"Предай нататък" с Наталия Симеонова - събота, 20:00 часа , btv

  • 11 153
  • 56
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 287
Ако ви е останало малко време и емоция след Вип Брадър, Х-фактор, Музикална академия, протестни и контрапротестни митинги и прочее шоу програми, моля отделете част от следобеда си и се запознайте с тази забележителна млада дама. Повярвайте ми, че ще се усетите различно. Сигурна съм,че много от вас ще пожелаят да я видят лично. http://www.btv.bg/shows/preadai-natatak/videos/video/174749787-Shouto_na_Emi.html

# 46
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 172
Едва за трети път гледам предаването, но се възхищавам на силата на участниците.
"Мечтите се сбъдват!" Сподели майката на днешния герой!

# 47
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 172
Точно за това, предаването е хубаво! Едно от малкото предавания, от което надежда и помощ получават истински нуждаещи се хора! Малките хора с техните разтърсващи истории!
Peace
Хора, които са запазили човечността и оптимизмът си!

# 48
  • Мнения: 1 338
Никой ли не го гледа това предаване? ...  newsm78
Искаше ми се да надникна сред коментари по темата (по-скорошни, понеже аз от скоро го гледам) ... обаче явно не предизвиква особено много интерес ... все пак не е Биг Брадър  Tired ... но си мислех, че всичката тази добрина, която бълва от ефира ... няма как да остане незабелязана ... (осъзнавам и че всеки си има неговите грижи и може би не му е до тези на другите ... )

# 49
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 296
Рядко го гледам, но снощи ме прикова към екрана! Особено историята на момичето...

# 50
  • Мнения: 2 168
Отдавна спрях да гледам ТВ като цяло.

# 51
  • София
  • Мнения: 3 754
Moringa,оставя ни без дъх просто.Няма място за коментар.Толкова често плача на тези предавания... Sad
Хубаво е,че много от тях свършват с добра развръзка...

# 52
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 172
Аз не съм го гледала 2014 година....

# 53
  • Мнения: 1 338
Магика, и аз така го гледам, с носните кърпички до мен ... вчерашната история с момичето ме потресе с това как във Франция лекуващият я лекар й е казал да изчака подходящият момент за операциите и е помогнал с каквото може финансово да бъдат уредени от държавата здравните разходи, а в България са искали да й режат крака, ръката и ако избиело заболяването другаде и там щели да режат ... как е възможно това  ...
Майката от първата история пак така лекарят рано, рано я обезнадеждил, тя не се предала и намерила начин да лекува детето си - успешно засега ... как да искаме да останем тук???
Това предаване засилва омразата ми към държавниците ни до такава степен, не мога да опиша ...

# 54
  • Мнения: 4 936
това момче, което само гледа братята си от къде беше

# 55
  • Мнения: 86
До колкото разбрах, в момента в Златни пясъци.

# 56
  • Мнения: 1 380
това момче, което само гледа братята си от къде беше
От Варна.
Преди това е работил в Транстриумф.

Общи условия

Активация на акаунт