Любители на кучета - 33

  • 38 934
  • 742
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 11 117
Ето още нещо от ФБ:
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10200358174263823&se … ype=1&theater



Намерен мъжки кокер на 12.12 в София,Люлин!!! Има вероятност и да е от друг район. Нека за Коледа това момче си бъде у дома! За контакт 0885657223 - София

# 46
  • Мнения: 22 867
Намерен мъжки кокер на 12.12 в София,Люлин!!! Има вероятност и да е от друг район. Нека за Коледа това момче си бъде у дома! За контакт 0885657223 - София


Търсих обяви за изгубен кокер и попаднах на тая обява, жената (предполагам е жена заради имейла) търси загубен преди две години кокер. Ако не се намерят собствениците на този, може би с нея да се опита.

А за Артур, главата ми бръмна, какъв е тоя човек, болно и потрошено кученце е взел, при това доброволно, да му проваля така лечениета, защо.......не мога да си отговоря, на крака са му дошли лекарите в Търново......е, няма никъде такива гадове, каквито има между хората. Peace

# 47
  • на морето
  • Мнения: 103
жгмьц, пусни линка за  обявата във фейса , нека се опитат да се свържат с жената .Току -виж изкочил заяк от храста .

# 48
  • София
  • Мнения: 11 117
Готово Simple Smile Дано се намерят!

# 49
# 50
  • Мнения: 11 350

Оф, това ми беше свързано с поста на Аша.....направо нямам думи и съм без коментар, егати и хората и всичко......

# 51
  • на морето
  • Мнения: 103
Ох,  Rolling Eyes Embarassed ...чак ми  е съвестно , че така понижих тонуса в темата ....Хайде малко да разведря обстановката .
Първоооооо.....
Споделям тази връзка:https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AsqcDG6a5HT_dFg5ZGg … lfN1lGOV9TWVJaSFE
Hаправих една табличка за дажбите при БАРФ в кг и грамове .А отдолу е и втора табличка , тип калкулаторче -въвеждате кг на своето куче и се пресмятат дажбата и съответното процентно разпределение на продуктите в грамове . Нека първо да я проверим , защото ми даде лекинко различни стойности от даденият пример в поста на Феичка .Ще моля и Феичка да "фърли едно очо "  Laughing .Ако е ОК , направо ще я прикача към Онзи списък Wink отпред.
Второ .Време е за малко данъци.
Хей я Лора с компания .На първата снимка  се радват на "новата придобивка " .А на другите е с поредното коте , за което е мама .Това е Дизелинка и нашето голяяямо семейство сме ѝ приемен дом от средата на октомври .Чакаме да я харесат нейните Хора , а до тогава маймуната  Winkсе ...катери по разни места  Mr. Green

# 52
  • Мнения: 22 867
Страхотна компания си имаш! Hug Гледах, гледах, дето се вика на очите си не вярвам, такова мирно съвместно съжителство с котките. А моят дивчо само да види котка, ще ме отнесе да я гони, пълна непоносимост. Ама не е имало вкъщи никога котки, как да се сприятели. Peace

# 53
  • Мнения: 0
Ние също сме тук , мерси за темичката  Hug Не съм писала скоро, но ви държа под око  Peace За да не ни забравите и ние ще се включим в конкурса тези дни, само да се наканя да взема фотоапарата като излизаме  Mr. Green Хем да ни видите якенцето . Взехме го от втората употреба. То не е точно яке или поне не беше яке, но го преправихме. Беше от тези бебешките зимните, аз му казвам "космонавтче"  Laughing Първо идеята беше да изрежем отвори само за опашката и да може да пика и да ака , а задните крачолчета да си останат , но нещо на Съни не му беше удобно и ги махнахме и си стана като яке, само с предни ръкавчета и качулка  Mr. Green

Ох , а това с изоставянето на кученца по пътищата дори не знам как да го коментирам  #2gunfire

Утре вечер ще дават филма "Осем герои " по Нова тв, едва ли има някой "кучкар", който да не го е гледал, но все пак ако има такива, гледайте го , много е хубав  Peace

# 54
  • на морето
  • Мнения: 103
VikSsito,  Hug благодаря за инфото , значи пак ще прочисвам слъзните канали ... Sad  Wink Laughing
Лабрекс , в къщи сме така , идилия ; ама ела да видиш навън какво става .Как я научиха бездомните ѝ дружки да гони котета . И се караме ....ама тц, не прави връзка , като че ли , че със същия вид животинки допреди минукта се е търкаляла д. до д. в леглото / дивана .

# 55
  • Мнения: 1 983
Ох....не знам какво да кажа...последните няколко месеца аз лично претърпях невероятна трансформация, спрях да бъда участник в живота и мненията на много хора, някак се опитах да не отдавам значение на чуждите ЧОВЕШКИ проблеми, за да съхраня себе си...обаче...не знам....за куче, не мога Cry
Как бе, как?!?! Не разбирам, честно!  ooooh! Cry Пречело им, миришело и т.н....
Не знам, явно ние сме други хора...поканиха ни на Нова Година...без кучето, отказахме, няма да я дадем на хотел, а и щом не може да е с нас, край, оставаме си вкъщи, всички ЗАЕДНО. Crossing Arms
Няма сръдни, няма чуденки, няма нищо, решено е. И ми е странно как го изхвърляш, как отиваш и го пускаш на гара Пионер...
Отдавна искам второ куче, май съм готова...но само работа пак да си намеря Praynig Praynig Praynig
Ох, спирам, разстроих се... Cry
Извинете за объркания пост. Praynig

# 56
  • Мнения: 22 867
Кокоша Нел (ex Snarky Chimpfanny) , все едно аз съм го писала, трансформацията я има и при мен, но за кучетата.......преживявам всичко, приятели ми казват, че няма как всички да ги взема и да им осигуря райски живот. И вкъщи сме организирали живота си съобразявайки се с чернушкото, всеки след обед сме извън града на едни поляни да тича, само поледица може да ни спре. Майка все ми мърка, че заради кучето не сме се събирали с хора, променили сме се......събираме се, но с такива, които не го гледат накриво или където можем да отидем с него. Мъкнем го с нас навсякъде, като трето дете е. На никого не тежи, приели сме го за нормално, така ни харесва, така си живеем. Ето и сега ще си го водя на нощната разходка. Ако не е той, ще изляза на нощна разходка, ама друг път, но с него ми е приятно, ще легна половин час по-късно, но какво от това.Не знам.......лоши хора има много. ooooh!

# 57
  • Мнения: 1 983
Лабрекс  Hug.
Изрично ми е забранено да се разстройвам, ама...ей на... заради хора не се разстройвам, но заради деца и животни... ooooh!
Малко изместихме темата, ама...искам поне още едно дете и поне още едно куче. Сериозно съм се замислила да осиновя куче, пък дете дай Боже да мога да си родя. Praynig Ако не, ще осиновя. bowuu
Отивам да гуша русокоска и да спя. Hug

# 58
  • Мнения: 596
Знам, че се случват подобни неща... и всеки път като попадна на поредната човешка бездушевност относно животинки сърцето ми се къса. Казвам ви, намразила съм хората. Според мен сме недостойни за всичко това, което ни дава природата, за любовта която ни дават животните, макар и незаслужена понякога... Нямам думи просто. Как едно глупаво уж животинче може да обича толкова безрезервно, какъвто и да си, както и да се отнасяш към него.... Ако щете ме мислете за луда, но много се надявам някой ден цялото човечество да бъде наказано от природата така, както заслужава...

# 59
  • София
  • Мнения: 11 117

Аша, табличката е чудесна, при мен работи безпроблемно!  Naughty

Кокоша Нел  Hug

Общи условия

Активация на акаунт