Въпрос за люлин мед и доктор Йонкова

  • 3 990
  • 1
  •   1
Отговори
  • Мнения: 466
Здравейте , Става въпрос за моя приятелка . Вчера е ходила да се запише на женска консултация в Люлин Мед - медицински център в Люлин при доктор Милка Йонкова . Миналата седмица беше ходила при доктор Ганева в клиниката на Щерев и всичко е било наред със зародишчето . Вчера доктор Йонкова и е казала ,че има отлепване на плодното сакче и ,че се е образувало хематомче , което ако се спукало щяло да падне и зародишчето . В момента момичето е в 9 г.с. Няма кървене , няма оплаквания , яма дори и зацапване , предписала и е прогестерон , защото и е казала ,че този проблем се появява при нисък прогестерон . Попитала я е и доктор Ганева не е ли видяла проблема миналата седмица , защото това не било от сега . Дори и е казала ,че ако няма подобрение утре / петък / ще я прегледа и ще се наложи в болница да влезе.Тя се е доста шашнала . Има ли някой някакви впечатления от тази докторка и от този медицински център ?

# 1
  • София
  • Мнения: 7 994
Нямам впечатления от тази лекарка, но все пак не ми се вярва в клиника Щерев да са по-неопитни от една квартална докторка. В Щерев имат много пациенти, по-сложни случаи и т.н. Все пак нищо не пречи на твоята приятелка да си направи и още една консултация.
В по-напреднала бременност и на мен на два пъти ми ги наприказваха едни, та ме изпонаплашиха. Накрая се оказа, че няма нищо общо с действителността.

Общи условия

Активация на акаунт