса на цикъл направо си е страшно. По добре да събирам пари и да ходя на пластична операция, че това май си е най-сигурния метод Cry

# 731
  • Мнения: 51
Аз за силикона съм категорична "не" по ред причини и основната е че на голо седи зле и изкуствено и когато се движиш той не мърда а стои като пластмаса. Със дрехи е ок. Другото е от медеицинска гледна точка: тялото във всички случаи го приема като чуждо тяло и започва бавен процес на промяна на тъканите и образуване на капсули. След време се наблюдават  тези набраздявания през кожата отстрани. Няма да изпадам в подробности, но това е в общи линии.
   Много искам да си сложа хиалурон, който е специален за тяло. В момента чета за него. Там няма негативи. Проблема е цената. Не съм проверила конкретно към днешна дата как стоят нещата. Имам доста разходи в момента за други неща, но в даден момент бих го направила, дори и 100 мл, това не е малко. Другото, което знам е , че когато се постави, тялото само започва да произвежда колаген в тази зона и се получава и естествен растеж.
   За метода с имплантиране на собствени мазнини от познати знам че е временен ефекта.
Ако за 2000 евро мога да си сложа по 100 мл още утре лягам. Има доста клипове в youtube не е проста работа.

# 732
  • Мнения: 2 622
Хиалуронът не се ли резорбира от организма? В смисъл, да, има резон, но колко време ще има ефект?

# 733
  • Мнения: 51
част от него остава и всяка година се допълва с някакво количество според зависи от организъма, но ефекта е супер естествен и си заслужава.

# 734
  • Мнения: 21
Честит празник мили дами. Нещо ново около вас напоследък? newsm78

Общи условия

Активация на акаунт