Коледа 2012 - 5 част

  • 90 051
  • 704
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 6 395

[/quote]
 hahahaТо и темата за козунаците е активна, и за Великден ли е време?
[/quote]

Аз козунаци ям и на коледа....с повече стафидки и локумче   Mr. Green smile3508


И на мен ми се нрави , че темата пак е активна....скоро си мислех да забъркам специалният ми щолен   chef

# 691
  • Мнения: 660
desivalko_ , по отношение на тиквата съм голям фен и мога да предложа рецепта мнооого вкусна и представителна - Тиквено тирамису от Lety

http://lety-culinaryadventure.blogspot.com/2012/11/pumpkin-tiramisu.html

И моето тиквено тирамису


Прекрасна рецепта! Благодаря! И аз да се запиша в Коледната тема...че то времето дошло.. и без това моята щерка ме врънка вече да пишем писма на дядо Коледа.  Laughing

# 692
  • Под сянката на разлистените кактуси
  • Мнения: 1 420
Време е, при нас падна под 40 градуса!

# 693
  • Мнения: 240
Най на края любимата ми тема е отново активна. На мен си ми е коледно от 1 месец вече и така ме сърбят ръцете, че тези дни ще врътна за подготовка няколко вида сладки.

# 694
  • Мнения: 7 779
пуснете нова тема де. тази е за миналогодишната Коледа 2012 г.  не че манджите ще са по-нови  Laughing

# 695
  • Мнения: 31
Охо-хо-оооо! И аз взех да мисля за Коледа, откак се застуди!  smile3508

# 696
  • Мнения: 1 517
Толкова ми е далеч коледа ooooh!, а така искам да идва Party

# 697
  • София
  • Мнения: 5 605
В тоя студ и аз за Коледа се замислих вече. С нетърпение чакам новата тема.

# 698
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Вие къде ги виждате тия студове? В София толкова ли е студено? Тук си е лято, ходя боса и по къс ръкав, в събота прах килими навън боса в студената вода. Изобщо толкова далеч ми е тая Коледаааа. Но надничам тук за всеки случай да не изтърва нещо. Simple Smile

# 699
  • Мнения: 3 271
Вие къде ги виждате тия студове? В София толкова ли е студено? Тук си е лято, ходя боса и по къс ръкав, в събота прах килими навън боса в студената вода. Изобщо толкова далеч ми е тая Коледаааа. Но надничам тук за всеки случай да не изтърва нещо. Simple Smile
В момента при нас е 3гр. и направо си ми е Коледно  Heart Eyes

# 700
  • Мнения: 1 080
Вие къде ги виждате тия студове? В София толкова ли е студено? Тук си е лято, ходя боса и по къс ръкав, в събота прах килими навън боса в студената вода. Изобщо толкова далеч ми е тая Коледаааа. Но надничам тук за всеки случай да не изтърва нещо. Simple Smile
Тук е 12 и си е студено, явно морето ви топли  Wink

# 701
  • Мнения: 660
Вие къде ги виждате тия студове? В София толкова ли е студено? Тук си е лято, ходя боса и по къс ръкав, в събота прах килими навън боса в студената вода. Изобщо толкова далеч ми е тая Коледаааа. Но надничам тук за всеки случай да не изтърва нещо. Simple Smile

Едва днес е около 18 С и е топличко... иначе ако е 10-12 С се радваме на хубаво време вече ние... Sad

Та може и да пускате новата тема. Wink

# 702
  • Мнения: 1 883
Студ е в София и едни ветрове

# 703
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
То и без това е ясно,че до Коледа само спам ще се пише, ето ви един слънчев изглед от моята тераса, сниман току- що:

# 704
  • Мнения: 240
Заповядайте в новата тема - Коледа 2013 - тема 1

Общи условия

Активация на акаунт